Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

e-shop za veľkou mlákou
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> ZOO predajne a internetové obchody
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Mária.F
Člen SKCHF

Založený: 03.09.2005

PríspevokZaslal: Štvrtok 11.Jún. 2009 23:06    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja keď pridám k môjmu veku jednu 0,budem aj ja stará korytnačka,ale mne by ten dáždnik zhabala dcérka,lebo je tam Ayscha(u nej sú zatiaľ všetky fretky Ajša) Twisted Evil
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
adina
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 13.03.2009

PríspevokZaslal: Štvrtok 11.Jún. 2009 23:14    Predmet: Odpovedať s citátom

Tunde Napísal:
Co Ty vies,mozno aj decka budu chciet taky dazdnik Very Happy .Pozri,vsak prsi len obcas a ked je lejak,tak je to jedno,co je na dazdniku,hlavne ze nezmoknes Very Happy

No keby sa tu dal kúpiť tak ho určite mám . Môj syn má taký s delfínmi a hanbí sa ho nosiť ( má 13r....syn ,nie ten dáždnik ),tak si ho občas beriem ja Embarassed No ale také fretky Laughing
Mária ,moja dcéra by mi ho asi zhabala tiež ,bo ona je tiež postihnutá fretkami (ako ma tu raz ktosi nazval Laughing )
Začiatočník
Začiatočník

Založený: 11.06.2009

PríspevokZaslal: Štvrtok 11.Jún. 2009 23:51    Predmet: Odpovedať s citátom

to: Maria
no mne fretak pride az skoro v polovici leta a zatial mam nakupene celkovo dost toho takze len tak v blizkej dobe nic potrebovat nebudem
"ale cert nikdy nespi" - takze kdo vi
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> ZOO predajne a internetové obchody Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3
Strana 3 z 3

Prejdi na: