Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

POHOTOVOSŤ
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Veterinári
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
MajaZ
Admin
Admin

Založený: 07.07.2004

PríspevokZaslal: Pondelok 05.Máj. 2008 9:07    Predmet: Odpovedať s citátom

Buba je viac menej OK, uz zerie, beha, tak jej to hadam vydrzi.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Niki
Poradca chovu

Založený: 23.11.2005

PríspevokZaslal: Pondelok 05.Máj. 2008 9:12    Predmet: Odpovedať s citátom

Johana a Maja, tak sa držte. Vlňákovi aj Bube držím palce ku skorému uzdraveniu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Joneta
Člen SKCHF

Založený: 21.10.2006

PríspevokZaslal: Pondelok 05.Máj. 2008 10:27    Predmet: Odpovedať s citátom

tiež obom pacientom držíme päste, ale ako píšete, tak to vyzerá u obox dobre Wink len tak ďalej
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
lenka6
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 22.03.2008

PríspevokZaslal: Sobota 10.Máj. 2008 13:42    Predmet: vzdy je pohotovost? Odpovedať s citátom

ahojteeee.ako to je s tou pohotovostou?to znamena ze tam mozem zajtst kedykolvek??ci to sa treba predtym zatelefonovat??lebo ak by sa vyskytol nejaky problem pri porode mojej willy (co je za 2tyzdne), ako mam reagovat??ked napriklad vnoci niekedy by sa vyskytli komplikacie, alebo ako to vlastne je? Tu v ke je vela veterinarov, ale ja navstevujem len veterinu na lokomotive.inych zverolekarov nepoznam.
Návrat hore
cami
Člen SKCHF

Založený: 14.06.2006

PríspevokZaslal: Sobota 10.Máj. 2008 17:12    Predmet: Odpovedať s citátom

Lenka6, neviem ako v Kosiciach, ale tu v Blave pohotovost funguje 24 hodin. To znamena, ze schmatnes zviera a utekas na veterinu. V Sliaci vraj je nejaky veterinar, ktoremu ked zavolas aj o pol noci, tak pride k Tebe priamo domov. Mozno aj taky je tu v BA, ale osobne takeho nepoznam. Najlepsie je si zistit, ktora veterina ponuka u Vas nonstop sluzbu a pripade popredu tam zavolat a opytat sa ako funguju v pripade pohromy. Ale v prvom rade by som sa pytala, ci su schopni aj fretku vysetrit, lebo nie kazdy vie fretke pomoct.
Návrat hore
Adelka
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 05.05.2008

PríspevokZaslal: Streda 21.Máj. 2008 7:55    Predmet: vediet to skor... Odpovedať s citátom

vediet tak skor o MvDr. Puncocharovej alebo o Bennete, moja Adelka by stale zila Sad urcite nikomu neodporucam MvDr. Jurasika v Petrzalke... tvari sa sice odborne, ale ked sa vyskytne problem, uz nie je taky odbornik... minimalne na fretky urcite nie... v Bennete sa snazili nam ju zachranit, ale nepodarilo sa im to. Musim ale uznat, ze tam maju skutocne citlivy pristup ku zvieratkam a su to urcite odbornici... Pohotovost je ale naozaj velmi draha a hospitalizacia tiez... ostatne je cenovo na podobnej hladine ako vsade inde, takze v pohodke
Návrat hore
sedma
NEPLATIČ

Založený: 18.03.2006

PríspevokZaslal: Piatok 06.Jún. 2008 10:12    Predmet: Re: vzdy je pohotovost? Odpovedať s citátom

lenka6 Napísal:
ahojteeee.ako to je s tou pohotovostou?to znamena ze tam mozem zajtst kedykolvek??ci to sa treba predtym zatelefonovat??lebo ak by sa vyskytol nejaky problem pri porode mojej willy (co je za 2tyzdne), ako mam reagovat??ked napriklad vnoci niekedy by sa vyskytli komplikacie, alebo ako to vlastne je? Tu v ke je vela veterinarov, ale ja navstevujem len veterinu na lokomotive.inych zverolekarov nepoznam.

V Košiciach je tiež pohotovosť...treba zavolať na mobil (zistím Ti telefónne číslo). Každý týždeň má pohotovosť iná ambulancia, ale telefón si dávajú z ambulancie do ambulancie podľa toho ktorá amb. má práve ten týždeň službu. Treba však rátať s tým, že v pohotovosti sú tzv. pohotovostné príplatky a tie sú nemalé (aj keď mi je jasné, že keď je zle, tak treba konať a nečakať).
Návrat hore
lenka6
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 22.03.2008

PríspevokZaslal: Piatok 06.Jún. 2008 15:28    Predmet: Odpovedať s citátom

sedma

oukey, budem rada Wink
a ty akych veterinarov navstevujes,?ja chodim na veterinu co je na lokomotive..hoci vzdy tam je iny lekar, mam jedneho vyhliadnuteho co to s fretkami vie..myslim ze vacsina vie o fretkach dost, ale jeden zasa mi bol dost nesympaticky a bolo mu vsetko take lahostajne, zaockovat, zaplatit a cav..ale chaos bol s nim obrovsky..

tak este raz dikes potom za cisloo Cool
Návrat hore
sedma
NEPLATIČ

Založený: 18.03.2006

PríspevokZaslal: Štvrtok 24.Júl. 2008 23:03    Predmet: Odpovedať s citátom

...ja budem veterinu koncit za chvilku, takze nevyuzivam to...ale keby ide o zivot, tak je to isto lepsie ako neurobit nic.
0908/332012
Návrat hore
Johana
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 14.07.2004

PríspevokZaslal: Sobota 02.Máj. 2009 9:54    Predmet: Odpovedať s citátom

POHOTOVOSŤ na VFÚ Brno:

mobil: +420 731 878 484
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Veterinári Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3
Strana 3 z 3

Prejdi na: