Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Amberkovci
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, ... 49, 50, 51  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Denník našej fretky
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
cami
Člen SKCHF

Založený: 14.06.2006

PríspevokZaslal: Piatok 05.Okt. 2007 9:50    Predmet: Odpovedať s citátom

Darmo, zenska sa v nej nezaprie!!! Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ambera
Člen SKCHF

Založený: 10.02.2007

PríspevokZaslal: Nedeľa 07.Okt. 2007 15:02    Predmet: Odpovedať s citátom

http://forum.fretka.sk/album_page.php?pic_id=3282
/fotila ich dcéra svojím mobilom/
takto nejako to u nás vyzeralo, freťa s ambrou aj spolu spávali, lenže ju potom chytila falošná gravidita a ambra bola nepriateľ. síce teraz by sa aj s ňou hrala, no ambra sa jej odvtedy bojí. pred časom sme spravili nejaké pokroky, najmä vonku sa aj chvíľu naháňajú. Vyzeráme asi aj srandovne pes na volno pobehuje, fretky za ním a ja tiež Laughing .
no lenže minule šeryna pohryzla ambru na nohe to jej moc nevadilo, ale ked ju chytila za ucho ambra s pišťaním ušla aj šeryna sa poriadne naplašila, odvtedy sa jej vyhýba, obchádzajú sa ako sa len dá. Crying or Very sad
Návrat hore
Joneta
Člen SKCHF

Založený: 21.10.2006

PríspevokZaslal: Nedeľa 07.Okt. 2007 16:44    Predmet: Odpovedať s citátom

aké sú na tej fotke zlaté Very Happy škoda, že sa už tak nemusia, ale ako si to opísala, je to len logické... možno časom si znovu nájdu k sebe cestu, keď ssa presvedčia, že ix to nebude bolieť Wink (ten hryzanec do uška musel byť riadne nepríjemný)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
ambera
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Nedeľa 07.Okt. 2007 20:32    Predmet: Odpovedať s citátom

kedže je pekne počasie beriem ich von ako mi vyjde čas, aj dnes vonku nás otravovali druhý havovia ale ambra ich odomňa odháňala. akoby si bránila svoje vlastníctvo no a potom ich obidve očuchala skontrolovala Wink aj freťule si jeden ujko odfotil, síce sa stále hmýrili,nevzdal to niečo odfotil Very Happy dnes sme stretli samých milých ľudkov, vedeli že to sú fretky...žiadne tie týpky čo najprv na nás čumia a nakoniec z nich vylezie nejaká somarina. Confused
Návrat hore
cami
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Pondelok 08.Okt. 2007 7:56    Predmet: Odpovedať s citátom

Fakt su zlate pod tym paplonom! Skoda, ze fretka ma niekedy hryzavu povahu a dokaze si psieho kamosa od seba "odlucit".
Návrat hore
ambera
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Pondelok 15.Okt. 2007 7:43    Predmet: Odpovedať s citátom

dnes má malá šery 6 mesiacov a váži 810g,
freťa tá má 950g, ale vyzerá menšia teda vlastne kratšia. Šery ju prerástla na dlžku Wink má dlhšie telíčko, chvost aj nová srsť jej narástla o niečo dlhšia ako freti Wink
inak nič nové väčšinou spinkajú ked som doma, alebo sú hore na striedačku raz jedna a potom druhá. a ked sa chcú spolu hrať tak sa navzájom budia. včera šery spala, ale freťa sa chcela s ňou hrať tak začala skákať po ich paplone, v ktorom bola šeryna uložená.
potom tam za ňou vbehla a mali sme poskakujúci paplonik. aj moje varenie šlo bokom a čumákovala som nane. Razz proste sú to moji miláčikovia

http://forum.fretka.sk/album_page.php?pic_id=3318

teraz obe presrsťujú a vyzerá to že zas trochu menia odtieň, nejako belejú, šery sa zmenila tvárička má ju viac bielu a freťa tá ešte stále plzne, tiež obelieva jej komplet celá hlava aj s krkom takže uvidíme čo z nich bude Rolling Eyes

Naposledy upravil ambera dňa Pondelok 15.Okt. 2007 17:32, celkom upravené 1 krát
Návrat hore
cami
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Pondelok 15.Okt. 2007 9:01    Predmet: Odpovedať s citátom

Proste lepsie nez televizor!!! Laughing Laughing Laughing
Návrat hore
ambera
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Utorok 23.Okt. 2007 23:55    Predmet: Odpovedať s citátom

obidve sa mi nasťahovali do novej trojšuplíkovej komody, aspoň, že mi vrátili skriňu o tú už nejavia zájuem Laughing tak som im tam dala ich návlečky, dečky atd no proste ich vecičky. raz spia v spodnom, potom vo vrchnom, stredný je plný tam sa oni už nezmesita Wink ani sa toľko nepchajú k nám do postele do paplónu.
pritom majú v izbe prepravku, prútený košík, malý paplonik, hamak, a nepoužívaný prerobený perináč/tam sú zavreté len ked umývam alebo je všetko otvorené/, no oni sa musia vopchať kam netreba Confused

http://picasaweb.google.cz/amberanr/FreAEryAmbra

dnes som ich vážila a majú rovnako ako minulý týždeň 810g a 950g. malej šerynke sa zmenila tvárička má ju belšiu aj noštek jej zbledol mala ho tmavohnedý s ružovou bodkou a teraz je svetlohnedoružový Rolling Eyes
už týždeň sme neboli s nimi vonku a sami zdá že im to ani nevadí, aj tak len spia, ale ked sú hore všade ich je, so všetkým mi chcú pomáhať /rozhadzovať/

Naposledy upravil ambera dňa Streda 24.Okt. 2007 23:19, celkom upravené 2 krát
Návrat hore
Joneta
Člen SKCHF

Založený: 21.10.2006

PríspevokZaslal: Streda 24.Okt. 2007 19:20    Predmet: Odpovedať s citátom

tie fotky mi nejdú zobraziť Sad inak farba nošteka sa zmenila aj Miškovi - keď bol malý, mal ho ružový, potom krémový a teraz má na tom krémvom nošteku čosi ako pehy - keď sa mu to začalo robiť, som mu ten noštek umývala, lebo som si myslela, že tam má špinku Embarassed
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
ambera
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Štvrtok 25.Okt. 2007 0:01    Predmet: Odpovedať s citátom

dala som tam odkaz na album, dúfam že to pôjde.

inak som si pri tých mojich špuntoch všimla,že sú nejako ticho, akoby zabudli vydávať akékoľvek zvuky.
ked bola freťa vo faloške kvokotala odušu, ked som jej doniesla šery tak sa jej tá papuľka nezavrela už vôbec, teraz maximálne zapištia ked to preženú s hryzením pri hre, aj to už raz za týždeň. zato ale škrabocú, buchocú atd. doháňajú to takto. Wink
na hranie som im dala aj fľašu a v nej je rolnička aby to lepšie hrkotalo, len včera som ju zabudla na noc odložiť a ich samozrejme napadlo okolo druhej v noci sa s ňou hrať Rolling Eyes aby to lepšie buchotalo strčili sa do ich umelej prepravky.
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Denník našej fretky Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, ... 49, 50, 51  Ďalší
Strana 2 z 51

Prejdi na: