Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Beštia Karla
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Denník našej fretky
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
elesmer
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 30.09.2006

PríspevokZaslal: Streda 01.Aug. 2007 21:13    Predmet: Odpovedať s citátom

No Abi ma s tymto v poslednom case vytaca, z nej to vypadne niekedy aj v obyvacke na koberec a to by som ju najradsej roztrhla Mad ale tiez je to take kadejake, sem tam sa aj trafi Rolling Eyes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
cholagogum
Prima
Prima

Založený: 14.03.2007

PríspevokZaslal: Štvrtok 02.Aug. 2007 13:32    Predmet: Odpovedať s citátom

no pricinu inkriminovanych exkrementov pri zachode a nie v nom som uz zistil.. pekne som ju polozil do vecka, ona poslusne sla do jeho rohu, zdvihla chvostik a.... prekakala zdvihnuty roh Very Happy takze to len musim nejako technicky vyriesit.
na ockovani sme boli vcera, mrzi ma len, ze zase sme az na druhykrat museli pichnut, pretoze prvykrat (hoci som ju drzal ako kliest) sa vysmykla. ide mi o to, aby nemala zbytocne traumu z injekcii, respektive z veterinara. pozrel jej aj pekne do usi takou svietivou haluzou a nenasiel tam nic zive, takze moje podozrenie z nadmernej tvorby usnej spiny boli neopodstatnene. v podstate mi vychadza, ze Bestii uska cistim skoro dvakrat tyzdenne, co sa mi zda moc, ale ked je to v poho, tak dobre. jeden by si myslel, ze po zavedeni vakciny, a tym padom samotnej psinky, bude fretka otapena, vnutorne bojovat s nakazou ale Bestia Karla nie, ta je este aktivnejsia nez predtym, az mam pocit, ze dostala skor adrenalin, nez ockovanie proti psinke. je to proste ako zasobnik energie a este k tomu nevycerpatelny. ked sa neskludni, tak ju dam vedcom, mozno najdeme novy, alternativny zdroj nevybitelnej energie. fretcie farmy s poctom kusov styri (myslim fretiek) by dokazali zasobit energiou cele 50-tisicove mesto, s poctom kusov sest 70-tisicove mesto, co je asi Poprad Rolling Eyes v noci ma dvakrat zobudila, ako v klietke vystrajala a xcela sa z nej silou-mocou dostat, no samozrejme, ze sa jej to nepodarilo Twisted Evil uz som rozmyslal, ze ju dam do prepravky a do kupelne zavriem, ale keby si rano spolubyvajuca sla umyt zuby, zinfarktovala by nacisto a niekto ten najom platit musi.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu MSN Messenger
Yasmin
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 10.10.2005

PríspevokZaslal: Štvrtok 02.Aug. 2007 16:22    Predmet: Odpovedať s citátom

Ten zachodek pouzij rohovej - pak to neprekadi Smile
A teda musim rict, ze aby se zjistil svrabik v usich, mel by se vet kouknout pod mikroskopem, ne? I kdyz ted si matne vzpominam, ze vet mi na vystave vyloucil Yume, ze ma svrabika - a to jen koukal do usi - nevim bud vet profik, nebo nevim Twisted Evil
Na uklidneni energie doporucuju jeste jednu "energii" Twisted Evil Laughing Laughing

motto: Proč lhát? Stačí mluvit pravdu, aby nám nevěřili.
-- Guy de Maupassant

Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
cholagogum
Prima
Prima

PríspevokZaslal: Štvrtok 02.Aug. 2007 16:37    Predmet: Odpovedať s citátom

no zachod rohovy mam, ale ona ide nielen do rohu do zachoda ale aj do rohu rohoveho zachoda, berie to asi velmi presne, ta moja Karla Twisted Evil nad druhou fretulou som uz rozmyslal, ale pokial nebudem presne vediet, co ma pri vychove este caka, tak to radsej neriskujem Smile klietku mam riadne velku, s tym problem nebude a aj lozka su dva, k tomu este prepravka pri zoznamovani, tak co sa tyka obsadenosti, este to dokazem vykryt.. len mi treba viac skusenosti este Laughing
Návrat hore
elesmer
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 30.09.2006

PríspevokZaslal: Štvrtok 02.Aug. 2007 20:06    Predmet: Odpovedať s citátom

ha fretka, kde sa hrabe zajacik durasel Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
cholagogum
Prima
Prima

PríspevokZaslal: Sobota 04.Aug. 2007 7:44    Predmet: Odpovedať s citátom

elesmer Napísal:
ha fretka, kde sa hrabe zajacik durasel Laughing

hehe, posleme to Duracell-akom, nech zmenia maskota, ze sa pomylili Very Happy
Návrat hore
cholagogum
Prima
Prima

PríspevokZaslal: Sobota 03.Máj. 2008 14:00    Predmet: Odpovedať s citátom

ach jaj, ked tak citam skoro rok stare veci a problemy, ktore som vtedy mal, tak sa len usmievam Smile
Bestia kaka ukazkovo, obcas samozrejme mimo zachod, ale to je cielene, nic "neprekakava". Do klietky sa chodi len nazrat a potom uz do nej ani nevlezie, stale po izbe beha, spi mi v posteli, spime v noci v posteli, nehryzie ma a ked hryzie, tak je to kvoli hre a mna to neboli. Skor spolubyvajuci ked na nu idu, tak roztrasene a to Karle viac netreba, pekne si skace po ich rukach, okusava. Tak im treba, ked nevedia byt na nu spravne drzi Cool zacinam mat ale problem, kedze by som jej xcel zaobstarat kamosku. akosi sa mi nedari, kedze chovatel, od ktoreho mam Bestiu s tym uz sekol, ci co Confused na inzeratoch su len poptavky no ponuky takmer nie Sad no uvidime, ci sa podari. na druhu sa uz citim, karlu zvladam, dalsiu snad uz vychovam tiez dobre Razz
Návrat hore
cholagogum
Prima
Prima

PríspevokZaslal: Pondelok 30.Jún. 2008 18:28    Predmet: Odpovedať s citátom

Taaak, prave som sa vratil z tri dni dlhej nepritomnosti z festu v Presove, kedy bola Bestia odkazana sama na seba a celkom som sa obaval, ci to bude okey. ked som prisiel, Karla bola spokojna, zdalo sa, ze nic nepostrada a ze to vseobecne zvladla bez problemov. samozrejme, jej WC stage bol preplneny a pustila par sulkov aj vedla, ale to sa niet comu divit. neviem preco druhy wc stage nepouziva tak casto, no pripisujem to tomu, ze cely cas beha po izbe a do klietkoveho wc chodi len ked musi a je zatvorena. pred chvilou som s Bestiou urobil videjko, tak to teraz na youtube uploadujem a dufam, ze to skonci kym dopisem, ze hodim link Smile

kazdopadne som prezil asi tri dni v stave uzkosti, nakolko nejedla a ked uz som siel sonovat a pripravovat sa katastroficky na moznu operaciu, tak z nej vyslo nieco podobne mandli. naozaj sa divim, ze to tie tenke fretcie crievka dokazu zo seba dostat, ale asi mame sakramentske stastie.

Rozmyslam, ze si do izby zaobstaram malu a tazku fontanku, ze to okrem estetickeho a praktickeho dojmu bude sluzit aj ako napajacka. ak s tym ma niekto skusenosti, alebo ak pozna zasadny dovod, preco takuto napajacku nie, sem s nim, nech neurobim blbost Embarassed

nedavno som sa rozhodol, ze Karle zaobstaram partacku, kedze uz nadisiel cas nasej dospelosti (karlinej fyzickej, mojej chovatelskej) a myslim si, ze dokazem zvladnut tych par dalsich mesiacov, ktore budu nasledovat po zaobstarani si dalsieho "netvora". takze najblizsi fretko-mladatkovsky funus budem Bestii zhanat kamosku. zda sa mi, ze je nejako moc ustalena, ze je malo diva a sialena(samozrejme az na jej svetle chvilky), tak dufam, ze s dalsou si aspon uzije tej pravej fretcej srandy.

dalsim krokom, ku ktoremu som sa odhodlal je, ze sa nechame kastrovat. mlade od mojej nevyzadujem, usetrim si nervy pocas ruje a usetrim aj koberce Cool

slubeny odkaz: http://www.youtube.com/watch?v=u3qfYaQt4qc
Návrat hore
moccagrande
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 08.04.2008

PríspevokZaslal: Pondelok 30.Jún. 2008 19:15    Predmet: Odpovedať s citátom

Aka krasna fretula Very Happy A ten tmavy nostek jej hrozne sekne.
Ako vidim, aj ine fretule maju rady pivo. Ak to teda bolo pivo Laughing
Cholagogum, ak sa mozem opytat, ako vznikla tvoja avatarova fotka?
To male je na nej neuveritelne zlate, je to dost zvlastna fotka, nejde mi do hlavy ako vznikla.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
cholagogum
Prima
Prima

PríspevokZaslal: Pondelok 30.Jún. 2008 19:40    Predmet: Odpovedať s citátom

moccagrande Napísal:
Aka krasna fretula Very Happy A ten tmavy nostek jej hrozne sekne.
Ako vidim, aj ine fretule maju rady pivo. Ak to teda bolo pivo Laughing
Cholagogum, ak sa mozem opytat, ako vznikla tvoja avatarova fotka?
To male je na nej neuveritelne zlate, je to dost zvlastna fotka, nejde mi do hlavy ako vznikla.

no musim sa priznat, ze mi ju nasiel ujo Google Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

a nebolo to pivo, nepijem ho, tak sa pri mne nevyskytuje, jedine, ze by mi ju ozierali spolubyvajuce. a tvojej(fretke) pivo fakt chuti?
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Denník našej fretky Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3  Ďalší
Strana 2 z 3

Prejdi na: