Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Kryštof bassarisco z Prešova
Choď na stránku 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Denník našej fretky
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Belquerst
NEPLATIČ

Založený: 31.07.2007

PríspevokZaslal: Sobota 01.Sep. 2007 20:42    Predmet: Kryštof bassarisco z Prešova Odpovedať s citátom

Ahojte. Dnes som si doniesol domov maleho diablika tak som sa mu rozhodol zalozit dennicek.

Kryštof je z chovnej stanice bassarisco z Čiech za co dakujem Lorinke Smile
o Kryštofovi mi vlastne povedala Hena9 (za co velke DAKUJEM) tak som si ho zarezervoval. Henuska mi ponho predvcerom bola u Lorinky a doniesla si ho domov na noc. Cela rodina sme rano sadli do auta a vydali sa smer Fiľakovo, kde nas cakal nas tchorik.

..a tak sa zacalo nase spolocne putovanie zivotom..

Cestoval v prepravke v trosku stiesnenych podmienkach v prepravke, cestou sme sa zastavili v motoreste na obed tak dostal moju zeleninovu oblohu (uhorka, paradajka, paprika) a vydali sme sa smerom domov. Cestou sa stihol 2x vykakar tak doma hned isiel do vane a tak sme boli mokri obaja, kedze pred tym sa v prepravke "vykupal" v hovienkach Smile Doma hodinu a pol bezal po celom byte kade tade, vosiel do kazdej diery, za kazdu skrinu, postel. Cely cas bol "kusavec" a nedal sa ani poriadne pohladkat. potom oco zacal vrtat tak sa velmi bal tak isiel na balkon (mame taky cely zaskleny balkon, tam asi bude byvat, kedze klietka mi pride az o 3 tyzdne Sad a asi hodinku tam bol sam ale nie a nie zaspat. tak potom som ho zobral k sebe do detskej, kedze na balkon sa presunuli "stavebne prace" Tu dostal vela melonika, hrozna a mrkvy Smile A potom zistil, ze v sufliku pod mojou postelou je veeci co susti, trieska tak tam asi hodinku behal, zobral si tam melon a setko od neho zababral a pokakal mi stolny hokej Very Happy a tak sme sa vybrali hajat Smile momentalne o sebe rpavdepodobne ani nevie, a mozem si s nim robit co cem.

..a tak sme prezili svoj prvy den Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
cami
Člen SKCHF

Založený: 14.06.2006

PríspevokZaslal: Nedeľa 02.Sep. 2007 9:50    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak konecne mas svojho milacika doma!!!! Zelam Ti vela trpezlivosti pri prisposobovani sa jeden druhemu!!!! A hlavne Vam obom prajem krasne zazitky a perfektne kamaratstvo!!!!! A dufam, ze nam budes casto opisovat, co Tvoj Krystof povymyslal! Wink
Návrat hore
Belquerst
NEPLATIČ

PríspevokZaslal: Nedeľa 02.Sep. 2007 10:34    Predmet: Odpovedať s citátom

Mno tak uz sme vstali, za asi 24 hodin spal tak 7 hodin? ja asi nemam fretku Razz

..a momentalne beha p ocelom byte jak zjaseny, kuse kazdeho do ruk aj do noh (mna do nohy ete nekusol..) a uteka pred kazdym, co vcera nerobil.. Smile

EDIT: no tak uz mam asi 4cm krvavu stopu po jeho zuboch na nohe Very Happy
EDIT2: a vraj ze ekd si natriem pastu na dlan ze ma neukusne Very Happy
Návrat hore
elesmer
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 30.09.2006

PríspevokZaslal: Nedeľa 02.Sep. 2007 13:22    Predmet: Odpovedať s citátom

gratulujem ku Kryštofkovi !!! Včera mi Hena poslala fotku tvojho drobca, no fešáčisko riadny Wink a tie pršteky na packách, no zlatučký je Razz
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Belquerst
NEPLATIČ

PríspevokZaslal: Nedeľa 02.Sep. 2007 13:55    Predmet: Odpovedať s citátom

elesmer Napísal:
gratulujem ku Kryštofkovi !!! Včera mi Hena poslala fotku tvojho drobca, no fešáčisko riadny Wink a tie pršteky na packách, no zlatučký je Razz

jj je krasny dakujem Smile len keby uz nekusal do setkeho ziveho co zbada Very Happy
Návrat hore
Lorinka
Člen SKCHF

Založený: 19.02.2006

PríspevokZaslal: Nedeľa 02.Sep. 2007 16:19    Predmet: Odpovedať s citátom

Zdravíme nezbedu Kryštůfka. Bude to chtít pár dní než si na sebe zvyknete a hlavně pevnou vůli a ruku, protože Kryštof je velké poťouchlík. U nás byl od malinka, takže byl zvyklé na naše pachy, nekousal a pokud někoho chytl tak ne do krve.
Určitě si patřičně užívá toho, že je u vás nový a všechny dokola terorizuje Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Nejlépe se fretce domlouvá přes plný žaludek Wink jen bych řekla, že Kryštůfek (nejspíš všichni kluci co u nás zůstali přes prázdniny) má žaludky alespoň tři. Jedli jak prokopnutí. člověku přišlo, že spíš živý malý turistický zájezd než 11 fretek. Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
hena9
Poradca chovu

Založený: 20.10.2005

PríspevokZaslal: Nedeľa 02.Sep. 2007 22:30    Predmet: Odpovedať s citátom

Kryštof
http://www.forum.fretka.sk/album_page.php?pic_id=3091

Quinki a Kyštof
http://www.forum.fretka.sk/album_page.php?pic_id=3083
http://www.forum.fretka.sk/album_page.php?pic_id=3092
http://www.forum.fretka.sk/album_page.php?pic_id=3093
http://www.forum.fretka.sk/album_page.php?pic_id=3094

Quilko a Kryštof

http://www.forum.fretka.sk/album_page.php?pic_id=3084
http://www.forum.fretka.sk/album_page.php?pic_id=3085
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Belquerst
NEPLATIČ

PríspevokZaslal: Pondelok 03.Sep. 2007 7:37    Predmet: Odpovedať s citátom

dik za fotky hena Wink

takze krystofovi som isiel vycistit "balkon" a zas len co ma zbadal kusanec do krvi do nohy Razz tak dostal vydrb a pokusal sa o to znova Very Happy(..ze ho to bavi Wink
..teraz je atial zavreny v takej malej klietke kde boli skrecky lebo na balkone sa vetra Smile ochvilku idem do skoly tak balkon zavrem aby nema kde zdrhnut a pustim ho nech si tam beha Smile dufam ze uz dnes mi setko pride, hlavne sa tesim na wecka Very HappyVery Happy
Návrat hore
Niki
Poradca chovu

Založený: 23.11.2005

PríspevokZaslal: Pondelok 03.Sep. 2007 7:42    Predmet: Odpovedať s citátom

No tak gratulujem, je to riadny chlapák. Želám veľa krásnych zážitkov Wink
Návrat hore
Mirim
Člen SKCHF

Založený: 28.11.2006

PríspevokZaslal: Pondelok 03.Sep. 2007 10:15    Predmet: Odpovedať s citátom

Gratulujeme ke Kryštůfkovi.
Musím se přiznat, že když jsme si v květnu byli u Lorinky vybírat samečka, volili jsme mezi Kryštůfkem a Damiánem (albínkem), mně se totiž ze všeho nejvíc líbí tchoříci a Kryštůfek byl nejkrásnější z celého pelíšku. Ještě cestou domů jsme to zvažovali, ale nakonec jsme si vybrali albínka, aby byl u nás poměr barev vyrovnaný. Laughing
Jsem moc ráda, že Kryštůfek našel hezký nový domov a hodné páníčky. Very Happy
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Denník našej fretky Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Ďalší
Strana 1 z 15

Prejdi na: