Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Hračky a hry s fretkou.
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Tipy a triky
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Joneta
Člen SKCHF

Založený: 21.10.2006

PríspevokZaslal: Utorok 20.Nov. 2007 12:15    Predmet: Odpovedať s citátom

elesmer viem čo myslíš Laughing tam som už 100 rokov nebola, ale určite sa tam v blízkej dobe zastavím Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
edicia
Člen SKCHF

Založený: 02.06.2008

PríspevokZaslal: Streda 06.Aug. 2008 9:26    Predmet: Odpovedať s citátom

pre Lunu je hracka asi vsetko do coho moze kusat a bit sa s tym, teraz ked je sama tak si presuva vsetko v klietke, to je jej zabavisko, pritom ma v klietke aj hracky ale tych sa ani nedotkne, naj ma asi tenisovu lopticku alebo take gumene piskacie strasidielka, to ked piska je uplne nadsena... chvilu mala rada aj plysoveho medvedika ale nad tym sa velmi rozculovala lebo sa s nou nechcel hrat tak sa nanho vykaslala... naj je vsetko co sisti, huci a secko cim moze robit hluk... Wink rada sa este skryva pod deku alebo perinu
Návrat hore
hena9
Poradca chovu

Založený: 20.10.2005

PríspevokZaslal: Piatok 17.Okt. 2008 14:43    Predmet: Odpovedať s citátom

Chcem sa spýtať. Quilas si v poslednom case obľubil novú hračku - gaštan.

Ked sme sa zastavili v parku pod gaštanom,nevedela som ho z tadial dostat, hryzkal si ho,vyhadzoval,nahanal Laughing no bol zlatý.

Ked sa mi ho podarilo z tadial nasilu odtiahnut ,pod každým stromom hladal gaštany ,a ked nasiel prázdnu šupku,taký bol stastný,ked ju pretzeral a hladal gaštan.

Tak som neodolala a jeden mu domov zobrala a tu sa s ním hrá.
Myslíte si,že by mu gastan mohol uškodit? Samozrejmem,že sa s ním hrá len pod dozorom,a úplne rozkúsať mu ho nenechám.
Je to taká sezonna hracka Laughing Wink

Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
edicia
Člen SKCHF

Založený: 02.06.2008

PríspevokZaslal: Piatok 17.Okt. 2008 14:55    Predmet: Odpovedať s citátom

hena si myslim, ze ak ho mas pod dozorom tak by sa mu nemalo nic stat i ked je to nevyspitatelne zvieratko... moja lunka zboznuje vsetko gulate a este keby sa to dalo rozkusat, to by bolo najsuper... tak potom napis kedy bulo cosi zle ze ako to dopadlo...
Návrat hore
petulevrtule
Prima
Prima

Založený: 22.04.2008

PríspevokZaslal: Piatok 17.Okt. 2008 15:56    Predmet: Odpovedať s citátom

U nás jsou teď taky IN kaštany...Ale ani jedna ho zatím nerozkousala...Nahání je tu po bytě jako myši.... Laughing Laughing Ale jakmile by je začaly kousat a jíst, hnedka bych jim je sebrala...Jedovaté myslím nejsou, ale paseku by asi v zažívání udělat jistojistě mohly...

Kimča, Megča a Bělunka Smile Naše tři milovaný miminka Smile www.chsoaza.estranky.cz
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
moccagrande
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 08.04.2008

PríspevokZaslal: Piatok 17.Okt. 2008 17:17    Predmet: Odpovedať s citátom

Lara sa v lete hrala s nedozretymi orechmi v este zelenj supke, sice boli tvrde, ale narobila do nich diery zubkami, a kedze bola akurat na prechadzke s kamaratom, tak som nad nou nemala dohlad....skoncilo to tym, ze sa z toho pozvracala, asi jej natieklo stavy z toho zeleneho Sad
Takze odvtedy davam pozon na taketo veci, lebo je na zaludocne potiaze akasi chulostiva, chudatko moje male, ale gastany su snad o cosi pevnejsie...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
cami
Člen SKCHF

Založený: 14.06.2006

PríspevokZaslal: Piatok 17.Okt. 2008 19:47    Predmet: Odpovedať s citátom

Heni,srnky, diviaky a lesne zvierata s oblubou konzumuju gastany a nic im nie je. Ale ci fretke by neublizili, tot otazka. Jimmy rad nahana gastany, ale nema snahu ich zakusnut a zjest. No pokial mas Quilka pod dozorom a nekonzumuje gastan, tak sa nic nedeje! Wink
Návrat hore
Tunde
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 07.07.2004

PríspevokZaslal: Piatok 17.Okt. 2008 22:02    Predmet: Odpovedať s citátom

Ked som si Maca priniesla domov,asi na 3.den sme s kamoskou nazbierali gastany..No a Maco samozrejme snoril,co je v taske...Medzi gastanmi nasiel jeden mensi ,zobral si ho do papulky a zacal sa dusit.Ja som skoro infarkt chytila,ale nastastie sa mi podarilo mu ho vybrat...odvtedy mam pred gastanmi respekt,bojim sa ich davat fretke na hranie...A hlavne ked vidim ztu malu opicu,ze ma minipapulku,ale tak nasiroko si ju vie otvorit,ze dnes mi cmajzla spray-takze aj gastan by sa jej do papulky zmestil v pohode..
Návrat hore
syslik
Začiatočník
Začiatočník

Založený: 05.11.2007

PríspevokZaslal: Streda 22.Okt. 2008 10:21    Predmet: Odpovedať s citátom

nase fretky maju aj zo 5 kusov pimpongových loptičiek, tiež sa da s nimi dobre zabaviť lebo su smyklave a nevedia ich chytit ani zubami ani labkami Smile lopticky im stale utekaju Smile

ale ked ich chcem zabavit ináč ako hrackami, tak s nimi napríklad párujem opraté ponožky, ponožky si dám vsetky do lavóra a papulky sa v nich hrabú a hrabú... a tie co uz popárujem mi trhajú z ruky, pripadne sa mi snazia nejaké ukradnút. Zabavíme sa pri tom vsetky 3 Smile a este ich aj pochvalim ako mi pomahaju s pradlom Smile tak su potom take spokojne

alebo ked ich neviem zaujat s tym ze im lopticky alebo hracky hádžem tak sa tvarim ze uz sa nehrame ale idem im hracky upratat do kosíka, vtedy sa hned vrhnu a z kosíka mi ich zase vyberaju

a este sa mi celkom podarilo spravit oblubenu hracku z takej ozdoby co sa niekedy dava do kytice kvetou, je to taka gulicka z takych nejakych prútov a do toho som im donutra strcila igelitku aby to aj sustalo
Návrat hore
Alena
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 05.10.2008

PríspevokZaslal: Streda 22.Okt. 2008 12:47    Predmet: Odpovedať s citátom

To asi vsetky fretky maju uchylku na ponozky.Aj nasa si otvara sufliky a vytahuje ostosest,potom si z nich robi pelech,ale najvacsia radost su spinave ponozky,to sa vnich potom spi ZZzz... ako v bavlnke,hi hi.No,ale nasa sa najradsej hra s hygienyckymi vreckovkami,je nimi uplne posadnuta.Ma ich ukazkovo poukladane pod gaucom,obcas si nejaky balik vezme a hra sa s nim do nemoty a ako zuri,ked sa opovazime nejaky zobrat,syci ako had,ine hracky ju velmi nezaujimaju.Aspon nemame problem ich vymyslat Laughing .
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Tipy a triky Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18  Ďalší
Strana 16 z 18

Prejdi na: