Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Postroj
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Začíname s chovom fretiek
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
xitanaf
Medium
Medium

Založený: 26.05.2005

PríspevokZaslal: Utorok 10.Jún. 2008 0:12    Predmet: Odpovedať s citátom

práve toto čo opisuješ bude pre nu velké. Nemá to žiadnu možnosť nastavenia velkosti. Ako neni nad čím rozmýšlať, klikni na http://www.ferret.sk/index.php?PageID=29&ProductID=116 a objednaj klasický postroj kt. bez problémov nasadiš aj malej aj dospelej fretke.
Poradca chovu

Založený: 20.10.2005

PríspevokZaslal: Utorok 10.Jún. 2008 0:38    Predmet: Odpovedať s citátom

Nuž v tejto siete sa mi zdá,že sa fretkám blbo chodí, tuším takýto postroj má aj Shryna Naothica, nie ?

K tým postrojom na ferret.sk ja s nimi niesom spokojná vobec, sú z dost tvrdého,hrubého materiálu , a malá fretočka v nom vizerá ako s pneumatikami Confused

Naše klubové ,podla českej recepúry sú výborné, ten istý štýl ako tie ferretové,len tenká a ohybná koža. Tuším tie naše klubové má Jordi v predaji.

A s tým tvojim postrojom tiež nebudú problémy , len musí tak ešte trošíčka podrásť a potom možeš použiť moju metodu : Behám samá zicherka Laughing

http://album.fretka.sk/?alb=hena9&salb=3604&str=1&sstr=1&id=194 tu ju trochen vidno Wink

Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
cami
Člen SKCHF

Založený: 14.06.2006

PríspevokZaslal: Utorok 10.Jún. 2008 7:15    Predmet: Odpovedať s citátom

Nad postrojom sa reba naozaj dobre zamysliet, pretoze treba mat taky, ktory bude pre fretku bezpecny, aby sa z neho nevyvliekla a aby bol aj pohodlny. Ja mam klubovy, taky ako Hena popisuje a naozaj som s nim spokojna. Makkucky a lahucky!
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Brumka
Člen SKCHF

Založený: 19.10.2007

PríspevokZaslal: Utorok 10.Jún. 2008 7:47    Predmet: Odpovedať s citátom

Ten postroj co opisujes, tak s tym mame skusenosti. Museli sme ho ist vratit, nasmu bol mali ale o to nejde, fretak nam z neho utiekol. tu latku drzi pokope suchy zips a tie pracky su nanic, nam sa od pracky temen vzdy vyvliekol a fretak bol slobodny. Teraz mame ten deuxe ale jackovi dako vadia tie 2 pracky co spajaju postroj.
Niki
Poradca chovu

Založený: 23.11.2005

PríspevokZaslal: Utorok 10.Jún. 2008 7:52    Predmet: Odpovedať s citátom

nie je nad klasický klubový postroj. My sme mali tiež najprv jeden pre Dorinku taký z obchodu a museli sme ho vymeniť pri prvej príležitosti. Nedám na klubové postrojčeky dopustiť.
Návrat hore
moccagrande
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 08.04.2008

PríspevokZaslal: Utorok 10.Jún. 2008 9:42    Predmet: Odpovedať s citátom

Nuz dobre teda, esteze tu ste, inak by som ho uz mozno mala Wink
Dam na vase rady a poobzeram sa po klubovom Wink

Heni, skusala som zicherku na tu cast okolo krku, lebo brucho viem nastavit, aby drzalo, ale pravdupovediac sa s tym krkom vela spravit neda, nejak to nepomohlo a aj som sa bala, aby sa jej ta zicherka na krku neotvorila.
A ten postroj, neviem, ci kvoli nylonu, ale klze sa jej po tele a obracia sa, a ked sa jej dostane horna cast pod nohy, tak je z neho za par sekund vonku.
Pockam, ci do neho dorastie, ked bude vacsia.
Návrat hore
hena9
Poradca chovu

Založený: 20.10.2005

PríspevokZaslal: Utorok 10.Jún. 2008 12:24    Predmet: Odpovedať s citátom

Dorásť mi do neho mala Wink aspon teda na ten krčik Wink

Ale lepšie sa ti oplatí ten klubový, ten sa dá nastaviť aj na potkaníka Laughing čo sa velkosti krku týka Wink

Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
xitanaf
Medium
Medium

Založený: 26.05.2005

PríspevokZaslal: Utorok 10.Jún. 2008 14:15    Predmet: Odpovedať s citátom

mám klubový, bral som ho z CZ aj ten s Ferret a mojim fretkám sa zdá byť ukradnuté kt. nosia Very Happy
Člen SKCHF

Založený: 14.06.2006

PríspevokZaslal: Utorok 10.Jún. 2008 14:21    Predmet: Odpovedať s citátom

Mocca, nedavaj jej nylonovy! Vysmyknut sa moze z neho!
Návrat hore
Shreya
NEPLATIČ

Založený: 07.09.2007

PríspevokZaslal: Utorok 10.Jún. 2008 14:30    Predmet: Odpovedať s citátom

No hej, ja som kupila pre Naothicu ten z Ferret a kludne ho niekomu darujem, ak by chcel..

ak by som nebola debil a vedela sem davat fotky, dam sem fotku ako ho ma N. na sebe Exclamation
je to ako kazajka, ked jej ho dam, nevie sa vobec hybat, je ako v sadre Exclamation
je to zas aj moja chybaa, lebo som si nevsimla, ze fialova je len pre samcov, ale aj ked sme jej ho dali skratit, bol zly.. mame uz iny, v hentom sme neboli ani raz vonku..
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Začíname s chovom fretiek Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5  Ďalší
Strana 4 z 5

Prejdi na: