Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Hračky a hry s fretkou.
Choď na stránku 1, 2, 3 ... 16, 17, 18  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Tipy a triky
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Miki
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 08.07.2004

PríspevokZaslal: Streda 28.Júl. 2004 12:05    Predmet: Hračky a hry s fretkou. Odpovedať s citátom

Tak by som rad zas nacal jednu temu, ktora ma zaujima. Ide mi hlavne o to vytvorit pre fretku zaujimavy domov, tak aby sa nenudila hlavne pocas nasej nepritomnosti. Ale aj sa podelit o to, co sa fretkam paci, s cim sa radi hraju, co ich zaujima apod.

Mozno nepoviem nic zaujimave, ale mna v poslednych dnoch prekvapilo, ako sa Miska vyhrala s obycajnym prazdnym lavorom otocenym hore dnom, ktory nahodou strhla na seba pri jeho skumani. Utekal som ju zachranovat, aby sa nevystresovala a ked sa jej z pod neho podarilo vyslobodit, vliezla si tam opat. Proste ziadny stres, zjavne sa jej to pacilo. Behajuci lavor na mna celkom zaposobil. Smile))
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky AOL Instant Messenger
Johana
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 14.07.2004

PríspevokZaslal: Streda 28.Júl. 2004 12:12    Predmet: Odpovedať s citátom

Vlňák má hračiek plný byt. Zvoniace guličky, plyšáky rolky od toaleťáku, pet fľaštičky od liekov naplnené granulami, kožušinu z barana. V klietke má zavesenú hrkaciu myš a zvoniacu guličku, ďalšiu loptičku a malého macíka na dne klece. Najradšej sa hrá s plyšovým tuleňom, drevenou guľkou zavesenou na šnúrke na kľučke od dverí (hrozne s tým trieska!) a s košíkom, v ktorom majú byť hračky uložené. Ten okamžite vysype, vleze podeň a máme doma korytnačku.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Mirage
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 23.07.2004

PríspevokZaslal: Streda 28.Júl. 2004 15:11    Predmet: Odpovedať s citátom

Very Happy Samnatha ma tiez vela hraciek ale najviac sa jej paci plysova lopticka s rolnickou.Ked jej ju hodim vzdy mi ju prinesie a chce sa pretahovat Laughing .A este aj taky mali plysovy medvedik ktoreho si vzdy brala do peliesku.Ma velmi rada aj sustajuci papier a dlhu trubku cez ktoru stale s radostou prelieza Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
MajaZ
Admin
Admin

Založený: 07.07.2004

PríspevokZaslal: Streda 28.Júl. 2004 15:32    Predmet: Odpovedať s citátom

U nas si na hracky nepotrpime. A uz vobec nie plysove. Nejlepsie hracky su dlha rura, skatula plna sustavych igelitiek, mucholapka a panickine ruky a nohy. No a potom este otvorena pracka a vedro, podla moznosti aj s jarovou vodou, ale uspokoji sa aj s prazdym. Panickina postel je vhodna na norovanie a spanie.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Miki
Ferret profesional
Ferret profesional

PríspevokZaslal: Štvrtok 29.Júl. 2004 13:09    Predmet: Odpovedať s citátom

Miska ma novu zabavku. Vcera som jej pricupeny cistil klietku a kedze som mal plne ruky, tak som sa nemohol branit. Mal som volnejsie tricko, tak sa mi vysplhala po chrbte, vklzla pod tricko, zosuchla sa mi po chrbte popod tricko a znova dookola. Zopakovala to asi 5x...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky AOL Instant Messenger
Johana
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 14.07.2004

PríspevokZaslal: Štvrtok 29.Júl. 2004 13:13    Predmet: Odpovedať s citátom

To Miki: Predpokladám, že vyzeráš, ako by ťa povláčili cez šípové krovie. Tak na takéto snahy si dávam pozor. Aj Vlňáka už napadlo, že by zo mňa mohol byť vhodný tobogán.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Miki
Ferret profesional
Ferret profesional

PríspevokZaslal: Štvrtok 29.Júl. 2004 13:53    Predmet: Odpovedať s citátom

To Johana: Zvladol som to, akurat to priserne "simralo".
Návrat hore
MajaZ
Admin
Admin

PríspevokZaslal: Štvrtok 29.Júl. 2004 15:32    Predmet: Odpovedať s citátom

To Johana a Miki: podobne. To tie nase pirane komunikuju telepaticky?
Návrat hore
Kika
Medium
Medium

Založený: 27.07.2004

PríspevokZaslal: Štvrtok 29.Júl. 2004 23:34    Predmet: Odpovedať s citátom

Lilina má rada najmä plyšiaky a loptičky.
Návrat hore
Tunde
Ferret profesional
Ferret profesional

PríspevokZaslal: Sobota 31.Júl. 2004 8:05    Predmet: Odpovedať s citátom

Kupovane hracky nechcu.Najlepsia hracka je suchotajuci sacok,jeden plysovy pes-Fifkyn,Rudi ma najradsej spongie,ktore starostlivo pouklada.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Tipy a triky Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku 1, 2, 3 ... 16, 17, 18  Ďalší
Strana 1 z 18

Prejdi na: