Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

zverimex v BA pod stanicou - KUNZO

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> ZOO predajne a internetové obchody
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Johana
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 14.07.2004

PríspevokZaslal: Pondelok 27.Júl. 2009 19:55    Predmet: zverimex v BA pod stanicou - KUNZO Odpovedať s citátom

Dnes som dostala na CZ fore SS od JanyT z ČR (asi si ju budete niektorí pamätať, majiteľka nebohého freťáčka Šegyho)

Kopírujem so súhlasom JanyT:

Teda Johanko omlouvám se, ale musím si u tebe trošku ulevit.
Na otočku jsem si jela do Bratislavy pro syna a měla jsem dvě hodiny čas mezi odjezdy vlaků a časem, kdy mi synáčka přivezou z Rovinky.
Tak jsem si vyšla na procházku kousek za nádraží. A už to vícekrát neudělám.
Tak 300 m od hl. nádraží, dole směrem do centra je po pravé straně malý obchůdek s prodejem živých zvířat a potřeby pro chovatele. Sejde se tam po pár schodech. Možná bych tam ani nevlezla, ale zaujala mě velká cedule na dveřích : 7 týdenní freťata, lehce zkrotitelná.
Tak jsem nakoukla, jak to vlastně vypadá.
No můj první nádech - nebudu ti psát slovo, které vylezlo z mých úst. Tak jsem se pustila do prodavače. Takový dlouhovlasý mládenec a za ním taková krabatá zdechlá vyžilá ženská.
Dvě malá freťata v kleci pro křečka, na pilinách a nevěřila by jsi co měly na jídlo. Suché, neuvařené těstoviny. Po vodě ani známky. A o velikosti 7-týdnů hodně, ale hodně pochybuju. Tak 4 a to jen velmi stěží. Už od pohledu malá chůďatka. Tak jsem se tam s nimi pohádala až mě vyhodili. Prý ať si du poroučet do Čech. Tak jsem bohužel šla.

Prosím, mal by niekto čas sa tam ísť pozrieť?????

Viem že to vyzerá odo mňa blbo, ale ja tento týždeň nestíham, makám za 2 kolegov.

Ďakujem!
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MajaZ
Admin
Admin

Založený: 07.07.2004

PríspevokZaslal: Utorok 28.Júl. 2009 8:51    Predmet: Odpovedať s citátom

Co sa tyka Kunza, odtial sme brali Kuka, pred cca 7 rokmi. Je to boj s veternymi mlynmi, lepsie by bolo poslat im tam rovno vet. kontrolu.
Ja som tam chodila ako na klavir, ale nemalo to vyznam, tak som s tym pred dvoma rokmi prestala a zasadne ich nikomu neodporucam.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
stachulienka
Člen SKCHF

Založený: 23.01.2009

PríspevokZaslal: Pondelok 14.Sep. 2009 21:38    Predmet: Odpovedať s citátom

KUNZO - to je na dlho....strasny smrad, zanedbane zvierata a neschopny predavaci.....totalni ignoranti.......proste - zviera tam rozhodne nekupujte
mino2
Začiatočník
Začiatočník

Založený: 06.02.2012

PríspevokZaslal: Streda 17.Apr. 2013 0:40    Predmet: Odpovedať s citátom

Hmmm... a to voľakedy patril ešte k tomu lepšiemu čo sme v BA mali.
Neviete niekto prečo už nefunguje?
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> ZOO predajne a internetové obchody Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Prejdi na: