Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

TV
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Zaujímavá www stránka
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
edicia
Člen SKCHF

Založený: 02.06.2008

PríspevokZaslal: Pondelok 27.Apr. 2009 7:47    Predmet: Odpovedať s citátom

Ale ja som vooobec nepovedala, ze to bolo zleee Twisted Evil tak na mna hned neutocte... mne sa to pacilo, tak neviem ako a z coho ste to usudili... a za tou vetou som napisala no nevadi... booze preco tu hned kazdy reaguje prhko... vobec som to nemyslela v zlom... TV odrb sa u nas pouziva dost casto... neviem co je cudne a zle na tomto vyraze... proste to bol TV odrb ale nepisala som ze to bolo zle !!!
johana a viem o com bola ta relacia pozerala som ju ,ale to ze bol ten fretacik prezentovany ako maznacik mi prislo najmilsie a najlepsie lebo je este vela ludi (aspon tu na Sloensku) co ani len netusia, ze aj u nas sa fretky vyskytuju a uz vobec nie to ze sa daju chovat aj doma ako milacikovia...
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 13.03.2009

PríspevokZaslal: Pondelok 27.Apr. 2009 7:58    Predmet: Odpovedať s citátom

No.......či to bol originál fretiak,alebo len dablér ,každopádne fretiak tam hral a ten bol snáď skutočný.A možno to ľuďom,ktorí stále netušia,čo to fretka je , vrylo nejaké informácie. Wink
A ukázali tam aj riziká ,ktoré vzniknú z nepozornosti Sad to pohryznutie, zatúlanie sa fretky..........
Aj to,že keď už si niekto takéto zvieratko kúpi, tak v prípade problémov existujú ľudia,ktorí sú ochotní pomôcť.
Mne sa to páčilo Very Happy Bolo to poučné aj milé Wink
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 08.04.2008

PríspevokZaslal: Pondelok 27.Apr. 2009 23:08    Predmet: Odpovedať s citátom

edicia Napísal:
Ale ja som vooobec nepovedala, ze to bolo zleee Twisted Evil tak na mna hned neutocte... mne sa to pacilo, tak neviem ako a z coho ste to usudili... a za tou vetou som napisala no nevadi... booze preco tu hned kazdy reaguje prhko... vobec som to nemyslela v zlom... TV odrb sa u nas pouziva dost casto... neviem co je cudne a zle na tomto vyraze... proste to bol TV odrb ale nepisala som ze to bolo zle !!!
johana a viem o com bola ta relacia pozerala som ju ,ale to ze bol ten fretacik prezentovany ako maznacik mi prislo najmilsie a najlepsie lebo je este vela ludi (aspon tu na Sloensku) co ani len netusia, ze aj u nas sa fretky vyskytuju a uz vobec nie to ze sa daju chovat aj doma ako milacikovia...

ale co bojis, ja som prchka casto, ale neutocila som na teba Wink
okrem toho som tiez z generacie, ktorej slovnik obsahuje aj slova ako odrb a podobne...je to v podstate iba taky polovicny ak nie tretinovy vulgarizmus Razz
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
edicia
Člen SKCHF

Založený: 02.06.2008

PríspevokZaslal: Utorok 28.Apr. 2009 7:37    Predmet: Odpovedať s citátom

mocca xi xi nebojiiim Smile) pride mi to trochu cudne a hlavne to ze sa na to uz nikto nevijadril a to mi je luto,ked ja na niekoho zautocim a potom uznam ze to bolo nevhodne tak sa aj ospravedlnim, skoda ze to nerobi aj ta generacia co nas ,, uci " ako sa mame spravat my !!! ale budis Smile
Člen SKCHF

Založený: 14.06.2006

PríspevokZaslal: Utorok 28.Apr. 2009 8:52    Predmet: Odpovedať s citátom

Edicia, nevidela som to, lebo neda sa mi to pozriet. Ale verim, ze si sa vyjadrila bezprostredne a uprimne si zareagovala bez umyslu niekoho nastvat. Za svoj nazor sa nemusis ospravedlnovat. Wink Aj keby mozno lepsie vyznelo TV ofuk! Wink Ja v tom nic zle, co si napisala nevidim a to som generacia, ktora by Ta "mala ucit"!! Laughing Ale ver tomu, ze niekedy sa ja ucim od Tvojej generacie! Laughing
Návrat hore
adina
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 13.03.2009

PríspevokZaslal: Utorok 28.Apr. 2009 9:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Edícia,myslím ,že sa nič tak hrozné nestalo aj keď niekedy by človek mohol o minútu dlhšie porozmýsľať a nájsť iný výraz k veci,ktorý by vôbec nikoho nepobúril. Wink
Ospravedlňujem sa za OFF
Wink

Ale čo sa týka tej TV relácie,ako som už písala aj keď to možno bolo hrané,tak to bolo veľmi pekne spracované a poučné. Myslím,že to ,že tam ukázali fretku ako domáceho mazlíčka mnohých ľudí konečne vyvedie z omylu,že je to divoký tvor,ktorý sa doma chovať nedá( ako mi zopár ľudí povedalo).

Naposledy upravil adina dňa Utorok 28.Apr. 2009 9:36, celkom upravené 1 krát
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Johana
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 14.07.2004

PríspevokZaslal: Utorok 28.Apr. 2009 9:17    Predmet: Odpovedať s citátom

edicia Napísal:
mocca xi xi nebojiiim Smile) pride mi to trochu cudne a hlavne to ze sa na to uz nikto nevijadril a to mi je luto,ked ja na niekoho zautocim a potom uznam ze to bolo nevhodne tak sa aj ospravedlnim, skoda ze to nerobi aj ta generacia co nas ,, uci " ako sa mame spravat my !!! ale budis Smile

Edicia, pokiaľ máš na mysli mňa, tak ja sa skutočne nebudem vyjadrovať k príspekvom ktoré sú OFF. Ad 1) na to nemám čas, ad 2) ma to nebaví ad 3) nie som tu pedagóg na učenie sa správaniu.
Skôr by som bola radšej, keby si na tomto fore tí "mladší" uvedomili, že na prezentáciu súkromných názorov a pocitov mimo názvu tej-ktorej témy nie je forum, ale na chat, alebo SS. Väčšina tém už tu nemá hlavu-pätu, z fora sa stáva neprechľadná zmeska, kvalitné info už je veľký problém nájsť....
A sorry, že som momentálne i ja OFF...ale môj príspevok si si vyžiadala.
Návrat hore
ambera
Člen SKCHF

Založený: 10.02.2007

PríspevokZaslal: Utorok 28.Apr. 2009 11:47    Predmet: Odpovedať s citátom

ja som si to až včul kukla. tiež sa mi to nedalo otvoriť až po dlhom babraní Rolling Eyes
to, že tam hral iný freťáčik mi je jedno. hlavne to bolo o fretkách a pekne spracované a to si myslím je najpodstatnejšie na celej reportáži. ukazuje fretku ako ,,normálne,, domáce zvieratko, ktoré sa dá chovať v byte, chodiť s ním medzi ľudí, že jestvujú spolky, kluby chovateľov fretiek, na ktorých sa dá obrátiť atd.
Johana
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 14.07.2004

PríspevokZaslal: Streda 29.Apr. 2009 9:34    Predmet: Odpovedať s citátom

Vysielanie ČTV z Útulku na púdě:
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/209572221300016-chcete-me/

A tu je k tomu článok:
http://www.ceskatelevize.cz/program/10214254240-28.04.2009-00:10-1.html
Návrat hore
Mida
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 22.09.2008

PríspevokZaslal: Streda 15.Júl. 2009 17:25    Predmet: Odpovedať s citátom

Minulý týždeň som videla na DVD nový film, volá sa to Inkoustové srdce (čiže Atramentové) a jedna z vedľajších postáv tam má fretku. Objavuje sa na plátne celkom často, ale aj tak neviem, či sa mi to iba zdalo, alebo mala ozaj rohy (ale iba také malé). A zase vydáva v tom filme akési divné zvuky, ktoré som od fretky v živote nepočula a dokonca vyskočila na jedného chlapa, akože ho chce zahryznúť a chlap sa zmietal, ako keby vážila tak 20 kilo Laughing Inak film celkom obstojný, ale videla som už oveľa oveľa lepšie.
Tu je aj fotka z filmu s tou fretkou - a fakt tie rohy má! Shocked Rolling Eyes
http://z.about.com/d/kidstvmovies/1/0/F/M/Ink004.jpg
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Zaujímavá www stránka Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Ďalší
Strana 9 z 11

Prejdi na: