Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Ch. st. Oriens
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3 ... , 17, 18, 19  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Chovateľské stanice
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
edicia
Člen SKCHF

Založený: 02.06.2008

PríspevokZaslal: Sobota 26.Jún. 2010 9:08    Predmet: Odpovedať s citátom

baby ale ved johana zase nema o com a nevie ako sa normalne porozpravat tak sa chytila toho a vymyslela si svoj vlastny pribeh ako vzdy... na zaklade jej chyby tu spravila so slusneho cloveka mnozitela... acko no coment viac ach och Laughing

johana uz by si s tym mala prestat...
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 14.07.2004

PríspevokZaslal: Pondelok 28.Jún. 2010 20:37    Predmet: Odpovedať s citátom

Yasmin Napísal:

Johana: jak by reagovala tva matka, kdyby ten sileny rijny samec utocil na ni?? Me neprijde, ze v klidu, takze taky fakt nechapu proc tady vyjizdis??!!
Pokud Vlnak utocil na tveho pritele, pak jsi taky mnozitel, dle tvych meritek, kdyz to tvrdis o Sarce, protoze je to to same.. Confused

Yasmin, moja matka má degeneratívnu vadu kože, každé škrabnutie jej spôsobí ranu do mäsa a prípadne až na kosť a je nutné chirurgické riešenie. Môj freťák jej toto (nechtiac) spôsobil viackrát. Napriek tomu sa ho matka (77 ročná) nebojí a počas rekonvalescencie po operácii freťáka sa mi pomáhala oňho starať.
Ak som množiteľ preto, že môj fret útočil v poslednej ruji na môjho priateľa, tak potom si ma asi nepochopila v prvotnom príspevku....no ale beriem: som množiteľ (po Vlňákovi boli až 2 vrhy, za 6 rokov jeho života)

Edícia, ak ma chceš urážať....kľudne si poslúž: "Múže-li štěkot šakala urazit orla?" (Grécke príslovie.....tedy ak si schopná túto metaforu pochopiť)

Sarussa: znova sa ospravedlňujem za "rozbabranie" tvojej témy. Ale snáď pochopíš, že keď na SK fore v iných témach ľudia nereagujú ani na seriozne info, nikoho nič nezaujáma, príspevky sú na úrovní "pochlebovania", nikto okrem pár debilov ako ja neodovzdáva informácie (o chorobách, liekoch, očkovaní, zdravotných problémoch....)....že som v afekte zneužila (žiaľ viackrát) tvoju tému. Ďakujem za pochopenie.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
sarussa
Člen SKCHF

Založený: 01.02.2008

PríspevokZaslal: Sobota 11.Sep. 2010 12:24    Predmet: Odpovedať s citátom

Dlouho jsem nepsala. Mam toho tedka posledni dobou hodne a ani nestiham sledovat toto forum bohuzel Sad

Mame tedka trosku problemy, tedy Stefi, nejde ji ukoncit rije. Uz riji dva mesice a byla uz 3x na pregnylu, zkousela jsem i kastrovaneho samecka, ale to taky nevyslo. A tak jsme s ni vcera byli v Brne, kde ji delali vysetreni krve plus progesteron, byl s ni pritel ja jsem bohuzel musela byt v praci. A na listku je napsano, ze ji delali zrejme i vysetreni delohy. Vysledky krve dopadli dobre, volala jsem si s p. Jeklem a rikal ze kostni dren vypada dobre a ze aji ostatni organy, ale ze tam nejsou zadne znamky toho, ze by zacala ovulovat, tedy pregnyl opravdu nezabral a tak musi jit na kastraci. Ptala jsem se i na moznost cipu, ale to by bylo riziko, kdyz uz riji tak dlouhou dobu.

Stefi je aktivni az moc, akorat zhubla a i o neco mene ji. Klinicky je jinak zdrava. Jde v utery na kastraci, tak doufam ze vse dopadne v poradku a ze uz bude po problemech.

Ange a Theo jsou v pohode. Ange je tedka tlusty chlupaty medvidek a Theik ten je porad stejne strestenej Smile Trosku mu vylinal po riji ocasek.
cami
Člen SKCHF

Založený: 14.06.2006

PríspevokZaslal: Sobota 11.Sep. 2010 19:06    Predmet: Odpovedať s citátom

Stefink drzime palce, aby vsetko dobre dopadlo!!!!
Návrat hore
Niki
Poradca chovu

Založený: 23.11.2005

PríspevokZaslal: Sobota 11.Sep. 2010 21:36    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak to ma teda moc mrzí. Budeme aspoň na Vás budúci týždeň myslieť.
Návrat hore
lulu
Člen SKCHF

Založený: 12.09.2009

PríspevokZaslal: Pondelok 13.Sep. 2010 17:09    Predmet: Odpovedať s citátom

taktiez drzim palce, nech vsetko dobre dopadne !!!
Návrat hore
sarussa
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Streda 15.Sep. 2010 14:06    Predmet: Odpovedať s citátom

Dekuji za drzeni palecku. Stefi je od vcerejska po kastraci a docela hodne spi. Ji a pije a aji na zachod chodi, ale pak si jde zase lehnout a chrni.

Brali ji zepry jen vajecniky, coz me trochu prekvapilo, ja blbec jsem se na to nezeptala, jak ji budou kastrovat, predpokladala jsem ze ji budou brat vse jako u Ange kdyz ji kastrovali, tak ji brali vse i delohu, ale to asi z duvodu, ze mela prave zanet a Stefi ne. Tak budu doufat, ze to bude v poradku. Bral ji tam opet pritel, protoze ja mam neschopenku a vychazky nemam, ale aspon to ma plus, ze muzu mit ted Stefi na ocich.
Niki
Poradca chovu

PríspevokZaslal: Štvrtok 16.Sep. 2010 9:42    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak sa môžete aspoň obidve liečiť. Snáď už bude všetko v poriadku. Držte sa.
Návrat hore
sarussa
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Pondelok 17.Jún. 2013 12:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Fíha, dlouho jsem sem nepsala... Tak to vezmu ve zkratce. Theo je už vykastrovaný, kastraci zvládl dobře Smile Mam je vsechny 3 dohromady, holky obcas potaha, ale neni to zadna hruza, ze by od nej byly dokousane. Bohuzel u Ange mi zjistili pri preventivce, ze ma inzulinom, vsechny hodnoty v krvi mela v poradku, az na tu glukozu.

Posledni mesic se mi moc nezdala, ze po hre byla nekdy takova unavenejsi, nez ostatni, ale zadne zachvaty jsem u ni nezaregistrovala, kdyz jsem se bavila s vetkou, tak mi rekla, ze to muze mit i behem dne, kdy jsme v praci treba. Ja nevim proc, ale nejak jsem to tusila, ze to asi bude mit, protoze vim, ze to ma hodne fretek uz v tomhle veku. Ale clovek, vzdycky doufa, ze uslysi neco jineho, takze me to docela hodne vzalo. Za mesic a pul s ni pujdu zase na kontrolu a odbery krve. A uvidi se, co dal. Ange ma 6 let a tak mi veterinarka rekla, ze do operace by spis nesla. Ted bere prednison a budu doufat, ze jeste par let se mnou bude.
Niki
Poradca chovu

PríspevokZaslal: Pondelok 17.Jún. 2013 17:28    Predmet: Odpovedať s citátom

Šári, tak to mi je ľúto. Operáciu by som určite nevolila. Neboj, ak sa nastavia dobre lieky, tak bude v pohode. Hlavne dohliadni aby pravidelne papala. Držte sa.
A Theo nech si prítomnosť Stefi a Ange poriadne užíva Smile

Doris, Kira, Pongo, Speedy, Ella Fleur a Theo
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Chovateľské stanice Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3 ... , 17, 18, 19  Ďalší
Strana 18 z 19

Prejdi na: