Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Amazon pri Carrefoure, Petrzka
Choď na stránku 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> ZOO predajne a internetové obchody
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
moccagrande
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 08.04.2008

PríspevokZaslal: Piatok 27.Jún. 2008 0:08    Predmet: Amazon pri Carrefoure, Petrzka Odpovedať s citátom

Som tam dnes zasla, lebo malej doslo krmivo, tak som kupila Vitacraft aj Royal Canin na skusku (moc jej nechuti), zlozenie mal vyhovujuce a bol urceny pre vacsie macata.
No a mali tam tri fretule chudence, jednu tchorovitu a dve take zaujimavo sfarbene, takmer cela hlavka hneda...jedna sa hompalala zakvacena na hamaku a druha spala a triasla sa ako Lara ked drichme Wink Ale mala spinavy polepeny nos akosi chudatko....bohvie aku pliagu chytila.
No najdivnejsie bolo, ze tie fretule boli uz dospele...boli vacsie ako moja Larka a pritom vyzerali na samicky....No a cena tradicne az v nebesach vysplhana.
Myslim, ze keby ich niekto odtial kupil, mal by co robit s ucenim na hygienu...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Niki
Poradca chovu

Založený: 23.11.2005

PríspevokZaslal: Piatok 27.Jún. 2008 8:08    Predmet: Odpovedať s citátom

mocca a mali tam aspoň čistú vodu, krmivo a nejaký záchodík? Alebo to sú len moje tajné túžby a sny? Evil or Very Mad
Návrat hore
moccagrande
Ferret profesional
Ferret profesional

PríspevokZaslal: Piatok 27.Jún. 2008 9:53    Predmet: Odpovedať s citátom

No to som si nejak podrobne nevsimla ja tela, sme sa ponahlali....co sa zachodika tyka, pamatam sa len na to, ze mali v klietke naspodku piliny a vsade boli hovienka..mali tam taku gumenu hracku, taku malu lopticku - jezka a ten bol cely oblepeny h....na tej strane zachodik nebol a na opacnej bola policka so spiacou fretulou, zachodik pod tym neviem...
Návrat hore
Adelka
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 05.05.2008

PríspevokZaslal: Sobota 28.Jún. 2008 15:52    Predmet: Odpovedať s citátom

no zachodik tam, zial, nemaju... Predtym ho vzdy mavali, ale asi mali pocit, ze je zbytocny, lebo fretulky tam aj tak kakali do tych pilin... Pohorsili sa... Spociatku bolo o ne dost dobre postarane.. Teraz uz nie
Návrat hore
navratilkova
NEPLATIČ

Založený: 16.10.2006

PríspevokZaslal: Pondelok 07.Júl. 2008 10:43    Predmet: Odpovedať s citátom

ja som sa tam s mojím drahým bola v piatok juknúť, lebo sme si tam dokupovávali dajaké ryby do akvárka a chcela som pozrieť, čo všetko tam majú. Jasné, že som pol hoďku strávila pri klietke s fretkami... Ak si dobre pamätám, sú tam štyri tchorovité v takej menšej klietke bez hamaku... majú po bokoch v klietke drevené poličky, na zemi piliny, napájačku zavesenú na dajakej šnúrke..žiadne záchodík. Zdali sa mi už dosť staré. Podaktoré mali výtoky z nosov a okolo očiek, ale srsť mali dobrú. Nemali ani nič na jedenie. Keď sme sa neskôr vrátili vyzdvihnúť ryby ( ešte sme boli najprv nakupovať), už mali v miske granule... Mno nič moc. Len tak sme sa opýtali, ako sú staré a dievčina, vraj jedna asi 3 mesiace a ostatné sú mladšie. Moc sa mi to nepozdávalo Confused Môj drahý si zo mňa robil srandu, že či kúpime Sisinke kamošku... mno odtiaľ v žiadnom prípade... inak cena 1900,-Sk a dievčina nás začala presviedčať, že k našej fretke ďalšiu kupovať nemáme, pretože ak ešte tá naša fretku nestretla, tak sa budú mlátiť. Že si naša na novú nezvykne... tak neviem, neviem... čo myslíte? ( je to mimo tému, ale troška ma to trápi)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Adelka
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 05.05.2008

PríspevokZaslal: Pondelok 07.Júl. 2008 12:00    Predmet: Odpovedať s citátom

navratilkova: no co sa tyka toho obchodu, je to tam divne. Treba si na nich davat pozor, lebo zvyknu kupovat zvieratka od jedneho Cecha, s ktorym mavaju pravidelne problemy. No neviem. A ony stali iba 1900??? Pravidelne tam mavaju totiz fretulky za 2490, co je teda riadna palka. Je mozne, ze maju nejake tie tri mesiace, ale menej urcite nie, lebo uz ked sme tam boli my prednedavnom, dve boli dost odrastene a dve take mensie. Mam pocit, ze su troska dost kusave. Ale to sa da odnaucit. Co sa tyka toho nazoru, ze ked v zivote ta tvoja fretulka nevidela inu fretku, tak sa pomlatia.. No neviem, to by chcelo nazor skusenejsieho chovatela, no podla mna je to hlupost. Zvykli by si na seba. Mozno spociatku by sa pokmasali, ale ja si myslim, ze by sa to velmi rychlo dalo do poriadku. A aka je stara ta tvoja Sisinka?
Návrat hore
navratilkova
NEPLATIČ

PríspevokZaslal: Pondelok 07.Júl. 2008 12:37    Predmet: amazon Odpovedať s citátom

adelka: naša Sisi má dva roky... ja si nemyslím, že by si nezvykla, možno by to troška trvalo, ale myslím si, že by to bolo ok.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
moccagrande
Ferret profesional
Ferret profesional

PríspevokZaslal: Pondelok 07.Júl. 2008 13:10    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja som tam tiez bola a videla som ich. Neviem, ci to boli tie iste co predtym, ale urcite mali viac ako tri mesiace....no a ze mladsie, to je fakt hovadina, ak porovnavam s Larou.
A keby mne tam chceli davat nejaku radu, pricom ich fretky vyzeraju tak ako vyzeraju a ziju tak ako ziju, tak by som im naplula do tvare....
A asi sa im nechcu predat, lebo cenu naozaj stiahli na tych 1900 a bezne stali okolo 2400. Zeby ludia dostali rozum a zacali si fretatka kupovat od normalnych chovatelov? Smile
Návrat hore
hena9
Poradca chovu

Založený: 20.10.2005

PríspevokZaslal: Pondelok 07.Júl. 2008 21:57    Predmet: Odpovedať s citátom

Podla záujmu o malé v skoro každej CHS to tak veru nevidím Confused Mne sa zdá,že mi doma ostanú asi 3 tchory, lebo nik sa už vyše 2 týždnov nehlási,len majitelia odhlasujú Evil or Very Mad

Návrat hore
navratilkova
NEPLATIČ

PríspevokZaslal: Utorok 08.Júl. 2008 7:45    Predmet: Odpovedať s citátom

Jéééj...Heni....akurát pozerám, že máš vošľného šampaníka...skúsim ukecať môjho drahého...šampíček je môj sníček.... mať ho domka....
viem, že je to mimo tému, ale ty sa vyznáš.... myslíš, že by Sisi v pohode zvládla ďalšiu freťulku?
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> ZOO predajne a internetové obchody Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Ďalší
Strana 1 z 13

Prejdi na: