Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

povaha fretky
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Začíname s chovom fretiek
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Emka
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 24.01.2009

PríspevokZaslal: Streda 04.Feb. 2009 17:31    Predmet: Odpovedať s citátom

ja si mislim ze fretka je uplne superne zvieratko a to nezisis kym si ju nekupis

je s nimi strasne velka sranda ale aj dost prace ale inak fakt super Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
stachulienka
Člen SKCHF

Založený: 23.01.2009

PríspevokZaslal: Sobota 28.Mar. 2009 13:10    Predmet: Odpovedať s citátom

Fretka je fakt uzasne zviera. Ale je pravda, ze povaha fretky moze byt rozna. Ja mam doma tri fretule. A Lolo - ten je uplne super kludas, co sa tyka kusania, len je hyperaktivny, spi tak hodinu denne /obrazne/. Maco je taky maly bojko, ale je zlatunky. A Aisha - to je taka zmija, ktora vkuse kuse a robi najviac zle - ale aj tak ju lubim Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ambera
Člen SKCHF

Založený: 10.02.2007

PríspevokZaslal: Sobota 28.Mar. 2009 13:19    Predmet: Odpovedať s citátom

stachulienka samičky sú väčšinou aktívnejšie a väčší špekulanti. a ked sú dve ako mám trebárs ja to je dvojnásobne viac voloviniek čo dokážu vymyslieť. jedna niečo začne druhá jej príde na pomoc a ja potom len upratujem po nich Rolling Eyes
Luciffa
Člen SKCHF

Založený: 13.10.2008

PríspevokZaslal: Sobota 28.Mar. 2009 13:21    Predmet: Odpovedať s citátom

mozem potvrdiť..pokiaľ som mala len viky tak sice vymyslala a spekulovala ale akonahle su teraz dve tak vymyslaju spolu a dvakrat tolko..samicky su proste živé..
stachulienka
Člen SKCHF

Založený: 23.01.2009

PríspevokZaslal: Sobota 28.Mar. 2009 13:22    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja mam samicku iba jednu, potom su tu dvaja chlapi. Ale je pravda, ze samicka je taka vybojnejsia. A hlavne - kusavejsia.
Návrat hore
Vivien
Začiatočník
Začiatočník

Založený: 07.10.2012

PríspevokZaslal: Štvrtok 11.Okt. 2012 19:41    Predmet: ,,second hand" fretka :) Odpovedať s citátom

Ja som minuly vikend dostala od priatela ročnú fretku, nebolo o nu poriadne starané, no hrýzla ma len prvý den, už ma len štipká pri hre Smile Čudujem sa, ako rychlo si na mna zvykla. Prekvapilo ma, aká je maličká, no bude to podľa mna skorou sterilizáciou. Najlepšie z jej povahy je jej syčanie, také je tiché, že ho ledva počuť a len sa smejem, že ako ma chce tým šuškaním nastrašiť Very Happy Ale ani počas syčania nehryzie. S potrebou nemám najmenší problem, chodi len do svojho záchodíka a ked beha po izbe, tak radšej zadržuje, nieže za nou zavriem klietku, ked sa vbehne vykakat Laughing
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Začíname s chovom fretiek Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5
Strana 5 z 5

Prejdi na: