Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Ch.st. Medový květ - Prostějov ČR
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Chovateľské stanice
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Dodi
Člen SKCHF

Založený: 10.10.2005

PríspevokZaslal: Streda 21.Apr. 2010 17:22    Predmet: :-) Odpovedať s citátom

Po delší době to letos všude vychází lépe, tak hodně zdravíčka díťátkům i maminkám Very Happy
Jordi
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 20.01.2005

PríspevokZaslal: Štvrtok 10.Feb. 2011 3:54    Predmet: Odpovedať s citátom

Děkuji slovenskému klubu chovatelů fretek, že jsem mohla být jeho členem. Děkuji, že od roku 2006 do 2011 zastřešoval moji Chovatelskou stanici. Děkuji za všechny příležitosti a zkušenosti, které mi poskytl. Velmi si vážím některých lidí. Zejména MajiZ, Jolany, Tunde, Kingy a dalších.

Oznamuji, že nadále již nebudu členem Slovenského klubu chovatelů fretek a nebudu mít Chovatelskou stanici nadále vedenou pod Slovenským klubem.

Přesto nabízím jakoukoli pomoc z možností, které jsem doposud pro klub dělala, například návrh diplomů nebo jiných dokumentů. Mám certifikát posuzovatele fretek na výstavách, mohu proto pomoci i tímto způsobem.

Děkuji všem, kteří mě podporovali a věřím, že můj odchod z klubu nebude znamenat konec přátelství a dobrých vztahů.

Jordi
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky MSN Messenger
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Chovateľské stanice Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Strana 8 z 8

Prejdi na: