Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Amazon pri Carrefoure, Petrzka
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> ZOO predajne a internetové obchody
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
moccagrande
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 08.04.2008

PríspevokZaslal: Štvrtok 23.Apr. 2009 21:25    Predmet: Odpovedať s citátom

Dnes sme sa tam boli kuknut a maju tam dve kraaaasne mladatka fretky Razz Razz
Som tipovala samcekov, ale su to vraj samicky. Na klietke bol aj kratky navod ako chovat fretky, take veci, ze potrebuju dost velky priestor, lebo su velmi zive a ze sa im nemaju davat do klietky piliny. Stoja cca 66 eur, uf, aj ked to nebolo vypisane na klietke ale bavili sme sa s nejakym chlapikom z obchodu. A spominal aj ockovanie. A vraj su uz fretulky zadane. Boli take tchorovito-strieborne a fakt hrooozne chutne paperiatka Very Happy Cely cas sa jasili, hrali sa spolu a kusali. A spominal chlapik aj nieco o planovanom ockovani. Bol celkom mily a aj sa zaujimal ake mame skusenosti s nasou fretkou, aj sam nieco povedal, co sa podozvedal od ostatnych navstevnikov a tak Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Gatmička
Začiatočník
Začiatočník

Založený: 26.06.2009

PríspevokZaslal: Streda 22.Júl. 2009 14:23    Predmet: Odpovedať s citátom

My sme tam boli včera, mali tam dve fretulky jedna spala vraj je uz aj predana, pozerali sme tam tu klietku co majú... Mama sa tam rozprávala s tou predavackou, snazila sa mamu trosku poucat co a ako s fretkami co maju jest a tak.. ale mama ju schovala do vacku Very Happy to mi povedala az ked som prisla za nou.. Laughing Vraj jej znama(tej predavacky) má fretku vegetarianku.. no chcela by som to vidiet.. Ale inak su tam v pohode, az na to ze nic tam poriadne pre fretky nemaju Sad
Návrat hore
Johana
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 14.07.2004

PríspevokZaslal: Sobota 26.Sep. 2009 8:38    Predmet: Odpovedať s citátom

Teraz je tam fretka cca 3-4 mesačná, tchorovitá. Klietku má dvojpodlažnú, síce na celom dne zverlit, ale 2 záchodky, hamak, misku s granulami (pripadalo mi to tvarom ako FC) napájačku, hračky. Fretka sa práve kŕmila, nedala sa rušiť, vyzerala zdravo, kľudne a spokojne. Tak snáď sa pravidelná buzerácia pracovníkov tohto zverimexu vyplatila.
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> ZOO predajne a internetové obchody Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
Strana 13 z 13

Prejdi na: