Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Zateplená búdka
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Poradňa
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
maYky
Začiatočník
Začiatočník

Založený: 22.08.2012

PríspevokZaslal: Pondelok 29.Okt. 2012 23:44    Predmet: Odpovedať s citátom

Potreboval by som radu lebo som zufaly Confused
Fretulka nechce pouzivat zateplenu budku, fnuk a von je uz teda fakt poriadna kosa. V budke ma trika do ktorych sa rada zababúši a uterak... no ona trdlo si to vsetko cez otvor vytahuje von tak ze nakoniec si ten otvor upcha popripade si cely uterak vytiahne uplne von z budky a zababuši sa donho pred budkov.
Som z nej zufali.... Crying or Very sad
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Maria
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 07.10.2008

PríspevokZaslal: Utorok 30.Okt. 2012 10:09    Predmet: budka Odpovedať s citátom

Mozno jej vadi nejaky pach co je v budke.Skus celu budku poumyvat octovou vodou a potom ju trocha prejst prstom od pasticky. Ja nemozem pouzivat na podlahu na umyvanie pripravok aby som do vedra s vodou nepridala ocot.Ked nedam Hugo sa skrabe ako utrhnuty. Staci par kvapiek a je to aj dezinfekcia a pohlcovac pachov.
Návrat hore
Mida
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 22.09.2008

PríspevokZaslal: Utorok 06.Nov. 2012 22:31    Predmet: Odpovedať s citátom

mne tiež Edo nechcel používať búdku na spanie, ale používal ju ako sklad na žrádlo, truhlik Smile tak som ju po čase dala preč... ak nič iné nevymslíš, dá sa to ešte riešiť tak, že kúpiš taký ten vyhrievací kameň, ako sa dáva jaštericiam do terárka, len musíš nejako vymyslieť napájanie, aby sa nedostal ku káblom... toto ešte nie je zima, počkaj, keď bude v noci takých -10°C a menej. Ja som dávala Edovi do pelechu termofor naplnený vriacou vodou, ale aj tak sa mi zdalo, že mu to vadí a nespával moc pri ňom. Ale aký mával vtedy parádny kožuch zimný Laughing
Maria
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 07.10.2008

PríspevokZaslal: Utorok 06.Nov. 2012 22:48    Predmet: zateplenie budky Odpovedať s citátom

Je kabel ktory sa dava do okapov na dome aby nezamrzla voda v okape. Ten sa da zabudovat treba do dvojitej podlahy v budke a cez zimu ma kozuch vyhrievanu podlahu.
Návrat hore
Mida
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 22.09.2008

PríspevokZaslal: Utorok 06.Nov. 2012 22:52    Predmet: Odpovedať s citátom

Maria, tak to je už aky luxusny "bejvak" Very Happy
Niki
Poradca chovu

Založený: 23.11.2005

PríspevokZaslal: Streda 07.Nov. 2012 12:40    Predmet: Odpovedať s citátom

Mňa teda absolútne nič nenapadlo ako pomôcť Maykymu. Moje fretky milujú búdky a nikdy nebol problém aby v nich spali. A posledné tri roky sú už v zime vnútri.

Doris, Kira, Pongo, Speedy, Ella Fleur a Theo
Návrat hore
BielyTesak
Začiatočník
Začiatočník

Založený: 22.01.2013

PríspevokZaslal: Pondelok 28.Jan. 2013 14:15    Predmet: Odpovedať s citátom

Mám pre Vás jedno riešenie, pracujem pre firmu ktorá sa zaoberá kórejským patentom, jedná sa o kúrenie ktoré je na báze nanotechnológie, ide o uhlíkové vlákna ktoré sú s niekoľko vrstvami urobené do 0,5mm fólie heatflow, montujem to do domov, športových hál,terás a dokonca aj do psích búd. Pes ktorý ma pod búdkou túto fóliu už s nej nechce vyliezť. Sú 2 možnosti ako nato, nakoľko fólia dokáže nahriať miestnosť/izbu/dom/búdku na 45 stupne treba to regulovať, buď spínacími hodinami, alebo termostatom. Pracujem priamo pre hlavnú pobočku v európe, je to výhradny dovozca pre celú európu, takže to znamená, že viem zadovážiť najlepšiu cenu na trhu, všetky ostatné firmy su drahšie pretože kupujú od nás a ešte si nato dávaju svoj rabat. Dodal by som toľko ešte, že fólia v miestnosti/búdke ktorú vyhrieva po 2 hodinách zabije 81% baktérií, nema elektromagnetické žiarenie ale infračervéné ktoré je proti reume a je to zdravé teplo. Nejaké info na : http://naoseurope.eu/home/
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Poradňa Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
Strana 2 z 2

Prejdi na: