Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Napady pre zlepsenie cinnosti
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Klubové správy
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
MajaZ
Admin
Admin

Založený: 07.07.2004

PríspevokZaslal: Piatok 02.Mar. 2007 8:56    Predmet: Odpovedať s citátom

To Miki: tymto ta prosim, aby si overil moznu spolupracu s netovymi obchodmi...mas na to splnomocnenie odo mna... Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Miki
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 08.07.2004

PríspevokZaslal: Piatok 02.Mar. 2007 10:52    Predmet: Odpovedať s citátom

MajaZ Napísal:
To Miki: tymto ta prosim, aby si overil moznu spolupracu s netovymi obchodmi...mas na to splnomocnenie odo mna... Laughing

No keby som mal taky tip, s ktorym e-shopom sa da dohodnut na spolupraci, tak Ta neotravujem s tym ci onym... Bohuzial moja skusenost je, ze e-shopy sa zameriavaju viac na psov, macky rybicky a pod. A veci pre fretky maju len okrajovo.

Takze ak mate nejake tipy, sem s nimi.

To MajaZ:
Do e-mailu si mala napisat, ze kto pride s nejakym napadom, musi ho i zrealizovat. Very HappyVery HappyVery Happy Ja uz urcite so ziadnym nepridem... A to som este nejake mal "v kapse"...

To All:
Takze klub funguje tak, ze ak este mate nejake napady, tak si ich aj zrealizujte. Very HappyVery HappyVery Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky AOL Instant Messenger
Dodi
Člen SKCHF

Založený: 10.10.2005

PríspevokZaslal: Piatok 02.Mar. 2007 10:55    Predmet: :-) Odpovedať s citátom

Milý Miki...a kolik si myslíš, že je tady lidí na realizaci všech nápadů? Jsou potřeba ruce na práci a ne jen vymýšlet práci pro ostatní....promiň, nechtěla jsem to napsat, ale už jsem musela. Pojď nám taky pomoct a bude to o něčem jiném..Maja všechno sama nezvládne.
Miki
Ferret profesional
Ferret profesional

PríspevokZaslal: Piatok 02.Mar. 2007 11:11    Predmet: Odpovedať s citátom

To Dodi:

Pretoze si myslim, ze dalsia diskusia na temu, ktoru si zacala sem nepatri, budem na nu reagovat prostrednictvom SS.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky AOL Instant Messenger
Johana
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 14.07.2004

PríspevokZaslal: Piatok 02.Mar. 2007 11:32    Predmet: Odpovedať s citátom

Miki, skús osloviť napr:

https://www.petstore.sk/Default.aspx

alebo:

www.maxipes.sk
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Miki
Ferret profesional
Ferret profesional

PríspevokZaslal: Piatok 02.Mar. 2007 11:56    Predmet: Odpovedať s citátom

To Johana:

Stalo sa.
Návrat hore
MajaZ
Admin
Admin

Založený: 07.07.2004

PríspevokZaslal: Piatok 02.Mar. 2007 14:14    Predmet: Odpovedať s citátom

To Miki: tvoja predstava je asi taka, ze prides s napadom a potom pride Samo Sato a zrealizuje to?
Takto to bohuzial nefunguje, ak ma niekto napda, ano, v ramci svojich moznosti ho moze skusit aj zrealizovat. Nemozu byt tri kategorie ludi, jedna ktora dodava napady, druha, ktora ich realizuje a tretia, ktora berie "funkcne pozitky" bez toho, aby sa priradila k prvej alebo druhej skupine.
Za napad som ti samozrejme vdacna, ale aj ja som len clovek a moj den ma tiez iba 24 hodin.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Miki
Ferret profesional
Ferret profesional

PríspevokZaslal: Piatok 02.Mar. 2007 14:26    Predmet: Re: Napady pre zlepsenie cinnosti Odpovedať s citátom

To MajaZ:

Toto vlakno som zacal citatom Tvojho e-mailu:

Miki Napísal:
Citujem z e-mailu MajiZ:

Prosim tiez vsetkych, aby mi napisali nejake napady, co by kto chcel, co komu chyba, resp. co mozeme urobit ci zorganizovat pre tych clenov KCHF, ktori chovaju svoje fretky pre potesenie a nechcu od nich mladata, resp. sa nechcu zucastnovat na vystavach. Klub je tu pre vas, tak si povedzte, co by ste privitali.

Viac odpovedi najdes na majaz@fretka.sk, viac sa k tomu nebudem vyjadrovat, pretoze si myslim, ze to sem nepatri. Temou tohoto fora su fretky. Smile

Vynasnazim sa neprist s dalsimi napadmi. Smile
Návrat hore
ivka333
Člen SKCHF

Založený: 23.08.2005

PríspevokZaslal: Piatok 02.Mar. 2007 15:08    Predmet: Odpovedať s citátom

Nevien kam ,ale skusim to tu

Dnes začal fungovať na Maďarsku portal www.infoenter.hu je tam sekcia inzercie zhodá ako mame mi takže sa to dá využiť poprípade na ponuku na krytie a predaj mláďat len v Maďarskom jazyku

Z dôvodu dojednania sa poprípade uprav ,ale všetko je funkčné a navzájom prepojené

V ostrej verzii to bude www.infoenter.hu/gportal ,alebo goreny

Pribudne tam aj prepojenie na našu inzerciu a na nešej a všetkých verziach na inzerciu v Maďarsku

Sučastnej dobe je už všetko funkčné postup je rovnaký ako u nás poprípade ak ste na inzerciu už u nás prihlásený skuste použiť rovnaké pristupove meno a heslo a nemusíte sa registrovať

Pribudne časom takato možnosť aj na Srbsko a Chorvatsko

zatial vše Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Naposledy upravil ivka333 dňa Streda 14.Mar. 2007 0:07, celkom upravené 1 krát
Návrat hore
Johana
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 14.07.2004

PríspevokZaslal: Sobota 03.Mar. 2007 20:10    Predmet: Odpovedať s citátom

Čo sa týka chovných staníc, propagácie chovu zvieraťa, informácií .... dosť ma zaujala stránka o chove potkanov
http://potkan.jinak.cz/index.php?mode=uvod/uvod.php
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Klubové správy Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4  Ďalší
Strana 3 z 4

Prejdi na: