Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

JIMMY&KIMMY
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3 ... 61, 62, 63

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Denník našej fretky
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Mida
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 22.09.2008

PríspevokZaslal: Utorok 12.Feb. 2013 10:10    Predmet: Odpovedať s citátom

Nás tiež trápi inzulinom a Edo mi tú kašu vôbec nechce jesť, raz som mu ju skúsila dať a celú mi ju vyvracal. Zato krpaňa vylízala čo ostalo v miske do poslednej molekuly Smile My sme prešli z kuracích pŕs na celé kuracie štvrte, ktoré pomelieme v mlynčeku aj skosťami a kožou, srdiečkami, pečienkami a neviem čo všetko ešte manžel do toho dáva, keďže to melie on, lebo mne sa z toho žalúdok obracia Laughing a Edo to žerie väčšinou sám, niekedy ho treba kŕmiť. A papá aj granulky sám od seba ešte stále, aj keď už nie veľa. Btw, mäso kupujeme na miletičke v mäsiarstve, je čerstvé a oveľa lacnejšie ako v supermarketoch. A máme istotu že nie je ničím napichané, aby malo lepšiu farbu a váhu a pod. Wink
Niki
Poradca chovu

Založený: 23.11.2005

PríspevokZaslal: Utorok 12.Feb. 2013 14:53    Predmet: Odpovedať s citátom

Mám pocit, že zrovna tie fretky, ktoré by mali pravidelne jesť, tak štrajkujú. Speedy to tiež v poslednej dobe fláka s tým jedením a dokonca sa naučil ma oklamať a vodiť za nos. Nenápadko si nosí mäso pod linku. Alebo si naškrečkuje pamlsky a potom je a pritom mlaská, takže keď to robí pod linkou, tak si myslím, že tam chrúme odnesené mäso. Včera som zhrovna na to prišla aký je vychcanec.

Doris, Kira, Pongo, Speedy, Ella Fleur a Theo
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Maria
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 07.10.2008

PríspevokZaslal: Utorok 12.Feb. 2013 15:43    Predmet: Jimmi Kimmi Odpovedať s citátom

Niki, ja mam zato radost lebo nase kozusky doslova zeru.Rano trieska Huginko prazdnou miskou aby som vstala ze je hladny. To si vies prdstavit tu radost po tom cim sme presli. Poradili nam vitaminky vola sa to ze CAPRAMILK BIO 14,50ecek 120tablet je to pre macky a dovka je vysoka ale ja davam 1/4tabletky 1xdenne. Rozdrvim a zmiesam s pastickou a jeden dostava polku z lyzice a jeden z prstu spravodlivo napol. Podla toho ako sa mi to osvedcilo uplne tym nasim dvom staci taka davka a vysledky su.Mozno by sa to oplatilo z niekyn vyskusat balenie napolku.Vsetkym zelam vela zdravia a radosti
Návrat hore
Maria
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 07.10.2008

PríspevokZaslal: Utorok 12.Feb. 2013 15:48    Predmet: Jimmi Kimmi Odpovedať s citátom

Niki ak mi posles adresu poslem ti par na skusku.
Návrat hore
cami
Člen SKCHF

Založený: 14.06.2006

PríspevokZaslal: Utorok 12.Feb. 2013 21:22    Predmet: Odpovedať s citátom

Mida, pomlete kuracie aj s vnutornostami aj kozou som aj ja narobila, len bez kosti. Na skusku. Nechcel potvora. Aj som do toho kupila drahy prasok BARF, kde su vitaminy aj minerali. Nic nechcel. Ide ma porazit, co vsetko by som mu kupila a dala pod nos na zlatom podnose. Och!

Nikus, vidim, ze Speedy ta vie dobre osiskat. Hold, mas doma fretku, tak by ta to nemalo prekvapit.

Maria, dik za tip! Skusim kupit. Co by clovek neurobil pre tie usate potvory.
Návrat hore
MajaZ
Admin
Admin

Založený: 07.07.2004

PríspevokZaslal: Piatok 15.Feb. 2013 13:13    Predmet: Odpovedať s citátom

cami ja do toho miesam este cele vajcia. Tiez obcas strajkuju, ale maltsoft riesi kazdy problem. Zamiesam trochu maltsoftu a len sa tak zaprasi.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
cami
Člen SKCHF

Založený: 14.06.2006

PríspevokZaslal: Piatok 15.Feb. 2013 17:50    Predmet: Odpovedať s citátom

Maji, ja som dala zltka a ee! Najprv sa za tym pustil ako divy a ked ochutnal, tak hned cuvol. Ale maltdoftku som neskusala primiesat. Skusim. Dik za tip! Wink
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Denník našej fretky Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3 ... 61, 62, 63
Strana 63 z 63

Prejdi na: