Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Napady pre zlepsenie cinnosti
Choď na stránku 1, 2, 3, 4  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Klubové správy
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Miki
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 08.07.2004

PríspevokZaslal: Streda 28.Feb. 2007 10:21    Predmet: Napady pre zlepsenie cinnosti Odpovedať s citátom

Citujem z e-mailu MajiZ:

Prosim tiez vsetkych, aby mi napisali nejake napady, co by kto chcel, co komu chyba, resp. co mozeme urobit ci zorganizovat pre tych clenov KCHF, ktori chovaju svoje fretky pre potesenie a nechcu od nich mladata, resp. sa nechcu zucastnovat na vystavach. Klub je tu pre vas, tak si povedzte, co by ste privitali.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky AOL Instant Messenger
Miki
Ferret profesional
Ferret profesional

PríspevokZaslal: Streda 28.Feb. 2007 10:27    Predmet: Odpovedať s citátom

A ja pridam hned prvy problem, ktory ma cas od casu trapi, len riesenie asi nebude velmi jednoduche. Ale urcite sa bude dotykat viacerych mimo BA.

Pre mna je najcastejsim problemom zohnat pre fretku to ci ono. Ci uz su to postroje, krmivo, klietka, prepravka, sampon a pod.

Nastastie mi casto pomohli viaceri z Vas, za co im velmi dakujem. Ale uvital by som keby islo o systemove riesenie, nad ktorym by mal dohlad klub, pripadne spolupracoval s nejakou firmou. Tak aby nebol problem si nieco objednat a dorucit objednany tovar kamkolvek.

Tento problem asi az tak nevnimaju chovatelia z vacsich miest. Ale mna casto trapi.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky AOL Instant Messenger
Lenka
Člen SKCHF

Založený: 06.07.2004

PríspevokZaslal: Streda 28.Feb. 2007 10:43    Predmet: Odpovedať s citátom

Miki, myslím že existuje veľa internetových obchodov, ktoré majú veci pre fretky a doručia ti tovar až domov. Jasné, že za dopravu zaplatíš, ale bohužiaľ, to je daň nás - mimobratislavcov. V konečnom dôsledku, aj keby klub spolupracoval výhradne s nejakým internetovým obchodom, nič by to nemenilo na veci skutočnosť, že dopravu tovaru niekto zaplatiť musí. Ja osobne napr. objednávam krmivo ANF cez firmu Arminus a som maximálne spokojná. Posielajú mi to poštou a cena poštovného nie je nejaká veľmi veľká. Objednávam viac kusov naraz, aby to bolo výhodnejšie.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Miki
Ferret profesional
Ferret profesional

PríspevokZaslal: Streda 28.Feb. 2007 10:51    Predmet: Odpovedať s citátom

To Lenka:

Miska ma najradsej Vitakraft, ked ho ma, da mu dokonca prednost pred uhorkami. A Arminus napr. ho v ponuke vobec nema. Jednoducho e-shopy sa riadia ekonomickou vyhodnostou a nie tym, co chovatelia potrebuju. Preto sa tym vytvara priestor pre klub, ktory by mohol byt v tomto napomocny a v spolupraci napr. aj s firmou Arminus zabezpecovat aj obchodne menej atraktivne tovary pre fretky.
Návrat hore
Niki
Poradca chovu

Založený: 23.11.2005

PríspevokZaslal: Streda 28.Feb. 2007 10:58    Predmet: Odpovedať s citátom

Musím súhlasiť s Lenkou. Tiež si objednávam ANFko cez internet a dokonca neplatím už ani poštovné. Poslali mi aj kartičku na zľavy. No na druhej strane tých internetových obchodov, ktoré ponúkajú veci pre fretky je dosť málo. Väčšinou je to tovar pre psov a mačky. Ja osobne si predstavujem internetový obchod pre fretky ako niečo také ako majú v Čechách - Živé sklo. Tam majú teda výber. Takže súhlasím aj s Mikim.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Yasmin
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 10.10.2005

PríspevokZaslal: Streda 28.Feb. 2007 12:08    Predmet: Odpovedať s citátom

Tady by spis bylo asi reseni - jeden internetovy obchod pro fretky pod klubem Smile

motto: Proč lhát? Stačí mluvit pravdu, aby nám nevěřili.
-- Guy de Maupassant

Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Lhondhoo
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 22.01.2005

PríspevokZaslal: Streda 28.Feb. 2007 18:57    Predmet: Odpovedať s citátom

O, ano, to by bodlo. Exclamation
Návrat hore
Johana
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 14.07.2004

PríspevokZaslal: Streda 28.Feb. 2007 19:10    Predmet: Odpovedať s citátom

Dobrý nápad...internetový obchod pre klub Smile Ale mám otázočku: kto z členov sa toho ujme? Zabezpečovať objednávky, skladovať materiál, rozposielať objednané Wink Ak sa tu na to nájde dobrovolník...som jednoznačne ZA...ale toto je zas len v teoretickej rovine. Takže: dajte konkrétne návrhy!

Pokiaľ viem ivka333 e-shop má...tak čo sa orientovať tým smerom....?
Návrat hore
Yasmin
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 10.10.2005

PríspevokZaslal: Streda 28.Feb. 2007 19:18    Predmet: Odpovedať s citátom

Johana i ja o necem takovem uvazuju, ale co ja pomuzu slovakum, kdyz jsem v Praze.. Pak by to postovne bylo silene Sad To to rovnou muze byt zive sklo..

motto: Proč lhát? Stačí mluvit pravdu, aby nám nevěřili.
-- Guy de Maupassant

Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Johana
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 14.07.2004

PríspevokZaslal: Streda 28.Feb. 2007 19:32    Predmet: Odpovedať s citátom

Yasmin: plne súhlasím!
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Klubové správy Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku 1, 2, 3, 4  Ďalší
Strana 1 z 4

Prejdi na: