Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

www.pesamacka.sk
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> ZOO predajne a internetové obchody
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Pipa
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 02.10.2008

PríspevokZaslal: Utorok 18.Nov. 2008 18:49    Predmet: Odpovedať s citátom

p. Feriancová ja by som sa na vašom mieste sem ani neozývala

vôbec neviete ako to bolo..zato že vám to opíše vaša predavačka, ktorá vie že urobila chybu a možno dačo aj prikrášlila aby nemala s toho zle .....

myslím že si Maja určite nevymýšla wed na čo by jej to aj bolo..

je celkom logické, že sa snaží varovať ostatných chovateľov pred takýmto obchodom a takým personálom..ktorý ani nevie prevziať objednávku a pod veci o ktorých by mal byť personál informovaný a mal by to zvládať..

(môj názor..)

°°•moje lásky •°°
† ♥Lesanka♥ † ,♥Kami♥,♥Vickey♥ a ♥Nessie♥

http://picasaweb.google.sk/Pipendorka
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Luciffa
Člen SKCHF

Založený: 13.10.2008

PríspevokZaslal: Utorok 13.Okt. 2009 18:28    Predmet: Odpovedať s citátom

Napriek Majinej negativnej skusenosti som vyskusala tento obchod. Vzhladom k tomu ze ked som nahodou isla do kamennej predajne tu na Sumracnej tak predavacka bola velmi ustretova a ochotna, odporucila mi aj internetovy obchod a s prehladom mi odpovedala na vsetky moje otazky, tak som si povedala ze to skusim..
Vcera som si cez internet objednala novu Acanu Prairie 2,5kg a 2x6kg Zverlit. Dnes poobede mi zazvonil telefon, ze objednavku mam pripravenu. Na predajni som povedala ze som si prisla vyzvdihnut objednavku a behom 5 minut som bola vonku aj s nakupom za internetovu cenu. Zverlit bol sice nablokovany nie za 2,80€ ale za 3,20€, ale v konecnom sucte poloziek mi bola odratana zlava, ktora mi vlastne po odratani dala cenu zverlitu na internete..
A este novinka- uz sa tam da platit aj kartou Laughing Laughing
Takze ja mam velmi pozitivnu skusenost a urcite tu budem nakupovat aj nadalej Smile Smile
MajaZ
Admin
Admin

Založený: 07.07.2004

PríspevokZaslal: Utorok 13.Okt. 2009 19:03    Predmet: Odpovedať s citátom

No, zjavne sa poucili...co teda potesi... Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> ZOO predajne a internetové obchody Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
Strana 2 z 2

Prejdi na: