Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

predajne v Košiciach
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> ZOO predajne a internetové obchody
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
sedma
NEPLATIČ

Založený: 18.03.2006

PríspevokZaslal: Utorok 20.Nov. 2007 17:49    Predmet: Odpovedať s citátom

Na Jesenského ulici v KE je nový Pet-shop a maju tam kvalitne konzervy pre macky...ale na co chcem upozornit...maju tam teraz akciu na granule Vitakraft, stoja teraz len 100Sk, lebo vypredavaju balenia, ktorym bude koncit zaruka.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Pavluska
Člen SKCHF

Založený: 24.08.2006

PríspevokZaslal: Nedeľa 09.Dec. 2007 22:00    Predmet: Odpovedať s citátom

Parada... Aj keď s Košíc nie som, dosť často tam chodím nakupovať. Doteraz som bola len v Hornbachu a v tom nooo, Zlatý dvor, či ako sa volá, vedľa Slovanu. Tam sa mi to zatiaľ najviac páčilo, ale v poslednom čase tam toho veľa nemali a v Hornbachu zas majú furt len to jedno krmivo, vlastne dva druhy... V Zlatom dvore som raz kúpila nejakú paštétu pre fretky, ale vyhodila som ju, vlasdtne hned dve, lebo fretule to odmietli jesť. Pesne ako tu ktosi písal, kukali na mňa, či mi šibe, že čo im to dávam. Bol problém, aby to vôbec ovoňali. Celkovo mám problém, aby jedli mäsko. Keďže mám mačku, tá zas opačne, granule nehrozí, len mäso, potrava je voľne prístupná pre všetky zvery, ale oni presne vedia, čo komu patrí. Mačka nebude granule žiadne. Ani mačacie ani fretčie a fretky mäso eee. Akurát si dajú friskies a aj to len jeden druh v kapsiičke ale už ho dávno nemali. mám pocit, že celkovo obaja neholdujú mäsu. mylsím, že eď im nechutí, tak ich nútiť nebudem. Dôležité je, že jedia granulky a sú zdravé a čulé, no nie?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
sedma
NEPLATIČ

Založený: 18.03.2006

PríspevokZaslal: Nedeľa 09.Dec. 2007 23:53    Predmet: Odpovedať s citátom

nooo...to moj Emculo granule prestal zrat a len konzervy by tlacil...a ja mu lacne nekupujem, takze krachujem...hehe
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
lenka6
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 22.03.2008

PríspevokZaslal: Streda 27.Máj. 2009 20:34    Predmet: Odpovedať s citátom

V kosiciach na strojarenskej ulici este maju posledne kusy ANF, kto by mal zaujem. Ale pozor zarucna doba je do 4 jula 09.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> ZOO predajne a internetové obchody Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3
Strana 3 z 3

Prejdi na: