Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

zaujimave inzeraty
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4 ... 68, 69, 70  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Zaujímavá www stránka
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Mirage
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 23.07.2004

PríspevokZaslal: Piatok 16.Máj. 2008 20:57    Predmet: Odpovedať s citátom

Mne jedna baba pisala este davnejsie ci budem mat male fretky ze by jedno chcela a pytala sa ma ci moc smrdia... Tri dni na to mi pisala druhy mail ze ma fretku ktora nevie chodit na zachod ako ju to ma naucit...a ze ju kuse do noh co ma s tym robit. Par dni po tom bol na bazose inzerat ze fretku preda lebo vraj nema dost casu Mad Mad
http://zvierata.bazos.sk/inzerat/751686/Ponukam-na-predaj-fretku-s-vybavou.php
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 23.07.2004

PríspevokZaslal: Utorok 03.Jún. 2008 20:40    Predmet: Odpovedať s citátom

No tak samceka uz predala a teraz si vyhodila dalsi inzerat ze kupi fretku...
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 08.04.2008

PríspevokZaslal: Utorok 03.Jún. 2008 20:47    Predmet: Odpovedať s citátom

no to je p....akoze sorry za vyraz....a potom ze ako sa hromadia tie inzeraty o niekolko mesacnych mladatach, ktore su na predaj....

Nechapem naco si kupuju fretku ludia, ktori nemaju ani kus citu....ja tiez obcas neviem, co s Larkou, ked robi veci, ktore nechapem, ale tak hadam si clovek nieco o fretkach precita, kym si nejaku kupi alebo sa opyta, ked ma problem....ale nikdy v zivote by mi nenapadlo dat moju malicku prec Shocked
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
xitanaf
Medium
Medium

Založený: 26.05.2005

PríspevokZaslal: Utorok 03.Jún. 2008 21:44    Predmet: Odpovedať s citátom

tak ja som to riešil tak, že som každého záujemcu postrašil ako bude samec smrdiet a značkovať a samica kúsavá po falošnej gravidite a to budu trpiet každý rok... A ked niekoho ani toto neodstrašilo bola tu potom vacsia pravdepodobnosť, že sa dostane do dobrých rúk.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
moccagrande
Ferret profesional
Ferret profesional

PríspevokZaslal: Utorok 03.Jún. 2008 22:41    Predmet: Odpovedať s citátom

No neviem, su aj taki, co maju tendenciu si hovorit, ze to nebude az take hrozne alebo ze ich fretka bude ina a podobne sa utesuju a potom su prekvapeni...
Návrat hore
xitanaf
Medium
Medium

Založený: 26.05.2005

PríspevokZaslal: Utorok 03.Jún. 2008 23:57    Predmet: Odpovedať s citátom

to hej ale ako inak eliminuješ takých ludí?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
moccagrande
Ferret profesional
Ferret profesional

PríspevokZaslal: Streda 04.Jún. 2008 0:10    Predmet: Odpovedať s citátom

nijak, maju to v povahe....musia s tym robit nieco oni sami..... Confused
Návrat hore
lenka6
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 22.03.2008

PríspevokZaslal: Streda 04.Jún. 2008 9:12    Predmet: Odpovedať s citátom

ja by som povedala ze je to skor to prvotne fretkovske ocarenie....najprv si zriesit fretku, a potom zistovat ze co to vobec za tvora....

ale ako som spominala raz uz nikde, ze to sa deje aj s inymi zvieratami ako len s fretkami..a je to sade na svete..vyhnut sa tomu neda...len ak chovatel dava pozor komu fretulky dava
Návrat hore
Adelka
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 05.05.2008

PríspevokZaslal: Streda 04.Jún. 2008 22:38    Predmet: Odpovedať s citátom

to je neuveritelne... mne taketo inzeraty tak drasaju srdce! len tak si zaobstarat fretku, lebo je to na pohlad milene zvieratko a potom ho zrazu predavat alebo darovat, lebo zrazu nie je dokonale a nevie vsetko, co by sme chceli, aby vedelo Evil or Very Mad my sme sice tiez v chove fretiek zatial zaciatocnici, ale povedali sme si, z ejdneho dna, ked ta nasa podrastie, urcite si zaobstarame jednu takuto nechcenu...
Návrat hore
MajaZ
Admin
Admin

Založený: 07.07.2004

PríspevokZaslal: Štvrtok 05.Jún. 2008 10:01    Predmet: Odpovedať s citátom

Vsetko je to o tom, ze kazde mlada je krasna mala papulka. Je to mile, zlate, maznave (obcas)...
Ja kazdeho zaujemcu o fretku nasmerujem na stranku fretky do sekcie O fretkach. Ten elaborat, ktory tam je, som tam dala vyslovene naschval, pretoze velmi presne charakterizuje zivot s fretkou. Kto sa cez to dokaze prehryzt a neodradi ho to, tak je aspon aka taka pravdepodobnost, ze fretku zvladne.
Presne preto sa snazime presadit, aby sa nepredavali mladata hocikomu a nekupovali sa na farmach, v chovoproduktoch, ale priamo od chovatelov. Jednak vam nasi chovatelia vysvetlia co a ako a vacsina si zaujemcov selektuje a fretku v pripade nutnosti neda aj za cenu, ze im ostane.
Ale je to velmi tazke. Presne preto ja moc od mojich fretiek nechcem mladata, lebo bych sa zblaznila, komu sa dostanu do ruk. Nie vzdy cloveka dobre odhadnete.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Zaujímavá www stránka Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4 ... 68, 69, 70  Ďalší
Strana 3 z 70

Prejdi na: