Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Jack (Sparrow)
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3 ... 21, 22, 23, 24  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Denník našej fretky
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Brumka
Člen SKCHF

Založený: 19.10.2007

PríspevokZaslal: Pondelok 18.Máj. 2009 11:20    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja nevravim ze kastracia je zla alebo ten ktory ho dal kastrovat. Skratka sme ho nedali, nebol az tak vazny dovod, To znackovanie s a mi nezda az tkay zly problem. Asi ho ale dame az bude mat mimca. Mozno bue troska veselsi a menje kusavy. Ale dufam ze nestrati sameho seba., Mne sa lubi na zvieratach ich neskrotnost a inteligencia. Preto mam rada macky a psi nie. Napriklad ludia vrvia ze fretky smrdia, ten nas mi tolko nesmrdi a ked si porovnam psa s jackom tak jednoznacne pes mi vadi. To vsetko je len vec pohladu a roznych dovodov.

Ak som sa niekoho dotkla tak sa ospravedlnujem.
adina
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 13.03.2009

PríspevokZaslal: Pondelok 18.Máj. 2009 11:56    Predmet: Odpovedať s citátom

V pohode Wink nič sa nestalo Laughing Len ti prajem,aby si vážny dôvod na kastráciu ani nemala.Ja som si pôvodne myslela,že Ferdinka kastrovať nebudem,že ho nebudem ničím trápiť,ale nakoniec by som ho trápila viac,keby som ho kastrovať nedala.
Ale to je náš prípad, ty to možno riešiť nebudeš musieť.
Wink
Člen SKCHF

Založený: 27.08.2007

PríspevokZaslal: Pondelok 18.Máj. 2009 12:30    Predmet: Odpovedať s citátom

Brumka Napísal:
no nieje krastrovany, lebo ja neuznavam kastraciu ani z dovodu ze sna sa ukludni. Ja som od narodenia velky milovnik zvierat a spravam sa k nim tak ze ako by to vnimal clovek keby ho vykastrovali a tak. Ale Jack mozno pojde pod skalpel. Znackovanie berem ako ich prirodzenu sucast a nieje to problem umyt.

Toto je len jeden z tisic nazorov o kastracii. Naznak, ze ti, co davaju kastrovat zvierata, nie su ich milovnici vsak v tom prispevku je. To je ale velky omyl, su, len to vidia trosku inac. Mat rozne nazory je normalne, Ty sama si nieco take napisala, nikdy si nemozeme byt isti, ze zrovna ten nas nie je omyl, pretoze si ich formujeme na zaklade svojich skusenosti a informacii, ktore mame a ktore mozu byt nedostatocne.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Brumka
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Pondelok 18.Máj. 2009 12:33    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja nevravavim ze niesu milovnici. Len vravim ze dovodov je milion a pre kazdeho je kazdy inac vazny.
Dasha
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Pondelok 18.Máj. 2009 12:35    Predmet: Odpovedať s citátom

presne tak, ale od Teba bolo prispevkov o kusani a nepriatelskosti Jacka tolko, ze to skutocne vyzeralo, ze Ta to trapi, tak mozno preto Ti ludia radili kastraciu. Naznacovalo to aj to, ze ste sa snazili jeho spravanie ospravedlnit napr. tym, ze ste si ho brali neskor. Je to vsak jeho povaha prirodzena, taky je, takze ak ho tak beriet aky je, nie je dovod riesit preco. Ak sa ste tak spokojni ako to je, tak nie je o com diskutovat, lebo je to Vase zvieratko a Vase slobodne rozhodnutie.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Dasha
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Streda 20.Máj. 2009 15:37    Predmet: Odpovedať s citátom

Ahoj Dada, tak ako dopadlo nakoniec parenie? Snad dobre, nech nam mozes oznamit, ze Jack sa stal tatom Wink
Návrat hore
Brumka
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Pondelok 16.Nov. 2009 15:05    Predmet: Odpovedať s citátom

Dlho sme sa tu neukazali. Mali sme toho dost vela aj ohladom organizacie svadby. Snad to coskoro vynahradim Smile Mame zopar fotiek nafotenych, stale kuseme a kadime tam kam nemame, ale ked sme na navsteve sme poslusny. Smile Na vystavu sa nam zase nepodarilo. Ale coskoro pribudne Jackinkovy novy surodenec. Taky ludsky. Smile Dost sa bojime, ci ich udrzime odseba, ked je to take kusadlo.

Dashi, parenie nedopadlo uspesne, lebo samicke uz koncila ruja, tak sa branila a chudacik Jackinko by tak velmi chcel ale ona nie. Na jar to ideme skusit znova. Ale su spolu so samickou "kamarati". Par krat nam nasho strazila, ale ako spravny rozmaznany jedinacik si svoje teritorium nechcela dat. Nalakala ho na miesto kde sa nemoze otocit, zozadu na neho zautocila a dokym sa stytol otocit, sputila vreskot, aby dala najavo panickom, ze ju Jack bije Smile Opica mala Smile
edicia
Člen SKCHF

Založený: 02.06.2008

PríspevokZaslal: Pondelok 16.Nov. 2009 15:48    Predmet: Odpovedať s citátom

jeej konecne ste sa aj ozvali Smile) gratulujem ku svadbe a k novemu prirastku do rodinky Smile
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Štvrtok 03.Dec. 2009 23:04    Predmet: Odpovedať s citátom

Jack je tento tyzden daky divny, casto ma nocne aj denne mori, sknuci zo spanku a stava sa mu ze mu ujdu pachove zlazy. Rano sme sa zobudili a byt bol jeden smradlavy kontajner. Je to normalne? Hravy je. Uz si myslym ze moje tehotenstvo dopada na obydvoch chlapov. Smile Muz to preziva, ma chute a tak.
ina
Člen SKCHF

Založený: 20.06.2007

PríspevokZaslal: Piatok 04.Dec. 2009 20:11    Predmet: Odpovedať s citátom

Rolling Eyes Very Happy u muzov sa stava, ze prezivaju tehotenstvo. ale to je dobre. Wink tak to ma byt. pomaha ti, aby si "v tom" nebola sama Laughing .
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Denník našej fretky Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3 ... 21, 22, 23, 24  Ďalší
Strana 22 z 24

Prejdi na: