Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Liptovský Mikuláš

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> ZOO predajne a internetové obchody
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Peggy
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 07.02.2009

PríspevokZaslal: Utorok 18.Aug. 2009 10:43    Predmet: Liptovský Mikuláš Odpovedať s citátom

Síce som z KE po minulej návšteve LM som sa rozhodla pre túto temu.Takže, dúfam že pridáte o ostatných obchodoch tam, ja sem zatiaľ napíšem o jednom.
Zvierací raj(nejak tak ) Laughing .
Takže,pre fretky nejak= veci asi majú.Keď sme tam boli fretčie jedlo nemali,inak údajne majú Vitakraft.Zverlit nemali,fretčí už vôbec,len nejakú mačaciu podstieľku.Nieje zlá ale nič moc.Čo ma prekvapilo:mali FRETKU!Ale: stav: klietka :Malá.Záchod žiadny len mala,hm...nasr... do jedného rohu(toľko môj Charlie nenas... z a2 mesiace a pritom on len žerie a se-ie.)Mala závesné lôžko ale nebolo určené na spanie.V ňom mala nasypané granule.Miska,žiadna!No fretka bola veľmi milá,ani ju nenapadlo kusnúť ,ale neviem neviem či mala očkovania.A čo ma prekvapilo,predavačka sa vyjadrila že im ešte nejaká (a prepáčením ) "Chovateľka???" donesie malé fretky.Nevrhám tymto tieň na celý obchod ,majú aj opice papagáje....Takže,myslite si čo o tom chcete.Písala som to aj do denníčka Charliemu ale napíšem to aj vám..Nie každý pozerá denníky Wink
Medium
Medium

Založený: 04.02.2009

PríspevokZaslal: Streda 23.Sep. 2009 11:39    Predmet: Odpovedať s citátom

som z LM,ale uz mi to lezie na nervy...to co niektory obchodnici su schopny spravit pre vacsi zisk je na zaplakanie....
peggy ma pravdu.sice tento obchod ma vitakraft za bezkonkurecnu cenu u nas v LM a to 5 eur a par centov,ale tu fretku som tam videla aj ja a bolo mi z toho zle.dalsi nas obchod je celkom dobre vybaveny ale vitakraft za 8 eur...
LM stoji za prd,radsej som v KE
Peggy
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 07.02.2009

PríspevokZaslal: Streda 23.Sep. 2009 13:11    Predmet: Odpovedať s citátom

Zuzi a nevieš náhodou či nemajú malé fretky? Ked sme tam boli my spomínala mi predavačka že im nejaká chovateľka má dať malé fretky Confused
Medium
Medium

Založený: 04.02.2009

PríspevokZaslal: Streda 23.Sep. 2009 15:18    Predmet: Odpovedať s citátom

neviem lebo ja som tam chodila po vitakraft,ale uz nechodim.
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> ZOO predajne a internetové obchody Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Prejdi na: