Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

ako sme zoznamovali fretky...
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Voľná diskusia
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Niki
Poradca chovu

Založený: 23.11.2005

PríspevokZaslal: Utorok 06.Dec. 2005 9:35    Predmet: Odpovedať s citátom

Škrekot, smrádek (teda to bolo niečo, myslela som, že se pobliju a pritom znesiem hodne) to sme si užili aj my keď sme v septembri doniesli k 5 ročnej Doris malú Kiru, ktorá bola od predchádzajúceho majiteľa úplne zmagorená a hrýzla všetko čo sa k nej priblížilo Twisted Evil
Nevedeli sme čo spravíme a tak sme sa rozhodli "buď alebo" Dali sme malú Kiru k Doris do voliéry. No to bolo Kongo. Myslela som, že už Kire odbíja poledná minúta. Ale ihlu a niť sme nepotrebovali. Teraz bývajú obe v jednej voliére, síce sa ešte poklbčia o jedlo (aj keď má každá svoju misku). Každá musí mať svoju búdku na spanie, lebo nechcú byť spolu. A to nie je všetko,lebo každá obýva jedno poschodie a keď si ich berieme dovnútra tak sa vyhýbajú jedna druhej na 5 metrov. A to už sú spolu tretí mesiac. Proste si asi nepadli do oka. Question Confused
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Jordi
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 20.01.2005

PríspevokZaslal: Utorok 06.Dec. 2005 10:34    Predmet: Odpovedať s citátom

Confused Zřejmě máš pravdu a do oka si nepadly. Ale i to přejde. Seznamování naší odchovankyně jackie a freťáčka Montyho jejich majitelky probíhalo také drsně a dost dlouho. Oproti tomu, když jsme my seznamovali malou Medulku s Frodem, byla to péče a láska od začátku. Wink Ale věřím, že i to časem přejde a budou kámošky, jen jim to může trvat déle, než by si člověk přál. Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky MSN Messenger
Witch
Člen SKCHF

Založený: 11.05.2005

PríspevokZaslal: Streda 07.Dec. 2005 1:19    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak toto je on-najdeny samcek-nas novy prirastok-este bez mena.

....a vizera ze aj ja som mu prirastla k srdcu

Konecne niekto z nasej domacnosti co ma rad vit. pastu.
Návrat hore
Johana
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 14.07.2004

PríspevokZaslal: Streda 07.Dec. 2005 8:43    Predmet: Odpovedať s citátom

Je fakt peknučký!!!! A ako sa Ťa drží ručičkami... zjavne už si JEHO Laughing
Návrat hore
Jordi
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 20.01.2005

PríspevokZaslal: Streda 07.Dec. 2005 17:49    Predmet: Odpovedať s citátom

Very Happy je roztomilý. Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky MSN Messenger
Baronka
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 09.07.2004

PríspevokZaslal: Streda 07.Dec. 2005 22:04    Predmet: Odpovedať s citátom

Je naozaj krásny. A je to pekný macko. Koľko váži? Wink
Miki
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 08.07.2004

PríspevokZaslal: Štvrtok 08.Dec. 2005 13:36    Predmet: Odpovedať s citátom

Fesak. Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky AOL Instant Messenger
Witch
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Štvrtok 08.Dec. 2005 21:17    Predmet: Odpovedať s citátom

Susnik uz sa zacina citit-ze som doma. Uz su vacsi kamosi s Kubikom, Ciri ho ignoruje.Akurat ked jej vlezie do pelieska, je bitka Twisted Evil .
Na pohlad je taky macko, ale ked ho chytim do ruk, nie je moc tazky. Este neviem kolko vazi...nemam taku vahu,ale buduci tyzden ho dam odvazit u veta. Ideme na vsetky ockovania a moc sa mi nepacia jeho uska.Tento tyzden uz nemam sancu ist- tak v pondelok.
Povedala som mu ze ste ho vsetci pochvalili aky je fesi, tak sa potesil.
Návrat hore
Witch
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Sobota 10.Dec. 2005 23:29    Predmet: Odpovedať s citátom

Dnes bol pekny den, nikto sa nepobil, ziaden krik iba kvikot pri hrani. Zeby sa to uz poddavalo ?! Tesime sa Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Návrat hore
Squelch
NEPLATIČ

Založený: 09.07.2004

PríspevokZaslal: Streda 14.Dec. 2005 11:52    Predmet: Ako som zoznamoval fretku s AD Odpovedať s citátom

Pred nedavnom som doniesol domov novy prirastok do rodiny - pol rocneho havinka. Je to Argentinska doga. Samozrejme, ze Kesinku som mal najprv zavretu v klietke, aby si na seba trosicku zvykali a len sa ocuchavali. Prvy den sa Aňá ( tak sa fenka vola) nechcela od klietky ani pohnut a pozorovala kazdy kesinkyn pohyb. Na druhy den, ked som videl, ze Ana nieje agresivna, som opatrne Kesinku pustil z klietky. Kesina sa snazila Anu ignorovat a pobrala sa dominantne napriec kuchynou. Ana sa jej zo zaciatku velmi bala, ale zvedavost ju nutila Kesinku prenasledovat na kazdom kroku.
Teraz, po tyzdni niesu nejake velke kamaratky, Anusa by sa aj s Kesinkou rada hrala, ale Kesina zaujem nema. Pre nu ako keby bolo hranie sa so psom pod jej uroven. Ale ked ma prilezitost, tak si neodpusti Anusu kusnut. Najradsej ju hryzie do gamby, ale nijak silno. Len tak slabo, ale Ana sa toho velmi boji, takze tych prilezitosti na hryzenie Kesinka vela nema. Inac Kesinka rada kradne Anusi granule z misky a zase Ana Kesinke. Snad jedneho dna Kesinka zisti, ze Ana je ochotna sa s nou kamaratit a najdu si nejaku spolocnu zabavku a hru.
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Voľná diskusia Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3  Ďalší
Strana 2 z 3

Prejdi na: