Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Napady pre zlepsenie cinnosti
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Klubové správy
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
hena9
Poradca chovu

Založený: 20.10.2005

PríspevokZaslal: Streda 28.Feb. 2007 21:50    Predmet: Odpovedať s citátom

No ja viem tak,že Ivka mala dačo takéto rozrobené,dokonca aj postrojčeky má na starosť ona ...
Lenže ja už mám objedení postrojček pol roka a stále nič,takisto aj granule som si musela zohnať ináč,viem,že je to veľmi náročné ale naozaj by bolo fajn niečo takéto mať, a hlavne aby to fungovalo.Bola by som veľmi rada Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Miki
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 08.07.2004

PríspevokZaslal: Streda 28.Feb. 2007 23:11    Predmet: Odpovedať s citátom

Tiez som skusal objednat krmivo cez Ivka333, ale nedosla mi ziadna pozitivna ani negativna odpoved. Sad

To Johana:
Nemusi to byt niekto z klubu, mozno by stacila uzsia spolupraca so spolahlivou firmou, z coho by mohli byt obojstranne prospechy. Pripadne takto zabezpecovat len vybrane druhy tovaru, ktore su inde nedostatkove. Podobne ako to bolo v zaciatkoch s krmivom ANF, postroje a pod.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky AOL Instant Messenger
MajaZ
Admin
Admin

Založený: 07.07.2004

PríspevokZaslal: Streda 28.Feb. 2007 23:47    Predmet: Odpovedať s citátom

Ach jaj...a to som sa chcela vsetkych tychto cinnosti zbavit...co si neurobis, nemas...

Ma tak napadlo...je jeden netovy obchod, vola sa to nejaky pes, len neviem aky (furt ma napada divy, ale to urcite nie je, Johan, ty to urcite vies)...

No a pokial viem, tak Ferretfans chysta netovy obchod vyhradne pre fretky...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
zolo
Admin
Admin

Založený: 09.09.2004

PríspevokZaslal: Štvrtok 01.Mar. 2007 2:00    Predmet: Odpovedať s citátom

a co Heri&Co?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Dodi
Člen SKCHF

Založený: 10.10.2005

PríspevokZaslal: Štvrtok 01.Mar. 2007 8:25    Predmet: :-) Odpovedať s citátom

Heri by byl ochotný? Zolo? Sem asi moc nechodí, aby se o tom dozvěděl.
Johana
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 14.07.2004

PríspevokZaslal: Štvrtok 01.Mar. 2007 8:45    Predmet: Odpovedať s citátom

Maja: myslíš toto?

http://www.maxipes.sk/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Miki
Ferret profesional
Ferret profesional

PríspevokZaslal: Štvrtok 01.Mar. 2007 11:19    Predmet: Odpovedať s citátom

To MajaZ:

No takyto obchod by mal asi pre mnohych mimomestskych chovatelov vacssi prinos ako rozne vystavy fretiek. Lebo darmo pojdem vystavovat fretku, ked jej nemam co dat pod zub. Sad

A sama vies, kolkokrat si mi uz pomohla v nudzi... ... dakujem aj za Misku.

Prave preto by bolo mozno fajn vyriesit to tak aby sa nam to stale nevracalo ako bumerang. Sad A nemusel by som ja alebo niekto iny otravovat Teba alebo ineho, ze nemozem zohnat to ci ono... Ale aby bol tovar mozno bezne dostupny v BA aj pre nas mimo...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky AOL Instant Messenger
Dodi
Člen SKCHF

Založený: 10.10.2005

PríspevokZaslal: Štvrtok 01.Mar. 2007 11:29    Predmet: :-) Odpovedať s citátom

Maxipes vypadá dobře, stačí snad jen u nich projevit zájem o určitá krmiva...ANF berou pro psy, proč by neměli i pro fretky, to není problém....já v Čechách taky obvolávám a mejluju do intrernetových prodejen a dávám jim své požadavky...dokonce i s pozitivním ohlasem a snahou z jejich strany něco sehnat, ale to může i sám za sebe každý a ne čekat, až co udělá předsedkyně klubu.
Johana
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 14.07.2004

PríspevokZaslal: Štvrtok 01.Mar. 2007 11:43    Predmet: Odpovedať s citátom

S distribúciou ANF by podľa mňa problém byť nemal...viem že Lenke do DK posielal dovozca ANF (firma Arminus) kurierom celé balenie (8 krabíc) a za prepravu platila nejako cez 100 SKK.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Miki
Ferret profesional
Ferret profesional

PríspevokZaslal: Štvrtok 01.Mar. 2007 12:32    Predmet: Re: :-) Odpovedať s citátom

Dodi Napísal:
já v Čechách taky obvolávám a mejluju do intrernetových prodejen a dávám jim své požadavky...

A prave aby to nemusel robit kazdy a obvolavat x-dodavatelov, mohla by sa dojednat za klub spolupraca s jednym slusnym e-shopom, ktory by sa o to staral v ramci svojho podnikania. A pokial by mal rozumne ceny, mal by tym z nasej strany aj zaujemcov, reklamu a pod. A to nemoze dojednavat kazdy sam za seba, na taku dohodu musi byt zastupca klubu, aby i tomu e-shopu vedel garantovat nejake vyhody (banery, reklamu a pod.).
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Klubové správy Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4  Ďalší
Strana 2 z 4

Prejdi na: