Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

VETPOINT Banská Bystrica, Dolná 9 (pešia zóna)

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Veterinári
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
moccagrande
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 08.04.2008

PríspevokZaslal: Piatok 09.Dec. 2011 22:44    Predmet: VETPOINT Banská Bystrica, Dolná 9 (pešia zóna) Odpovedať s citátom

Mam cerstvu skusenost s touto ambulanciou. Dnes sme mali tak trocha pohotovost (alergicka reakcia na ockovanie, fretka mala zachvaty zvracania), a zhodou okolnosti sme boli prave v Bystrici, ktoru vobec nepozname. Nasla som si cez mobil tuto ambulanciu, tak sme ju najprv horko-tazko hladali (dodavam, ze ich netova stranka nefunguje). Prisli sme presne o 12.01 hodin, mali ordinacne do 12.00 a potom poobede od 16.00. Vsetko bolo uz pozatvarane. Mali uvedene cislo na nonstop pohotovost, volala som tam, ozvala sa odkazova schranka Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Ambulancia sa nachadzala vo dvore, s velkou pravdepodobnostou byvali majitelia v dome, ktory dvor obkolesoval. Mali tam vlciakov, ktori zurivo stekali. Buchala som na dvere ordinacie, nikto nic. Neviem, ako liecia, ale takyto pristup mi pride ubohy. Keby som takto dobehla s vaznejsim stavom, tak mi tam zviera asi umrie rovno vo dvore veterinara Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Veterinári Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Prejdi na: