Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Preprava

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Poradňa
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
mery992
Začiatočník
Začiatočník

Založený: 08.02.2009

PríspevokZaslal: Sobota 14.Feb. 2009 21:58    Predmet: Preprava Odpovedať s citátom

Zaujíma ma ak náhodou niekto z vás chodí niekam dopravou,cestuje ďalej, ako fretku prenáša a v čom.Rozhodujem sa totiž čo pre ňu kúpiť?či prepravovací box pre zvieratká alebo nejakú tašku...????raďťe prosím[/b]
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Johana
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 14.07.2004

PríspevokZaslal: Sobota 14.Feb. 2009 22:02    Predmet: Odpovedať s citátom

marry, záleží na tom na akú vzdialenosť chceš cestovať. Skús použiť tlačítko "Hľadať" určite ti vabehnú informácie.
Návrat hore
ambera
Člen SKCHF

Založený: 10.02.2007

PríspevokZaslal: Sobota 14.Feb. 2009 22:10    Predmet: Odpovedať s citátom

najlepšia bude asi prepravka, moje látkovú tašku komplet zničili.
Johana
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 14.07.2004

PríspevokZaslal: Sobota 14.Feb. 2009 22:16    Predmet: Odpovedať s citátom

Súhlasím, prepravka je dobrá na akúkoľvek vzdialenosť. Len treba zvážiť, podľa toho na akú vzdialenosť (hlavne časovo) sa fretka prepravuje. Bo podľa toho treba zvoliť typ a veľkosť prepravky....hlavne aby sa tam zmestil záchod. Čo u väčších samcov je problém. Preto na preprevu na väčšiu vzdialenosť (autom) mám prepravnú klietku (pre väčšie hlodavce), príde mi to efektívnejšie, ako prepravka podobných rozmerov.
Návrat hore
Luciffa
Člen SKCHF

Založený: 13.10.2008

PríspevokZaslal: Nedeľa 15.Feb. 2009 0:04    Predmet: Odpovedať s citátom

ja som zatial najviac cestovala 1,5 hod..ale to len s viky a mala som ju v taske..taka kabelka..ked uz sme isli druhykrat vobec jej to nevadilo v autobuse si vyliezla na mna a spala..horsie je to uz s tym ze som s nou vlastne cestovala na cierno sofer mi ju raz nechcel zobrat ked ju videl tak som ju vzdy nachvilku strcila celu do tasky ked som kupovala listok a to bolo hnevu..ale zvladla to ale pokial viem existuju pravidla podla ktorych sa smu zvierata okrem vodiacich psov(resp je tam este par vynimiek) prevazat len v prepravkach s nepriepustnym dnom..
urcite je tu o tom cele vlakno..
Luciffa
Člen SKCHF

Založený: 13.10.2008

PríspevokZaslal: Nedeľa 15.Feb. 2009 0:06    Predmet: Odpovedať s citátom

http://forum.fretka.sk/viewtopic.php?t=1560
moccagrande
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 08.04.2008

PríspevokZaslal: Nedeľa 15.Feb. 2009 1:47    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja som s Larou cestovala casto, zvacsa to bola 4-hodinova cesta. Mam ju v normalnom platovom boxe a spociatku robila bordel, prevracala zachodik a podobne, ale rychlo si zvykla a celu cestu uz teraz prespi, ani neje ani velmi nepije, iba spinka a je velmi dobre zvladnutelna. Akurat som zazila neprijemne situacie, ked osatnym v kupecku pachla Embarassed
Odvtedy jej pred kazdou cestou vycistim boxik a uz je to celkom v pohode....teraz su problemom uz len male deti, tie vedia byt niekedy otravne a clovek aby na cudzie decka striehol, to ma trocha unavuje....
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Poradňa Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Prejdi na: