Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

zverimex lamač (Tesco)

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> ZOO predajne a internetové obchody
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Emka
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 24.01.2009

PríspevokZaslal: Sobota 01.Máj. 2010 20:33    Predmet: zverimex lamač (Tesco) Odpovedať s citátom

dnes sme boli v tescu u nás a čakali sme na autobus tak sme skočili do zverimexu čo tam je bol tam freťákten bol celkom v dobrom stave až nato že mal pod sebou piliny Mad
pozerali sme dalej a tam kde su škrečky a myši a atd.
bolo v akvárku malé fretiatko Evil or Very Mad ja som si myslela že ma porazí to akvárium malo asi 20x40x40cm
a nemalo tam moc prístup k vzduchu bolo na pilinách a malo tam iba misku z vodoua granulkami chudatko male kebyže nemáme doma tri baby tak by som si ju asi zobrala ale proste to bolo strašné Crying or Very sad Evil or Very Mad Mad
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
ina
Člen SKCHF

Založený: 20.06.2007

PríspevokZaslal: Sobota 01.Máj. 2010 20:55    Predmet: Odpovedať s citátom

Rolling Eyes emka, ak by si si ho kupila, tak by ho nahradila ina fretka.. zial..
pegas54
Začiatočník
Začiatočník

Založený: 31.05.2010

PríspevokZaslal: Piatok 04.Jún. 2010 0:47    Predmet: Odpovedať s citátom

Som rád, že som našiel toto vlákno. Už je tam len ten veľký, chlpatý, milučký a maznavý freták. Žiadne ine fretky tam nie sú. Ale za to ma riadne veľké pazúry, cca 3/4 kružnice takže si asi viete predstaviť aké veľké. Aj ohliť by som sa nimi dokázal pri troche snahy. A aj napriek niekoľkonásobnému upozorneniu obsluhy, že fretka nesie mať takéto veľké pazúry, ich stále nemá ostrihané. Nechápem to , je to také ťažké. Alebo sa ho boja? Njbližšie im asi navrhnem že to spravim zadarmo.
Ale je mi ho strašne ľúto. Toaleta prevrhnuta, domček prevrhnuty, nakadene v jednom rohu mimo toalety a ten hamak.....
Človek by si ho aj kúpil keby som nevedel, že ho hneď nahradia inými a tak ho chodím aspoň každý deň pozrieť a povzbudiť v jeho ťažkej situácii.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Jolana
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 07.07.2004

PríspevokZaslal: Piatok 04.Jún. 2010 18:51    Predmet: Odpovedať s citátom

Toho freťáka sa neboja. Teda aspoň keď som tam bola ja, tak sa sním predavač maznal cez mreže. Vtedy tam mal aj čisto a všetko bolo v poriadku. Akurát cena 96 Eur sa mi zdá riadne prehnaná, aj keď freťáčik je naozaj nádherný.
Návrat hore
pegas54
Začiatočník
Začiatočník

Založený: 31.05.2010

PríspevokZaslal: Piatok 04.Jún. 2010 20:03    Predmet: Odpovedať s citátom

No to je fajn..len tie pazury..ja ho tiež niekedy poškrabkam alebo tam pridem s Izzi (moja fretka)a spolu ho pozdravime....ooo je taky zlaty macík...a ta cena..no.. Rolling Eyes
Návrat hore
Niki
Poradca chovu

Založený: 23.11.2005

PríspevokZaslal: Pondelok 07.Jún. 2010 9:27    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja som tam videla jednu fretku už dávnejšie a mala tam čisto, síce piliny ale čistúčko.
Návrat hore
Emka
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 24.01.2009

PríspevokZaslal: Pondelok 07.Jún. 2010 15:15    Predmet: Odpovedať s citátom

ja som tam bola včera a mal tam čisto ale nevidela som ho moc lebo bol zalezený v búdke Smile
nemal piliny ale mal také šulky pod sebou ale inak tam mal vyčistené Smile
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> ZOO predajne a internetové obchody Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Prejdi na: