Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Vonkajsia voliera - pitny rezim v zime
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Tipy a triky
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Johana
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 14.07.2004

PríspevokZaslal: Nedeľa 17.Feb. 2008 18:34    Predmet: Odpovedať s citátom

Karle, díky za info a tešíme sa na ďalšie tvoje zlepšováky...a hlavne na tu novú freťaciu haciendu Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kovarovsky karel
Začiatočník
Začiatočník

Založený: 23.01.2008

PríspevokZaslal: Nedeľa 17.Feb. 2008 19:21    Predmet: Vonkajsia voliera-pitný rezim v zime. Odpovedať s citátom

Johano, ještě jednou.
Tak si představ že jsem byl nakupovat v nejdražším zverimexu v Čechách. Teprve teď jsem se na internetu podíval na zboží.Stejný kámen stojí 330-350 kč. Ta cena byla za ochotu a velmi široký sortiment zboží. No nevadí ,třikrát si nekoupím cigarety a mám to doma.(Jé já zapomněl, jsem nekuřák) Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Johana
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 14.07.2004

PríspevokZaslal: Nedeľa 17.Feb. 2008 19:39    Predmet: Odpovedať s citátom

Karle, z toho si nič nerob, ja som kúpila freťákovi WC za 180,- SKK a za týždeň som zistila, že o kúsok ďalej ho majú za 85,-SKK Wink (to mu sa hovorí 2v1 Very Happy )
Návrat hore
Spoild
Začiatočník
Začiatočník

Založený: 16.01.2010

PríspevokZaslal: Nedeľa 17.Jan. 2010 12:39    Predmet: Odpovedať s citátom

Ten kamen je urcite super napad, ale ak nemas volieru blizko domu resp. elektrickej zastrcky ako ja tak sa to da uz len riesit dvoma sposobmi. Ako tu odznelo, a to ze bud das napajacku priamo do domceka, na co potrebujes dost velky domcek a 100% istotu ze napajacka nepotecie. Ale ani na to sa asi neda velmi spolahnut pri vacsich zimach, ze voda nezamrzne. No urcite vydrzi dlhsie.
Alebo na zimu budes vymienat "nevhodnu" napajacku pre toto rocne obdobie za misku( podla moznosti umelu). V ktorej voda vydrzi dlhsie nezamrznuta. Po zamrznuti staci lad len vybuchat von alebo roztopit teplou vodou. Pri tom buchani samozrejme s citom nech nerozbijes misku. Samozrejme je potrebne vodu davat viac krat za den. Podla toho ako velmi mrzne, vodu vimenam 2-3 krat denne, a funguje to uz nejaky ten rok uplne v pohode.

Napajacka je v zime uplne nevhodna a to preto lebo hrdlo je velmi uzke a nachadzaju sa v nom dve kovove gulicky, pri ktorich posunom dochadza k uvolneniu vody, a ktorim brani kovovy cumel aby vypadli. V zime dochadza k ich primrznutiu, a voda zamrza tiez skor v hrdle ako vo flasi. Naviac je to uplne skveli sposob ako prist o napajacku ked ju roztrha lad.
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Tipy a triky Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
Strana 2 z 2

Prejdi na: