Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Maxo :) moj hryziačik x
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Denník našej fretky
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Niki
Poradca chovu

Založený: 23.11.2005

PríspevokZaslal: Piatok 28.Mar. 2014 14:36    Predmet: Odpovedať s citátom

Cami, to vždy všetko berie pozitívne. Aj keď sa Maxo skoro posral od strachu, nie je hluchý Very Happy
My máme s Ellou takú hru, naháňačka a zrazu zdvihnem ruky a poviem BAF a ona zdvihne predné labky a poskočí Very Happy

Doris, Kira, Pongo, Speedy, Ella Fleur a Theo
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
voldemortka1
Začiatočník
Začiatočník

Založený: 05.01.2014

PríspevokZaslal: Pondelok 31.Mar. 2014 12:28    Predmet: Odpovedať s citátom

Niki , Cami Smile
Vy ste super hahaha Smile napisala som tu super dlhy prispevok z mobilu a neodoslalo mi... Tak co uz. Hluchy urcite nie je, to skor taky maly ignorant plznuci Smile a este, predtym som ho musela budit, ked som ho chcela zobrat. No teraz stale stoji pri vratkach klietky a caka a pozera a chce ist dnu. Schudol od kastracie asi 50g. Ma teraz 1709g. Taky je chuducky , ale zato nadherny a ziaden smradek Smile
Návrat hore
Niki
Poradca chovu

PríspevokZaslal: Pondelok 31.Mar. 2014 13:32    Predmet: Odpovedať s citátom

Po kastrácii je zníženie váhy normálne a ešte k tomu nepotrebuje tvoriť toľko zásob ako pred zimou. Hlavne, že je veselý Very Happy
V podstate všetky fretky sú hluché Twisted Evil TAZzzz...

Návrat hore
voldemortka1
Začiatočník
Začiatočník

PríspevokZaslal: Piatok 18.Apr. 2014 11:54    Predmet: Odpovedať s citátom

Caute, konecne mam net Smile mame par zmien Maxo schudol z 1850 na 1600 g je chudulinky a vyzera konecne ako fretka a nie ako medvedik Smile mala som znovu fretko sen . Myslim, ze nebudem pozerat fotky narodenych fretociek pred spanim... Smile lezala som a lozili po mne fretko dievcatka asi 6 tyzdnove a ja som bola taka uchvatena Wink dokonca sa chceli len tulit a hladkat Smile krasny sen .
Maxo stmavol na chrbatiku Smile krasny je . Keby som ho nedala kastrovat, urcite by si nejedna fretcia slecna dala povedat Wink
Zboznuje prechadzky, malo spi a furt chce byt pusteny, co nie je vzdy mozne ,ale snazime sa co najviac. Neviem mu ostrihat pazuriky....ani ked mam pastu strasne sa mi trasu ruky. Inac, pastu uz olizujebez akehokolvek pouzivania zubov Smile zboznuje nahanacky a jednoznacne neznasa moje pokusy o posadenie si ho a dat na chrbat a hladkat brucho. Uteka odo mna akoby vedel, ze prave to sa chystam urobit. Mudra fretka. No a jasne, naucil sa otvarat si dvere. Na gauc sice nevylezie, ale dvere otvara Smile mame take klikacie, nie kluckove Smile potom uteka rychlostou blesku do druhej casti domu, schova sa pod moju postel a tesi sa ako sa ho snazim dostat na pastu ..... Je skvely. Zabavny . A taky maly diablik, ale nemenila by som za nic na svete. Je len nas a je super Smile
Návrat hore
Maria
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 07.10.2008

PríspevokZaslal: Piatok 18.Apr. 2014 13:27    Predmet: maxo Odpovedať s citátom

Zdravim:Je krasne citat taketo spravicky. Aj nasa Jessienka je ako diablinka. Absolvovali sme spolu jarne upratovanie a to vsade aj v jej domceku a skrysach.Behala ako sialena ze co to robim a leziem jej do domceka. Nadreli sme sa obe. Ja som veci z jednej strany vyberala a ona ich druhou odtahovala spat a kvokanim mi nadavala.Bola zlatucka.Nakoniec sme to zvladli k spokojnosti oboch. Stare veci na vymenu som davada do kosa do toho sa nevie dostat a nove som jej podstrkavala a ona si ich ukladala podla seba. No sme sikovne dievcence.
A vam vsetkym zelame krasne pokojne prezitie Velkonovnych Svietkov
Návrat hore
voldemortka1
Začiatočník
Začiatočník

PríspevokZaslal: Pondelok 12.Máj. 2014 22:17    Predmet: Odpovedať s citátom

Ahojte, nebola som tu uz celu vecnost Rolling Eyes ale je pravda, ze som toho mala vela Smile
Takze : Maxo je diabol, uz je to nejaky ten tyzden, co sa zmenil na totalneho divocha co skace , kvoka a v zapale hry naraza snad do vsetkeho mozneho ... Tesime sa, jasne Wink

Otvara si dvere. Nie kluckove. Mame take klikacie...prisiel na to Smile zdemoloval klietku, uz dva krat .... 4 krat z nej aj utiekol. Z tej doma, nie vonku. V podstate uz je prestahovany len doma. Vonku byva sem tam. Prechadzkuje na metre stvorcovom casto, kedze cez den malo co naspi Smile dnes som konecne dokazala ostrihat mu pazuriky. Ale na prednych labkach iba, lebo za obet padlo prilis vela pasty. Priklanam sa k nazoru Nobelova cena tomu, co pastu vymyslel Wink v auguste ideme na dovcu na svk, takze Maxo s nami stravi krasnych 29 hod v aute Wink uvidime, do leta daleko , ale ako rodina sme sa zhodli, ze do docasky ho nedame. Tri tyzdne je dlha doba a bolo by mu smutno a aj nam samozrejme Smile
Návrat hore
Niki
Poradca chovu

PríspevokZaslal: Štvrtok 15.Máj. 2014 11:25    Predmet: Odpovedať s citátom

Správičky, ktoré potešia Very Happy Idete na Sk autom? No to bude dlhá cesta, pre všetkých členov rodiny. Tak Maxíka už máte vnútri, super Smile

Návrat hore
voldemortka1
Začiatočník
Začiatočník

PríspevokZaslal: Sobota 17.Máj. 2014 23:32    Predmet: Odpovedať s citátom

Niki: chodime autom lebo to je lepsie. Nemusime si auto nikde poziciavat a plne ho tam vyuzivame... Viacej pochodime kade tade Wink no hej pre Maxa sok mam dojem ...

Mam pre vas pribeh O Maxovom hovne

Velkonocny pondelok, cakame hosti, vsetko nachystane vycistene. Hostia dorazili, zabava v plnom prude a zrazu prisiel muz , ze nasa mala cosi zuje a este robi take ze mnam mnam a ze cely hnedy ksichtik ma od toho . A ja zo srandy, ze sak ju ovonaj, mozno je to hovienko... A on zrazu krici pod sem pod sem..... A boze moj , mala v ruke zoschnute Maxove hovienko , ktore zazrakom niekde vypustil a strasne si na nom pochutnavala mnam mnam ..... Smile tak sme ju umyli a strasne kricala a plakala, ze jej berieme pochutku ...

No co vam poviem, je to zabava Wink
Návrat hore
Niki
Poradca chovu

PríspevokZaslal: Nedeľa 18.Máj. 2014 13:00    Predmet: Odpovedať s citátom

ty vole Laughing Laughing Laughing u vás je teda riadne veselo. Malá bude najimúnnejšie dieťa v UK Smile

Návrat hore
voldemortka1
Začiatočník
Začiatočník

PríspevokZaslal: Pondelok 19.Máj. 2014 18:53    Predmet: Odpovedať s citátom

Niki, ani mi nehovor. Mala ponachadzala Maxove skryse pozula jeho granule . Dokonca mu pila vodu z misky co starsia zabudla odpratat .... Strazim ako mozem a nic z toho . Ti vravim toho vlciaka som si mala zobrat , pomahal by mi s tymi malymi deckami Wink

Maxo si zo zachodika urobil spalnu.... Nakadil si tam kde spal predtym..... Dnu nechce byt ani nahodou . Vencim ho jak diva. Si predstav mala v kociari, Maxo pod nim , ona natahuje ruky k nemu on sa jej skryva, sem tam vykukne . Ona krici , ze chce fretu on vylezie von a taha ma inym smerom, ona place on hryzie vsetko co vidi. Na nervy su obaja Very Happy

Chcelo by to dovolenku Smile
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Denník našej fretky Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Ďalší
Strana 9 z 10

Prejdi na: