Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Spánok
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Začíname s chovom fretiek
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Maribell
Super medium
Super medium

Založený: 18.07.2008

PríspevokZaslal: Utorok 24.Aug. 2010 10:58    Predmet: Odpovedať s citátom

jejoo dakujem za radu..Smile..takde nejaku deku cez klietku hadam to aj trochu utlmi ten hluk ..Very Happy..aabude sa buvat podla mna...ale aj tak by bolo najlepsie keby vymyslia klietku na ktorej by sa dal vypat zvuk. .. Very Happy..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
edicia
Člen SKCHF

Založený: 02.06.2008

PríspevokZaslal: Utorok 24.Aug. 2010 11:06    Predmet: Odpovedať s citátom

maribell to teraz fakt neries, mozno fretula bude kludna a nebude v klietke zla, hlavne jej tam daj hracky a zabavisko Smile
Super medium
Super medium

PríspevokZaslal: Nedeľa 29.Aug. 2010 15:02    Predmet: Odpovedať s citátom

mno zatial buva pekne celu noc a budi sa okolo 9tej az Very Happy..zatial som spokojna...dnes buval dokonca do pol 10tej Very Happy..to lebo sme sa tak dlho blaznili Very Happy
Návrat hore
Maribell
Super medium
Super medium

PríspevokZaslal: Sobota 25.Sep. 2010 12:32    Predmet: Odpovedať s citátom

mno tak Remi sa nam zacina vyfarbovat Very Happy....kazdy den o pol 5tej uz je hore..Sad..joj nemate nejaake triky?Very Happy..lebo robi taky hluk vsemozny ze to sa neda spat..Very Happy...robi vsemozne blbosti odsuva zachod..lozi po mriezkach a spusta sa po nich dole..nemate nejake triky?Very Happy..ako ho unavit natolko aby vstaval aspon o 7mej?
Návrat hore
edicia
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Sobota 25.Sep. 2010 13:50    Predmet: Odpovedať s citátom

maribell najprv nepis co si skusala ty???

v prvom rade nanho nereaguj, a ono sa to casom napravi... skus s nim ist na prechadzku aby sa viac unavil...
Super medium
Super medium

PríspevokZaslal: Sobota 25.Sep. 2010 20:43    Predmet: Odpovedať s citátom

mno praveze nereagujem vobec..Very Happy...snazim sa co najviac si zapchat usi a spat dalej Very Happy aa na prechadzky este nemozeme estetyzden az potom bude komplet zaoockovany..teraz to este nechcem riskovat... aa ja som neskusala nic..zice mu zakrivam kliektu ale to je asi jedno elbo o pol 5tej je aj tak este hrobova tma..Very Happy...
Návrat hore
edicia
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Sobota 25.Sep. 2010 22:43    Predmet: Odpovedať s citátom

musis to len vydrzat mozno pomozu stuple do usi, on cim bude starsi tym bude viac spinkat, a v ruji to bude este horsie nicenie niekedy aj celonocne, tak zacni premyslat kam ho potom das aby ta nebudil a aby nebudil rodicov, surodencov, spolubyvajucich ...
teraz pokracuj v nevsimani si ho, a nechaj mu prikritu klietku aby nevidel ako sa hybes na posteli...
Člen SKCHF

Založený: 03.06.2010

PríspevokZaslal: Nedeľa 26.Sep. 2010 16:55    Predmet: Odpovedať s citátom

u nas to bolo v poslednych dnoch tiez dost divoke po tom, co sa Brunovi podarilo ujst z klietky. Zistil ze to ide a tak to stale skusal, ale vydrzali sme a zas sa skludnil. Co sa tyka deky, mam pocit, ze ak ju tam necham, do rana ju cez mreze prepcha k sebe do klietky Laughing takze sme len vydrzali a ked zistil, ze tym nic nedosiahne, zas sa skludnil. Len jeden vecer bol uz taky otravny, ze som ho chcela zavriet do prepravky, ale kym som ju zlozila, tak zaspal Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Maribell
Super medium
Super medium

PríspevokZaslal: Utorok 22.Feb. 2011 23:06    Predmet: Odpovedať s citátom

..mno to aj moj remi zistil ako sa klietka otvara a zistil ze ju dokaze otvorit aj sam takze ked ho natruc zavrem tak sa vsemozne snazi dostat von preto ho za trest davam do prepravky..aa inak mimochodom Eddicia mala si pravdu dakujem ..remi si totalne zvikol na moj harmonogram takze cez tyzden spi..ked vidi ze som hore asi o tristvrte na 7 tak vstane..ale cez vikend dokedy ja..nekedy vazne aj do 12 tej...ale ked uz je vazne neskoro akoze uz poobede tak chodi po klietke sa syci..Very HappyVery Happy...to uz potom vstanem a pustim ho..takze som spokojna lebo som sa bala ze ako sa nauci cez tyzden o 7 mej vstavat ze tak bude vstavat aj cez vikend ale on je este vacsi spac ako ja ..aa co ma viac potesilo uz mu nemusim davat ani deku cez kliektu ..je zlaty uz teraz...sme sa naucili spolocnemu spoluzitiu Very HappyVery Happy..este niekedy sa mi dokonca stava ked rano vstanem a je este tma tak si zaznem tak remi vyjde z hamaku zasyci a vbehne do budky ako keby mi hovoril " dakujem ze si ma zobudila ..a ZHASNI" Very HappyVery Happy..
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Začíname s chovom fretiek Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5
Strana 5 z 5

Prejdi na: