Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Pet center,KE

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> ZOO predajne a internetové obchody
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Peggy
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 07.02.2009

PríspevokZaslal: Piatok 30.Okt. 2009 16:26    Predmet: Pet center,KE Odpovedať s citátom

Takze, neviem ci je tu takato tema , ale myslim ze nie. Takze , v OPTIME nam otvorili novy pet shop.
PET CENTER.
Takze, z toho co som videla predavaci su ochotny, fretky nemaju, neviem ake maju skusenosti ale tovar celkom kvalitny.
Maju konzervy,granule(Freddy,Ferret pro a Totally ferret), a dropsy pre fretky.
Klietky a podobne myslim tiez.
Nakupovat som este nemala kedy , lenze uz nam dochadzaju granule tak vyskusame. >)

SKUSILI ste uz tento obchod? SKusenosti?
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 23.07.2004

PríspevokZaslal: Piatok 30.Okt. 2009 17:09    Predmet: Odpovedať s citátom

U nás je tiež pet center aj keď dosť malý... Napríklad pre fretky tam granule nemali... aj keď je to prvý zverimex(okrem zoodomu) kde som našla vitamínové pasty.
Ale pre psov a pre mačky je tam dobrý výber krmív a s celkom dobrými cenami.
Poradca chovu

Založený: 20.10.2005

PríspevokZaslal: Piatok 30.Okt. 2009 18:39    Predmet: Odpovedať s citátom

v BA na Zlatých pieskoch čo je tesco, tak tam Pet center je, maju tam tusim Ferret complete, a mnoho výrobkov od Gimpetu, tak sa mi zdá,že to je vlastne viacmenej gimetácky obchod Wink

Ja som tam kupovala až raz a bola som spokojna Smile

Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Peggy
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 07.02.2009

PríspevokZaslal: Sobota 20.Feb. 2010 17:33    Predmet: Odpovedať s citátom

Dnes som si všimla že aj v OC GALERIA otvorili PET CENTER a navyše maju tam nadherne fr,etule. Ledva som sa od nich odtrhla ale no...
Zachodiky mali ale pod sebou mali piliny. Napajacku nemali ale mištičku s vodou ano, aj jesť mali čo, ked som tam bola prvy krat mali misku prazdnu ale potom tam mali niečo ako maso alebo take čosi.
Fretatka su 3, všetko do tchorovitej farby, vraj su to všetko samčekovia a maju okolo 1-2 mesiace. Sa mi zdaju strašne malilinke, take, neviem posudit ... jeden bol taky aktivnejši trocha liezol ale ostatne dva spali.. neskor spali všetci traja ale nezdali sa mi celkove.. zdravy...
Aha, a cena_ 96 eur = za jednu...
Ja neviem.. co si o tom myslite_
Confused Rolling Eyes
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> ZOO predajne a internetové obchody Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Prejdi na: