Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

2% z dane
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> OFF TOPIC
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
ina
Člen SKCHF

Založený: 20.06.2007

PríspevokZaslal: Utorok 02.Mar. 2010 21:29    Predmet: Odpovedať s citátom

Rolling Eyes mohli by ste niekto skonkretizovat, ktora cast zakona to je? ja sa v tom nevyznam, ale v ramci enviro, co teraz je "in" by sa mohli tie peniaze pouzit podla mojho ponatia sedliackeho rozumu,napr. ako prevencia pred nekontrolovanym mnozenim adoptovanych fretiek - na kastraciu. na rozsirenie cinnosti a posobnosti klubu. fakt mi nie je blizka legislativa, nerozumiem jej. Sad ale nejaky projekt , ked sa daju hlavy dokopy, nemam taky rozhlad, tak vy, co mate prehlad a rozhlad, pripadne pravnika v "dosahu." Smile
MOTTO: nikdy nevies, co dokazes, kym to neskusis. a viac hlav, viac vie Smile
MajaZ
Admin
Admin

Založený: 07.07.2004

PríspevokZaslal: Streda 03.Mar. 2010 12:21    Predmet: Odpovedať s citátom

To ina> hlavne tych viac hlav keby bolo...ale skus nieco vymysliet, posurfovat ako to maju urobene ine zvieratkovske organizacie, ja uz potom potrebne potvrdenia vybeham.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Johana
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 14.07.2004

PríspevokZaslal: Streda 03.Mar. 2010 12:28    Predmet: Odpovedať s citátom

Johana Napísal:
Povinnosti prijímateľa 2% z dane sa riadia zákonom o dani z príjmov 595/2003 Z.z. v platnom znení (§ 50)
http://www.zbierka.sk/zz/predpisy/default.aspx?PredpisID=17602&FileName=03-z595&Rocnik=2003

ina: je to uvedené v mojom predošlom príspevku Wink § 50 a na zákon tam je link,
a rovnako tam je link na ten klub chrtov, ktorý zaregistrovaný ako príjemca 2% dane na rok 2010 je Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> OFF TOPIC Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3
Strana 3 z 3

Prejdi na: