Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

NECHODÍ VAŠA FRETKA DO PRÁČKY??????????????????
Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Voľná diskusia
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
migrificka
NEPLATIČ

Založený: 27.01.2005

PríspevokZaslal: Pondelok 12.Dec. 2005 15:41    Predmet: NECHODÍ VAŠA FRETKA DO PRÁČKY?????????????????? Odpovedať s citátom

Môj Max sa už niekoľko krát dostal do nebezpečenia - stále ho láka práčka
ked zabudneme zavrieť, okamžite sa tam udomácni
občas sám od seba vlezie i do vane
je to dosť šokujúce
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Yasmin
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 10.10.2005

PríspevokZaslal: Pondelok 12.Dec. 2005 16:20    Predmet: Odpovedať s citátom

Pracka je dost normalni.. Nejcasteji je jeste laka ta tesnici guma.. Ja to resim tak, ze na zachod i do koupelny je vstup zakazan - nebezpeci hrozi nejen fretkam, ale i napriklad pracce Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
hena9
Poradca chovu

Založený: 20.10.2005

PríspevokZaslal: Pondelok 12.Dec. 2005 21:43    Predmet: Odpovedať s citátom

presne,zachod,kupelna,to je Fredyho oblubené miesto,no bolo už má vstup zakázaný.Dosť často chodil spávať do práčky,hlavne vtedy,ked tam už bolo naukladané špinavé prádlo.Takisto do vane,či tam voda je alebo nie.A ešte mal mániu piť zo záchoda Rolling Eyes .No odkedy bol v ruji a pokvapkal tie rohožky,čo tam máme,dostal prísny zákaz!Teraz je to o to lákavejšie.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Squelch
NEPLATIČ

Založený: 09.07.2004

PríspevokZaslal: Utorok 13.Dec. 2005 17:26    Predmet: Odpovedať s citátom

Moja fretula chodi, a paci sa jej tam, hlavne ked je tam nejake pradlo. Nevidim vsak dovod, pre co by to pre nu malo byt nebezpecne. Do gumy nehryzie a len sa tam prevaluje, takze ked sa tam namahavo vystvera, tak ju tam necham tesit sa Smile
Yasmin
Ferret profesional
Ferret profesional

PríspevokZaslal: Utorok 13.Dec. 2005 17:36    Predmet: Odpovedať s citátom

Squelch: to proto, ze je tam praci pracek, avivaz a cistici prostredky a ony jsou zvedave a vse ozkousi Wink Navic me fretky (hlavne Flo a Xavy) miluji jakoukoli gumu.. A kamoska nedavno volala opravare prave kvuli rozkousane gume Very Happy oprava za 1000,- Sad a Flo kdyz se dostane do pracky tak okamzite kouse.. A jeste dasli nebezpeci jsou stupacky - lovit fretku tam se mii nechce - i tak se mi to nekolikrat s Flo stalo a to mam stesti ze u nas jsou rodelene na patra - nekde to byva v kuse komin Confused
Tappi ma zase prisnej zakaz do kose se spinavym pradlem - ona si vzdy vybere me spodni pradlo a okouse to. Ostatni fretky v tom v pohode spi.. Takze maji utrum vsechny, aby to jedne nebylo lito. A kluci nesmi do cisteho - kvuli riji Laughing
Návrat hore
Lhondhoo
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 22.01.2005

PríspevokZaslal: Utorok 13.Dec. 2005 20:33    Predmet: Odpovedať s citátom

Tam fretky zasadne nepustam.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Lenka
Člen SKCHF

Založený: 06.07.2004

PríspevokZaslal: Streda 14.Dec. 2005 8:52    Predmet: Odpovedať s citátom

Naše fretky môžu chodiť do kúpeľne ale nemáme tam práčku, len vaňu. Takže sa tam chodia hrávať. Do záchodu môžu chodiť len v našom doprovode, síce sa do stupačky zaručene nedostanú ale ja sa bojím, že by chceli piť vodu zo záchoda a že by sa tam prevalili a utopili. Práčku máme v takej miestnosti (skladíku). Je to práčka ktorá sa plní zvrchu takže sa tam nedostanú. Našťastie. Inak by som si na tú práčku dávala veeeľký pozor, pretože som už počula aj také prípady, že fretka spala v práčke a majiteľ si to nevšimol, zatvoril dvierka a práčku pustil. Viete si všetci asi predstaviť ako to dopadlo Crying or Very sad
Takže všetkým majiteľom fretiek, ktoré obľubujú spanie v práčke - skôr ako začnete prať skontrolujte kde sa chlpatá potvorka nachádza.

A ešte sa chcem opýtať (síce to nepatrí sem ale nechcem zakladať nové vlákno) - stretli ste sa niekedy s tým, že vašej fretke chutí mydlová voda? Náš Bobo sa ide za ňou zblázniť. Zbožňuje tú mydlovú vodu, ktorá ostane po Peťkinom kúpeli. Samozrejme, že mu v tom všemožne zabraňujem, ale niekedy si poriadne odchlípe. Zatiaľ mu nič z toho nebolo. Žofka a Jašo si tiež niekedy chcú chlipnúť, ale Bobo je za tým úplne šialený.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Rybička
Začiatočník
Začiatočník

Založený: 03.08.2005

PríspevokZaslal: Streda 14.Dec. 2005 11:04    Predmet: Odpovedať s citátom

Lenka Napísal:
A ešte sa chcem opýtať (síce to nepatrí sem ale nechcem zakladať nové vlákno) - stretli ste sa niekedy s tým, že vašej fretke chutí mydlová voda? Náš Bobo sa ide za ňou zblázniť. Zbožňuje tú mydlovú vodu, ktorá ostane po Peťkinom kúpeli. Samozrejme, že mu v tom všemožne zabraňujem, ale niekedy si poriadne odchlípe. Zatiaľ mu nič z toho nebolo. Žofka a Jašo si tiež niekedy chcú chlipnúť, ale Bobo je za tým úplne šialený.

Tak s niečím podobným mám denno-denné skúsenosti. Confused Edo má nacvičené cestičky na umývadlo a často ho nachytám ako líže mydlo. Twisted Evil Stačí ho iba zložiť dole a dať mu inú zábavku. Robí to odmalička, chvalabohu, nespozorovala som žiadne problémy. Nie je mu z toho zle, nemá z toho hnačky, nebublinkuje, ale radšej ho v tom vždy stopnem. Dlážku umývam už iba octovou vodou ( Evil or Very Mad prečo asi "octovou"? Evil or Very Mad ), bez chemikálií. Tie sú podľa mňa najväčším nebezpečenstvom.
Návrat hore
Yasmin
Ferret profesional
Ferret profesional

PríspevokZaslal: Streda 14.Dec. 2005 14:43    Predmet: Odpovedať s citátom

Mydlo byva u fretek dost oblibene Smile
Návrat hore
Johana
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 14.07.2004

PríspevokZaslal: Streda 14.Dec. 2005 14:56    Predmet: Odpovedať s citátom

To Yasmin: Mydlo asi nie je obľúbeným pamlskom len u fretiek. Wink Moja matka tvrdí, že ako batoľa som veľmi často visela dole hlavou do vane a vylizovala mydlinky z vody s namočeným prádlom a pritom som si pochvaľovala "ko je goblý"... alebo že by som bola v minulom živote fretka? Shocked Laughing
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Voľná diskusia Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Ďalší
Strana 1 z 5

Prejdi na: