Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Veterinar si natáčal operáciu fretky čovy nato?

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Veterinári
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
B_U_L_B_Y
Začiatočník
Začiatočník

Založený: 05.08.2009

PríspevokZaslal: Štvrtok 20.Aug. 2009 5:34    Predmet: Veterinar si natáčal operáciu fretky čovy nato? Odpovedať s citátom

Jasom to ani nemohol pozerat kedsom videl fretku na stole a skalpel ale davamto sem že čosi otom myslíte premna to bol humus Exclamation
P.S:síce jeto normalne ale abyto dal niekto na youtube a pozerato nejake 5-7ročne decko jasom mal dost a tomam 18rokov Shocked
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
hena9
Poradca chovu

Založený: 20.10.2005

PríspevokZaslal: Štvrtok 20.Aug. 2009 11:03    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja sama som pri operaciach svojich fretiek bola a asistovala a nevidim na tom nic staršne. Laughing Nieje to vražda ani nic podobne ide len o obyčajnu lekarsku rutinu. Wink A kto pri operacii nebol, aspon sa može pozriet co s ich fretkami robili Wink

Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Soara
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 07.04.2006

PríspevokZaslal: Štvrtok 20.Aug. 2009 11:05    Predmet: Odpovedať s citátom

Tiež by som si rada pozrela. Ale to asi preto, že som študovala medicínu, takže mňa takéto veci zaujímajú.
B_U_L_B_Y
Začiatočník
Začiatočník

Založený: 05.08.2009

PríspevokZaslal: Štvrtok 20.Aug. 2009 11:19    Predmet: Odpovedať s citátom

chuda fretka Crying or Very sad ja newiem jasom nikdy nemal rad krv a ani operacie od toho idem ja dalej ale čouž jeto život ajja potom chcem dat svojho albina vykastrovat o rok Shocked som šialeny a newiem čito aj zvladnem kedmi povie že asistovat odpadnem a moja fretky sa bude namna pozerat že Shocked
P.S:už zajtra kumne zavíta Twisted Evil biely diabol
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Veterinári Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Prejdi na: