Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

byvanie
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> OFF TOPIC
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Luciffa
Člen SKCHF

Založený: 13.10.2008

PríspevokZaslal: Sobota 18.Apr. 2009 12:45    Predmet: Odpovedať s citátom

cami ja byvam na garde uz tri roky, ako to ze sa este nepozname ked byvas kusok, a kde vlastne???

a ze sa to rychlo podarilo.no vlastne mne sa toho vela zomlelo za posledny mesiac...a kamaratka sa mi smiala ze vzdy ked ma postihne nieco zle tak sa mi to vrati dvakrat lepsie..pred rokom sa spolubyvajuca posatrala aby ma vyhodili..a vzapati nato som dostala samosatatne byvanie..pred par tyzdnami mi sef povedal ze tam uz nemozem byvat a to znamenalo ze nebudem prenho robit cize budem bez prace lebo bez byvania to nema pre mna zmysel..a chvilu na to ma prosil aby som zostala, zvysil mi plat a vyhovel mi vo vsetkych poziadavkach..no a nakoniec mi povedal vo stvrtok ze idem na bernolak (coho som sa zlakla) no a ze nebudem mat vlastne celkom samostatne byvanie a nakoniec budem byvat sama v izbe pre dvoch cize hotovy raj...a kamoska mi este vravi, ze nech ti teraz povie ze nedostanes vyplatu ty by si urcite nasla minimalne dve patstovky na zemi Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

sprostým stastie praje.. Laughing Laughing Laughing uplne sa tesim Laughing Laughing Laughing
no ale idem sa uz balit lebo behom vikendu sa musim komplet prestahovat..
ambera
Člen SKCHF

Založený: 10.02.2007

PríspevokZaslal: Sobota 18.Apr. 2009 19:54    Predmet: Odpovedať s citátom

Laughing Laughing super ti to vyšlo, nielen s bývaním aj tým ostatním. len tak dalej a za chvíľu budeš mať nejakú vilu. Wink
Luciffa
Člen SKCHF

Založený: 13.10.2008

PríspevokZaslal: Nedeľa 19.Apr. 2009 0:03    Predmet: Odpovedať s citátom

ambera Napísal:
Laughing Laughing super ti to vyšlo, nielen s bývaním aj tým ostatním. len tak dalej a za chvíľu budeš mať nejakú vilu. Wink

Laughing Laughing Laughing Laughing
cami
Člen SKCHF

Založený: 14.06.2006

PríspevokZaslal: Nedeľa 19.Apr. 2009 11:15    Predmet: Odpovedať s citátom

Luciffa, ja byvam dve zastavky elektrickou od Teba smerom na Racko! Wink Som zvedava, ako sa budu tesit krpule, ked budu mat viac miesta. Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Anubis
Člen SKCHF

Založený: 02.04.2009

PríspevokZaslal: Sobota 15.Aug. 2009 21:14    Predmet: Odpovedať s citátom

Ľudia, ak niekto hľadá ubytovanie v Košiciach a prekážkou sú fretky (alebo iné domáce zvieratko), Nad jazerom mám voľný dvojizbový byt. Blizsie info cez ss.
hena9
Poradca chovu

Založený: 20.10.2005

PríspevokZaslal: Streda 14.Apr. 2010 19:15    Predmet: Odpovedať s citátom

Predbežne oživujem toto vlákno, vyzera to tak, že od Septembra zhánam aj s fretkami novú spolubývaju do 1. izboveho bytu v Ružinove ( Súmračná ).

Fretky su podmienkou (milovnik, majitel) kedže ja 4 mam.

Ak by mal niekto predbežný záujem , kontaktujte ma Wink

Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
hena9
Poradca chovu

Založený: 20.10.2005

PríspevokZaslal: Piatok 27.Máj. 2011 9:49    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak, bohužial som na tom zas zle s bývaním. Neviete o niekom kto zhana byt v BA ? Ružinov - Babuškova, byt len čiastocne zrekonstruovany, ale super poloha aj orientacia na svetove strany ( nepecie slnko)

Može mat aj fretky, resp. ci nepoznate volny byt kde mozem aj s fretkami Question Rolling Eyes Najlepsie od Lúla alebo augusta Rolling Eyes

Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
moccagrande
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 08.04.2008

PríspevokZaslal: Streda 22.Aug. 2012 15:01    Predmet: Odpovedať s citátom

Ahojte, od septembra 2012 hladam lacne ubytko v BA pre 1 osobu aj s fretkou. Najlepsie samostatna izba, nefajciarska. Ak by ste o niecom vedeli, dajte mi pls vediet. Vopred dakujem Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> OFF TOPIC Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4
Strana 4 z 4

Prejdi na: