Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Hračky a hry s fretkou.
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3 ... , 16, 17, 18  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Tipy a triky
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Katka282
NEPLATIČ

Založený: 24.07.2006

PríspevokZaslal: Streda 22.Okt. 2008 17:59    Predmet: Odpovedať s citátom

No o pradle by som toho mohla aj ja porozpravat Very Happy
ja ked si nahodou doma otvorim skrinu ..tak potom si musim dokladne prezriet tricko ktore si idem obliect aby mi z neho nahodou fretka nevypadla .. Laughing
a este pocitac aj ten sa im paaci strasne ..malii maniaci Rolling Eyes Very Happy
ako nieze by chatovali a surfovali na nete ..ale tak v ramci ich moznostii Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
moccagrande
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 08.04.2008

PríspevokZaslal: Štvrtok 23.Okt. 2008 19:18    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja som bola na zacitku tiez velmi spokojna s pingpong loptickami, az kym som raz nevidela, ako s nou Lara uteka a drzi ju v papulke...totalne ju dohryzla, bola na viacerych miestach preliacena a cely dierkava....a najhorsie je, ze odvtedy vie znicit kazdu lopticku, co je skoda, lebo aj s tou pingpongovou sa vedela hrozne vtipne hrat Laughing
Návrat hore
Alena
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 05.10.2008

PríspevokZaslal: Štvrtok 23.Okt. 2008 20:55    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja mam teraz uplne cerstvy zazitok.Akurat tu mame navstevu a doniesol si nejaku kameru spojenu s mobilom,no nejaka novinka ci co a my sme boli vedla v izbe a iba nieco buchlo a to uz nasa kleptomanka tahala kameromobil aj s nabijackou pod gauc a nie a nie pustit,taka zlostna bola,ze sme ju pristihli,no a chlap,normalne cerveny,ze co s nim porobila.A teraz mi tu spi na nohach ako najvacsie neviniatko,no kto by ich nemiloval,povedzte mi!!!! Jester
Návrat hore
edicia
Člen SKCHF

Založený: 02.06.2008

PríspevokZaslal: Štvrtok 23.Okt. 2008 21:00    Predmet: Odpovedať s citátom

alena jeeej musela byt rozkosna, si viem prestavit ako to robila lebo mne moja dennodenne kredne mobil, ju lakaju take ovecky s rolnickami co na nom mam.. a najlepsia je ked potom na mobil zavolam a zacne hrat, stoji pri nom a cumi nan a na mna, z pohlada sa da vycitat ,, vezmi si ho uz neee ved ti niekto vola" vtedy je na spapkanie.. xi
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Alena
Ferret profesional
Ferret profesional

PríspevokZaslal: Štvrtok 23.Okt. 2008 21:31    Predmet: Odpovedať s citátom

Neviem,co sa im tak paci na tych veciach modernej doby,zeby sa tiez modernizovali Idea Laughing .Nasa zasa kradne ovladace,gombiky su uz cele dohryzene a najnovsie sa jej zapacili CD-cka a kedze sa jej tazko vyberaju,tak je cely obal doniceny kym ho vyberie Confused ! Edicia super fotka,to ti urobila Hena9?Vyzera akoby sedela na torte,no cela na zjedenie Razz Razz Razz Razz !
Návrat hore
edicia
Člen SKCHF

Založený: 02.06.2008

PríspevokZaslal: Piatok 24.Okt. 2008 7:55    Predmet: Odpovedať s citátom

alena ano to mi spravila super Hena a sa z tej fotky taaaak velmi tesim Smile
noo nesedi na torte ale je vo vani a ,,pozuje" xi.. neznasa vodu
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
enigma2403
Začiatočník
Začiatočník

Založený: 25.10.2008

PríspevokZaslal: Pondelok 27.Okt. 2008 15:08    Predmet: Odpovedať s citátom

ten moj sa nevydrzi dlho hrat s hrackami a pritom ich ma neurekom... hra sa s nimi mozno tak dve tri minutky a koniec... najradsej len nieco vezme - najcastejsie obal so servitkami a len ho niekam odvlecie a pusti, to je koniec.... radsej skuma okolie i ked ho dobre pozna, stale chodi a onuchava, a schovava sa do skrin alebo sa sam obsluzi a ide si po maskrty... a velmi rad sa schovava pod deku alebo pod klasicku utierku a tam spava, ked nie je v klietke...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Alena
Ferret profesional
Ferret profesional

PríspevokZaslal: Pondelok 27.Okt. 2008 15:48    Predmet: Odpovedať s citátom

Enigma tie papierove vreckovky maju tí nasi spolocne.Od malicka je nimi priam posadnuta,keby tie nemala tak neviem..A tiez si ich tvoj fretak uhladne niekde uklada?Ja ked sa pozriem za gauc tak su tam dobreze nie v rade,aj som ju tak raz vydela ako si ich uklada s tou malou papulkou Laughing .
Návrat hore
enigma2403
Začiatočník
Začiatočník

Založený: 25.10.2008

PríspevokZaslal: Pondelok 27.Okt. 2008 16:39    Predmet: Odpovedať s citátom

Alena:

hej on si ich vezme a uteka s nimi... pod stolom mam taku medzeru, tam si vsetko schovava.... je podareny ked ide s tym malym sackom v papulke....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Alena
Ferret profesional
Ferret profesional

PríspevokZaslal: Pondelok 27.Okt. 2008 16:59    Predmet: Odpovedať s citátom

Nasa ma zasa pocit,ze vsetky vreckovky patria jej,nechapem co to maju za uchylku,co je na nich take skvele a zabavne Rolling Eyes .Niekedy ked ma amok,tak roztrha balicek a to potom u nas vyzera ako na smetisku,ale pre mna nech si robi taketo vylomeniny,ved to poriadim.Skor som sa za to hnevala,potom mi mala ochorela a nic ju nebavilo.Takze teraz,ako je zdrava sa normalne v tom vyzivam ked ju vidim blaznit sa Very Happy Very Happy Very Happy !!!
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Tipy a triky Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3 ... , 16, 17, 18  Ďalší
Strana 17 z 18

Prejdi na: