Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Spánok
Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Začíname s chovom fretiek
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Shreya
NEPLATIČ

Založený: 07.09.2007

PríspevokZaslal: Nedeľa 09.Sep. 2007 18:49    Predmet: Spánok Odpovedať s citátom

Moja fretka na závesnom lôžku tak, že jej z neho visí hlava. Vždy, ked ju napravím zasa si ju dá naspäť. Nemože jej to ublížiť?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mit
Prima
Prima

Založený: 15.08.2007

PríspevokZaslal: Nedeľa 09.Sep. 2007 19:00    Predmet: Odpovedať s citátom

ak si tu hlavu tam da sama a predtym ako zaspi tak to znamena ze ju tak chce mat a ze sa jej dobre spi Wink na tvojom mieste by som sa o nu nebal ak to lozko nema vysoko vo vzduchu a teda z neho moze vypadnut a udriet sa.
......../ |____-- ............
......*...L......L..............

Naposledy upravil mit dňa Pondelok 10.Sep. 2007 8:26, celkom upravené 1 krát
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Shreya
NEPLATIČ

PríspevokZaslal: Nedeľa 09.Sep. 2007 20:37    Predmet: Odpovedať s citátom

Ona pocas toho, ako spi, sa taak vselijak prehadzuje, je to zavesne lozko, asi pol metra nad zemou. A este sa vzdy tak zakukli, ze jej netrci ani hlava. Mam ju prvy den a bojim sa, aby sa jej nieco nestalo. Mozno som az prilis starostliva, ale bojim sa, ze sa udusi.
Návrat hore
Joneta
Člen SKCHF

Založený: 21.10.2006

PríspevokZaslal: Nedeľa 09.Sep. 2007 21:03    Predmet: Odpovedať s citátom

neboj sa, nezadusí a pád z pol metra ju nezabije, dokonca sa možno ani poriadne nepreberie a hneď zalezie do pelexu... je fajn, že máš o ňu strax, ale nemusíš sa trápiť Wink
Návrat hore
Joneta
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Nedeľa 09.Sep. 2007 21:38    Predmet: Odpovedať s citátom

tak mi to nedalo a našla som dôkazný matroš, že aj náš Miško má kdesi medzi predkami netopiera Wink

http://forum.fretka.sk/album_page.php?pic_id=3102
http://forum.fretka.sk/album_page.php?pic_id=3103
Návrat hore
Pavluska
Člen SKCHF

Založený: 24.08.2006

PríspevokZaslal: Nedeľa 09.Sep. 2007 22:00    Predmet: Odpovedať s citátom

haha, som sa nad fotkou netopiera Miška dobre zasmiala. Vyzeral ako špirálka, keď sa na fotke rozohrala hra s tieňom a svetlom.

Naši majú závesné lôžka dva, ale najlepšie je spať v jednom. A majú ho tesne nad podlahou v klietke, takže ďaleko z neho nevypadnú. Ale je skutočne zaujímavé sledovať, ako spinkajú. Nielenže sú stočení do rôznych nepredstaviteľných polôh, ale dokážu spať so zadkom hore, hlavou dole, prípdne opačne, alebo vyzerajú ako hadica...
Minule som sldovala, ako sa tie moje dve tak stočili, že vyzerali ako jing a jang. A potom sa pomenili a ja som fakt PAR minút rozmýšľala, ktorá končatina komu patrí. Bolo šero a aj keď ona je biela a on čierny, bezpečne som rozoznala jeho predné lebky a papuľku a potom som videla len niečo biele. Ale bolo to no neviem, pôvodne som si myslela, že má hlavu inde a čudovala som sa, že ako môže chúďa malé dýchať. Akurát mi k tomu nepasovali labky, už to vyzeralo, že mám jednu fretku bez hlavy, keď som si posvietila mobilom a zistila, že Mia má hlavu na opačnej strane, otvorená papuľka a vyplazený jazyk. No, mala ju tak strčenú, že som len prevrátila oči Rolling Eyes a išla spať aj ja...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Joneta
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Pondelok 10.Sep. 2007 7:42    Predmet: Odpovedať s citátom

jj tie polohy sú niekedy maximálne neskutočné Laughing
Návrat hore
Shreya
NEPLATIČ

PríspevokZaslal: Pondelok 10.Sep. 2007 7:55    Predmet: Odpovedať s citátom

to JONETA .. no presne tak vyzera moj drobec Very Happy A nemoze sa teda udusit, ked spi zabalena v tricku?
Návrat hore
cami
Člen SKCHF

Založený: 14.06.2006

PríspevokZaslal: Pondelok 10.Sep. 2007 8:27    Predmet: Odpovedať s citátom

Nas Jimmy spi podobne ako Misko, len zavesne lozko ma trochu blizsie k plosinke a zvykne sa cely na nu fysulat, len ritku necha v pelechu!

Shreya, neboj sa, fretuska sa sa nezadusi. Nas sa zamota do hocicoho a mam niekedy pocit, ze ani dychat nemoze a on si kludne spinka! Hlavne treba dat pozor na snurky a podobne veci!
Návrat hore
elesmer
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 30.09.2006

PríspevokZaslal: Pondelok 10.Sep. 2007 18:23    Predmet: Odpovedať s citátom

no jo, ako cami vravi skor sa bojim o to, ci sa jej nahodou neomoce nejaka snurka kolem krku ako toho ze by sa udusila zakutrana niekde v deke/pelechu.... a pokial ide o pad, fretka je nieco ako pelendrek Twisted Evil je to ohybne a dlhe (len ta farba nesedi) a ked su male skacu tak bezhlavo ze uz by mali mat vazy davno zlomene a nic (vdaka bohu Smile ) a niekedy ked padne z nejakej mensej vysky tak sa dokonca aj zaraduje pometa hlavickou..... Very Happy alebo len zasomre - kvokvokvok - a ide dalej Wink
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Začíname s chovom fretiek Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Ďalší
Strana 1 z 5

Prejdi na: