Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

ch.st Albannach ferrets
Choď na stránku 1, 2, 3, 4  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Chovateľské stanice
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Andrea.S
Medium
Medium

Založený: 12.05.2008

PríspevokZaslal: Streda 21.Máj. 2008 19:08    Predmet: ch.st Albannach ferrets Odpovedať s citátom

Zdravim vsechny z klubu! Taky bych se vam rada predstavila jako novy clen klubu fretek. Jmenuji se zkracene Andrea Silva pochazim z Brna a chtela bych vam predstavit moji mezinarodni tlupu : Inka a Maximus (fretky) z V.Britanie , Sorbon (pes) a Chanell(fretka) a ja z CR, Oscar (pes) a Jose(manzel) z Portugalska Ted je u nas s fretcimi miminy hodne veselo. Dohromady ma Inka s Chanell 22 mladat. Uz jsem i nejak vytvorila stranky tak se muzete podivat na www.albannachferrets.estranky.cz Laughing Andrea.S
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Dodi
Člen SKCHF

Založený: 10.10.2005

PríspevokZaslal: Streda 21.Máj. 2008 19:14    Predmet: :-) Odpovedať s citátom

Ahojík a vítáme vás všechny mezi námi Razz krásná předsevjetí pro začínající odchov - to jde jen pochválit tak jako podobné záměry k chovu u ostatních Very Happy
Niki
Poradca chovu

Založený: 23.11.2005

PríspevokZaslal: Štvrtok 22.Máj. 2008 8:44    Predmet: Odpovedať s citátom

Andrea, kukla som si Tvoju stránku, máš fakt krásne fretky. A aby som nezabudla, vitaj medzi nami Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Andrea.S
Medium
Medium

PríspevokZaslal: Štvrtok 22.Máj. 2008 11:38    Predmet: Albannach ferrets Odpovedať s citátom

Dekuji za privitanou Ja bych zas chtela pochvalit cinnost klubu a vzajemnou spolupraci cechu a slovaku Smile Dnes uz maji mimina Inusky 3 tydny a prvni skrabane masicko hltali jak o zavod Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
cami
Člen SKCHF

Založený: 14.06.2006

PríspevokZaslal: Štvrtok 22.Máj. 2008 14:42    Predmet: Odpovedať s citátom

Vitaj na fore!!!! A gratulujeme k miminkam!!! Su peknucke!!! Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Joneta
Člen SKCHF

Založený: 21.10.2006

PríspevokZaslal: Štvrtok 22.Máj. 2008 16:29    Predmet: Odpovedať s citátom

Ahoj a vitaj Wink nex sa maličkým darí a robia vám len radosť...

inak mne Chanell na tej dolnej fotke na tvojej stránke príde ako panda Shocked
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Andrea.S
Medium
Medium

PríspevokZaslal: Štvrtok 22.Máj. 2008 17:04    Predmet: Odpovedať s citátom

ahoj opravdu myslis ,ze panda? Ja jsem myslela, ze pandy maji bile hlavy Confused Spise je mozna siamska, protoze ma hodne tmavy kontrast mezi koncetinami a telem a i maska je uz spise ve tvaru V jak vetsinou siamske mivaji A nespletla sis to s Maxikem? On spise vypada na te druhe fotce hodne svetly Confused Ale to je jedno Uz brzy mi prijdou na kontrolu vrhu a bude jasno Laughing
Návrat hore
Dodi
Člen SKCHF

Založený: 10.10.2005

PríspevokZaslal: Štvrtok 22.Máj. 2008 18:00    Predmet: :-) Odpovedať s citátom

Laughing tak tos mě pobavila Laughing ale bude tam Jordi, tak ta bude jistě mít jasno v barvách Wink
sarussa
Člen SKCHF

Založený: 01.02.2008

PríspevokZaslal: Štvrtok 22.Máj. 2008 18:25    Predmet: Odpovedať s citátom

Moc krásná miminka Smile taky mám doma klubko 11 kulíšků Smile tak jim přeju at krásně rostou a at jsou zdraví Smile
Andrea.S
Medium
Medium

PríspevokZaslal: Štvrtok 22.Máj. 2008 18:41    Predmet: Odpovedať s citátom

Dekuji i ti tvoji jsou moc krasni Bohuzel u Chanell jsou vsichni tchorici ani jeden po Maxovi Sad A u Inky to je hezky barevny 2 tchorici, albinci i stribrni po Migovi
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Chovateľské stanice Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku 1, 2, 3, 4  Ďalší
Strana 1 z 4

Prejdi na: