Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

h r a c k y
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Tipy a triky
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Mirage
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 23.07.2004

PríspevokZaslal: Sobota 27.Feb. 2010 19:10    Predmet: Odpovedať s citátom

U nás sú najoblúbenejšie hračky kinder vajíčka, ponožky vypchaté niečím šušťavým, tašky, taký ten papier do ktorého sa balia kytice a samozrejme trubky. A inak zbožňujú rozkusovanie gumených loptičiek ale k tým sa dostanú len náhodou ak o tom neviem Rolling Eyes Najrôznejšie krabice, nádoby, kýble a naj je pre nich krhla. O to lepšie ak je v nej aj trochu vody.
Člen SKCHF

Založený: 10.10.2005

PríspevokZaslal: Pondelok 19.Apr. 2010 17:45    Predmet: :-) Odpovedať s citátom

Prosím napište své zkušennosti se škrabadly - prodávanými pro kočky - jestli o to mají fretky zájem a jestli by to byl žádaný sortiment v prodeji za lepší pořizovací částku než ve zverimexech. (šktabadlo s boudkou)
Alena
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 05.10.2008

PríspevokZaslal: Pondelok 19.Apr. 2010 19:38    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja mam doma velke skrabadlo po strop a velakrat tam nasu fretku davame ale nema on ziadny zaujem,je to kralovstvo len nasej mačky.

Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
hena9
Poradca chovu

Založený: 20.10.2005

PríspevokZaslal: Pondelok 19.Apr. 2010 20:39    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja hovorím za kamaratku, tá ma z takýchto skrabadiel spravenu peknu preliezku pre fretky, ma tam hlavne tie "kocky, atd. Fretky jej chodia do kociek spavat ked su navolno, alebo sa v tom nahanaju Smile

Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Jordi
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 20.01.2005

PríspevokZaslal: Pondelok 19.Apr. 2010 23:56    Predmet: Odpovedať s citátom

Moje fretky do toho škrábou a lozí po tom, ale neřekla bych, že to je nezbytná součást výbavy.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky MSN Messenger
cami
Člen SKCHF

Založený: 14.06.2006

PríspevokZaslal: Utorok 20.Apr. 2010 7:29    Predmet: Odpovedať s citátom

Nase maju skrabadlo zo sedacky. Urcite by do takych kociek chodievali spavat, ale na to im postacia aj krabice. Takze podla mna uplne zbytocna investicia.
Návrat hore
Niki
Poradca chovu

Založený: 23.11.2005

PríspevokZaslal: Utorok 20.Apr. 2010 10:16    Predmet: Odpovedať s citátom

Podľa mňa škrabadlo ako škrabadlo na škrabanie pazúrov pre mačky fretky nejako zvlášť nevyužijú. Ale taká preliezka pre fretky z dreva s množstvom zavesených hojdačiek, búdok a hračiek na gumičke, by sa tchorom páčiť mohla - také fretčie ihrisko.
Návrat hore
Alena
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 05.10.2008

PríspevokZaslal: Streda 21.Apr. 2010 18:55    Predmet: Odpovedať s citátom

presne tak skor vymysliet nieco take specialne pre fretky,skrabadla pre macky nie su velmi vhodne ani ako budky na spanie pre fretky,neda sa totiz dat dole calunenie aby sa mohlo vyprat...aspon na mojom nie,takze som stastna,ze moju fretku to nezaujima Wink

Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Tipy a triky Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
Strana 2 z 2

Prejdi na: