Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Mia a Lia- alebo ako si naživaju spolu :)
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Denník našej fretky
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Gatmička
Začiatočník
Začiatočník

Založený: 26.06.2009

PríspevokZaslal: Streda 29.Júl. 2009 12:34    Predmet: Odpovedať s citátom

Už pár dní sa vieme dostať vyššie ako je zem Laughing Mia zistila že velmi lahko sa dostať na postel čo aj ukázala aj Lii ktorá ju hneď nasledovala.. Mama si včera kúpila jednu blúzku, a ako boli baby pustene tak samozrejme boli zvedavá čo na posteli šuchoce obidve vyliezli hore a isli velmi asistovať Mia sa zacala s blúzkou biť po chvílke ju to prestalo baviť.. na chvílu sme sa pozreli niekam inam a zrazu blúzky nebolo. Lia vystihla priležitosť a už blúzku brala do svojho úkritu.. Keď som jej ju zobrala tak normálne nahnevane sa schovala a čakala na príležitosť kedy sa mi za takú vec podakovat, keď že sú dve nemám oči všade vždy, v tom to prípade pre Liu dobre, pretože chvilka nepozornosti a Lia ma akože kusla do nohy aby som si nemyslela ze len tak jej zoberiem jej vec ktorú si sama ukradla Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Gatmička
Začiatočník
Začiatočník

PríspevokZaslal: Streda 05.Aug. 2009 15:53    Predmet: Odpovedať s citátom

viete mi poradiť kedy začinaju fretky dospievať. Lebo Mia má 10-11 tyždnou, a v poslednej dobe keď sa hra tak zasmradí.. Shocked Či to nie je ešte skoro na to aby použila pachové žlazy...
Návrat hore
Tunde
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 07.07.2004

PríspevokZaslal: Streda 05.Aug. 2009 18:41    Predmet: Odpovedať s citátom

moje budu mat v sobotu 10tyzdnov a predvcerom ich zacali pouzivat,ale este smrdia tak miminkovsky Rolling Eyes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
cami
Člen SKCHF

Založený: 14.06.2006

PríspevokZaslal: Štvrtok 06.Aug. 2009 7:22    Predmet: Odpovedať s citátom

Fretky pouzivaju pachove zlazy nezavazne od dospievania. Smradek z pouzivania zlaziek a smradek v ruji je uplny rozdiel. Wink
Návrat hore
Gatmička
Začiatočník
Začiatočník

PríspevokZaslal: Štvrtok 06.Aug. 2009 18:09    Predmet: Odpovedať s citátom

ďakujem za rady.. zatial je ten pach znesiteľný, a teda aj keby nebol tak nám to nevadí.. Len sa mi to zdalo skoro Smile Práve bojujeme s skúsaním... Mňa kušu o dušu, moju dcéru, alebo moju mamu vôbec... Takže som zatial ich hračka ja Smile
Návrat hore
Gatmička
Začiatočník
Začiatočník

PríspevokZaslal: Piatok 14.Aug. 2009 9:40    Predmet: Odpovedať s citátom

Včera som sa odhodlala krpatým ostrihať nechty.. Pretože už ich mali tak dlhé že hrúza. Hrdinsky som chytila Miu s domnienkou veď to zvládnem aj sama, po 15 minútovom snažení a presviedčaní o tom že jej chcem dobre som to vzdala k nechtu som sa ani nepriblížila, nie to ho ostrihla. A tak som poprosila mamu nech ich chvílu podrží, určite každý z vás dobre pozná fretku udržať sekundu v kľude?? Nemožné!!!! Nechty som strihala za pochodu, s tým že som si dávala pozor aby som jej nezastrihla hlboko, a pri tom mama si zas dávala pozor aby neskončila ako syto Very Happy. Miu sme ako tak zvládli. Pustili sme ju nech si ešte pobehá a zatial sa snažili chytiť Liu, ako keby ta potvorka vedela čo ju čaká... 10 minutová naháňačka zo slovami Liuška neboj sa, Liuška pod sem, potvorka mršná si s nás robila srandu, provokatívne dobehla a keď som už už ju chcela zobrať na ruky mrštne bola uplne inde ako som sa ja načiahla.. Nakoniec sa mi ju podarilo nalákať na hračku ktorú si chcela zatiahnuť do skrýše. Lia je oriešok sama o sebe, nie je tak maznavá ako Mia a na ruky chce len vtedy ked to chce ona inak to nerichádza do uvahy. Ale tak nakoniec sme sa dopracovali k strihaniu nechtov. Asi prvú minuty( aj ked si myslím že to bolo kratšie, ale pri nej sa mi to zdala ako večnosť) držala ani sa nepohla, ja zažrata do strihania aby som jej neublížila, a mama do toho aby ju udržala som započula len výkrik mojej mami, Lia sa jej zakusla do líca. Takže chudina mama skončila nakoniec skoro ako syto Laughing smiala som sa jej že dierku na piersing má skoro pripravený. Krvopotne som skočila zapotená až za ušami, ale s dobrý pocitom na duši že je to tak lepšie, pre ne obe čo oni si nemyslili je mi to uplne jasné pretože urazene zaliezli do klietky a tvárili sa že su hrozne moc urazené Laughing Laughing
Návrat hore
edicia
Člen SKCHF

Založený: 02.06.2008

PríspevokZaslal: Piatok 14.Aug. 2009 9:48    Predmet: Odpovedať s citátom

xi xi xi nato mam len jednu jedinu radu a tou je pasticka... mamina nech ti babulku drzi v jednej ruke a v drujeh nech ma pastu a tz yayial strihaj, jednou rukou si silno srz packu a ruhou strihaj, uvidis ako ti to pojde dobre... odporucam kzm si na to babulky nezvyknu tak to praktiyovat takto... nasa lunka uz pritom zaspava a to prve strihanie bolo este horsie ako u vas Smile)
Začiatočník
Začiatočník

PríspevokZaslal: Piatok 14.Aug. 2009 16:09    Predmet: Odpovedať s citátom

Edicia inak chcem sa opýtať kde nakupuješ pastičky pre fretky a vobec papanie máme s tym hrozny problem ze vlasne co im kupit Sad hrozne je tu toho malo na slovensku Sad
Návrat hore
edicia
Člen SKCHF

Založený: 02.06.2008

PríspevokZaslal: Piatok 14.Aug. 2009 16:36    Predmet: Odpovedať s citátom

Mz mame to stastie ze sme v Ba a bud v Zoodome alebo v inych obchodoch alebo potom to objednavame cez internet a dovezu ti to az domov, skus si pozriet tuna:
http://forum.fretka.sk/viewforum.php?f=18
tu najdes aj to aky boli ochotny a pod.

ja osobne som naposledy objednavala odtial http://forum.fretka.sk/viewtopic.php?t=2065 a po prepocitani som usetrila 5 eur (uy aj postovne som zaratala), aj to je faj polozka Smile a ty ked nie si z BA tak aj viac lebo nedas na cestovne alebo benzin Smile
Začiatočník
Začiatočník

PríspevokZaslal: Pondelok 17.Aug. 2009 11:18    Predmet: Odpovedať s citátom

Som z BA aj tak som ako si v koncoch alebo chodím po zlých obchodoch Rolling Eyes ale ďakujem pokukám
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Denník našej fretky Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3
Strana 3 z 3

Prejdi na: