Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

zabezpečenie
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Voľná diskusia
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Johana
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 14.07.2004

PríspevokZaslal: Pondelok 16.Okt. 2006 15:09    Predmet: Odpovedať s citátom

Miki, to nejde, tie blbé skrine majú madlá na ktorých nič nedrží Evil or Very Mad ...zatiaľ stačí zarevať "fuj" len neviem, dokedy to bude fretkovlčiak akceptovať Wink

Pavluška, ten tvoj problém s radiátorom akosi nechápem Shocked čo tam olizuje?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Majka
NEPLATIČ

Založený: 31.10.2004

PríspevokZaslal: Pondelok 16.Okt. 2006 15:09    Predmet: Odpovedať s citátom

Pavluška, tak toto je už hrozné! Máte doma narkomanku! Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Pavluska
Člen SKCHF

Založený: 24.08.2006

PríspevokZaslal: Pondelok 16.Okt. 2006 15:15    Predmet: Odpovedať s citátom

No, čo. K rádiátoru vedú rúry. Hore aj dole. A tie dolné tesne predtým, než začína telo radiátora je taký, hm, také tesnenie, šrúba alebo čo, okolo čoho je obtočené tesniace konope. A potom ešte pár cm rúra a začína radiátor. A Mia oblizuje presne ten kúsok, kde je to konope.
Ehm, teraz som si uvedomila, že fakt narkoman, haha...
Ale nie. Bojím sa, aby jej to neuškodilo. Rádiátori mám v každej izbe, do kuchyne nemám dvere, nemá´m jej ako zabrániť, aby tam chodila. A ona vždy taknenápadne pribehne a už olizuje. Pohšadám fotku, som si odfotila ako dôkaz. keby papulovala!!!
Bojím sa, aby nemala nejaké črevníé problémy. A aby nám nezačal tiecť radiátor. Booože. Keď tam dam lepacu pásku, na podniku mi povedali, že pokojne ju tam môžem nalepiť. Ze rádiatoru to vadiť nebude. Ale čo Mia?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Johana
Ferret profesional
Ferret profesional

PríspevokZaslal: Pondelok 16.Okt. 2006 15:20    Predmet: Odpovedať s citátom

Pavluška, ale ja mám tiež radiátory a žiadne konope mi tam netrčí Shocked ...nie je to len zbytočne vyčnievajúce to tesniace konope na spoji trubiek? To by sa dalo proste poobstrihávať a odmotať, hlavná funkia toho konope je na závite a ten je skrytý...
Návrat hore
Pavluska
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Pondelok 16.Okt. 2006 15:25    Predmet: Odpovedať s citátom

Je to možné čo píšeš. Ono tam toho konope zas tak veľmi veľa nie je, to skôr ja hysterčím... Ale celkovo som si všimla, že ju baví olizovať takéto veci. Kovové koliesko na stolíku k telke, rádiátorové rúry. Ale len v kuchyni. Inde som si nevšimla. A našla som to foto.

Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Pavluska
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Pondelok 16.Okt. 2006 15:29    Predmet: Odpovedať s citátom

Dala som si teraz tú námahu a ľahla som si pod tú rádiátorovú rúru. Výsledok? Ono tam žiadne konope nie je. Hm, tak čo tam toľko olizuje? Rúra ako rúra. Aj som to ošahávala, utierala, tak mojré to nie je. teplé áno. Ale je to maľované. Môže sa nejaký ten kúsok farby odškrieť. Bože, som strašná, ale nechcem, aby si ublížili.
Ehm, ja pri tých fretkách začínam chodiť po štyroch a plaziť sa po byte... Twisted Evil
Návrat hore
Johana
Ferret profesional
Ferret profesional

PríspevokZaslal: Utorok 17.Okt. 2006 7:46    Predmet: Odpovedať s citátom

Pavluška, to sme viacerí, čo sa plazia po štyroch po byte a hysterčia, len čo sa fretke skriví jeden chlp Wink z toho si nič nerob. Ak necheš, aby ti freťule olizovali tie trubky od radiatora, tak natri trubky štiplavou čili-pastou, alebo Tabascom...väčšinou to zaberie.
Návrat hore
Miki
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 08.07.2004

PríspevokZaslal: Utorok 17.Okt. 2006 10:46    Predmet: Odpovedať s citátom

To Pavluska:

Konope sa zvykne namacat v oleji a to moze byt ten dovod co ju tam laka.

Myslim, ze jej tam nic vazne nehrozi.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky AOL Instant Messenger
Pavluska
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Utorok 17.Okt. 2006 17:18    Predmet: Odpovedať s citátom

Jaaaj
Tak vďaka za upokojenie. Shocked
Návrat hore
Alica
Prima
Prima

Založený: 23.10.2005

PríspevokZaslal: Pondelok 23.Okt. 2006 19:29    Predmet: Odpovedať s citátom

Poistky zakúpiš v IKEI, naša otvára chladničku. A to je o inom. Do skrine si nosí zásoby ale z chladničky ich odnáša. Ani by mi to až tak nevadilo, keby po sebe dvere chladnčky zavreli /šak, už keď sa to naučil aj manžel.../
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Voľná diskusia Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Ďalší
Strana 7 z 8

Prejdi na: