Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Fredy a Quinzi MK & Quilas ZT:)
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3 ... 182, 183, 184

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Denník našej fretky
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
hena9
Poradca chovu

Založený: 20.10.2005

PríspevokZaslal: Štvrtok 05.Júl. 2012 0:04    Predmet: Odpovedať s citátom

Ako inak, zas zlé správy:
Quilkov stav sa začína zhoršovať. Rakovina sa nam vratila, nádor rastie rýchlo, už má hrčku až viditelnu, pred 2 týždnami bola len hmatatelna. 2 dni je vo fáze ked si nevie odkvapkať hovienko. Ale je cistotný pekne sa utiera do pripravenej handry. Povahovo zatial nieje nervoznejší, len viac spí menej behá. Prestal sa posledné 2 dni hrať, ak jed to moze byt aj z tepla, ale keď oprašujem pamat ide to všetko rovnako krok po kroku. Možeme spolu počítať týždne. Uplne ma to ničí. Hovorím si prečo plakať, prečo niekoho oplakávať kym je ešte so mnou ale je to zdrvujúce a musím velmi bojovať aby som ako tak "stála na nohách" . A kedže sa historia opakuje, zase sa rakovina vratila pred mojou dovolenkou. V sobotu odchádzam, ale budem len na SK a len na 6 dní ich opustím, potom s ním budem stále.

Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Niki
Poradca chovu

Založený: 23.11.2005

PríspevokZaslal: Sobota 07.Júl. 2012 21:33    Predmet: Odpovedať s citátom

Heni je mi to úprimne ľúto Crying or Very sad Neviem, čo Ti napísať, aby Ťa to utešilo. Myslíme na Vás oboch. Držte sa.

Doris, Kira, Pongo, Speedy, Ella Fleur a Theo
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Dodi
Člen SKCHF

Založený: 10.10.2005

PríspevokZaslal: Nedeľa 08.Júl. 2012 8:38    Predmet: :-( Odpovedať s citátom

Heni myslím na vás, přeju Quvilíkovi zdravíčko a hlavně ať jej nic nebolí a netrápí se. A Ty buď silná !
cami
Člen SKCHF

Založený: 14.06.2006

PríspevokZaslal: Nedeľa 08.Júl. 2012 10:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Vsetko sa to tak naraz deje v kratkej dobe. Zivot je zial taky. Niekedy sa zle veci rozlozia na dlhsie casove obdobie, inokedy sa clovek nestihne spamatat z jednej rany a uz je tu dalsia. Je to nespravodlive. Drzim palce, aby si opat toto smutne obdobie zvladla. Myslim na Vas!!!
Návrat hore
hena9
Poradca chovu

Založený: 20.10.2005

PríspevokZaslal: Utorok 24.Júl. 2012 20:54    Predmet: Odpovedať s citátom

Quilasov nádor naberá ozrutné rozmery. Zatial vsak chut do zivota nestráca. Behá, hrá sa a žerie stále rovnako. Bojím sa co bude nasledovať, lebo to už má ovela vacsie ako to mala Qui ked som ju kvoli bolestiam musela poslať preč. Zatial sme zažili 3 krvácania z kt. bolo to dnešne asi najvacsie. Už včera som videla, že je otázkou času kedy jedna časť rupne. Po príchode z prace som mu to ošetrila , ale kedže krvacanie neprestavalo kvapla som mu asi 2-3 kvapky z prípavu kt. zastavuje krvacanie. Muselo ho to stípať lebo tancoval parádne, ale krvacanie hned prestalo. Kedže je to všetko blizko kakačiku ( kt. už nemá klasicku pozíciu a tvar) kaka zatial ok, neplace, len sa dosť snaží, a zatial po jednom kakaní mu to stále trošku krváca... akurat laduje granulky. Ach jaj uvidím ako to bude s krvácaním pokračovať a podla toho sa zariadim, stále je to tažke, ale už to po 2 stretnutiach zo zubatov znášam lepšie. Prvá skúsenosť to som bola suca priam na prášky a psychologa Sad

Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Niki
Poradca chovu

Založený: 23.11.2005

PríspevokZaslal: Utorok 24.Júl. 2012 21:20    Predmet: Odpovedať s citátom

Heni, na prášky by bol súci každý. Mne stačí len toto čítať Sad Včera som plakala, keď zomrel Spocky od Sammyho. Nejako asi mäknem na staré kolená. Neviem si predstaviť, čo budem robiť ak príde čas pre Speedyho.
Drž sa. Posielam Quilkovi milión pusiniek a želanie nech sa to aspoň už nezhoršuje.

Doris, Kira, Pongo, Speedy, Ella Fleur a Theo
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Denník našej fretky Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3 ... 182, 183, 184
Strana 184 z 184

Prejdi na: