Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

JIMMY&KIMMY
Choď na stránku 1, 2, 3 ... 61, 62, 63  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Denník našej fretky
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
cami
Člen SKCHF

Založený: 14.06.2006

PríspevokZaslal: Pondelok 21.Júl. 2008 11:36    Predmet: JIMMY&KIMMY Odpovedať s citátom

V sobotu k nasmu dvojrocnemu vykastrovanemu tchorovitemu chlapcekovi Jimmkovi pribudla kamaratka, 8 tyzdnove dievcatko sampanik Kimmy. Zoznamovanie malo hladky priebeh, az som sa tomu sama cudovala, ale ostala som stastna ako blcha. Nechala som Kimmy presmejdit byt a ked prisla k Jimmkovej klietke a on ju zbadal, tak bol k neudrzaniu. Vybrali sme ho, dali obom naraz pasticku Calopetku a pomali sme ich pustili behat. Samozrejme ju hned chcel chmatnut za krk, ale mrska sa mu vysmykla a uz sa nahanali kvokali, az hrkutali, dokonca aj Jimmy, ktory dovtedy ani zvuk nevydal. Taki boli rozkosni! A z Jimmka maximalny gentleman. Sice ju chmatol aj za krk, ale potom pustil. Aj ked sa ju snazil chvilu vliect, tak sa mu snazila vzopriet a on ju hned pustil. Po dvoch hodinach bol Jimmy tak utahany, ze vliezol do klietky a ulozil sa k spanku. A Kimmy sup k nemu a uz sa od neho nepohla. Celu noc s nim bola v pelechu. Aj ked sa Jimmko asi dobre nevyspal, lebo ho casto otravovala, tak s nou ziaden poriadok nespravil. Len kvokanie bolo pocut. Ked Kimmy beha po byte a nevie najst Jimmka, lebo ten sa pred nou schova do perin, aby sa mohol vyspat, tak place za nim ako maly macko. To by ste cumeli, aka je prestastna, ked ho najde a moze donho skakat! Az mi ho je niekedy luto, ale ved si snad na to vecne otravovanie zvykne.
Co sa tyka kakania a cikania, tak ju musim pochvalit. V klietke sa ide vykakat pekne do zachodika. Vonku ked beha, tak striehnem a ked sa krci v kute (hlavne ze je blizko zachodik), tak ju supnem do wc-ka a dam pasticku. Uz sa jej dva krat podarilo samej od seba tam ist vykakat. Samozrejme odmena ju neminula. Zato Jimmy sa nam uz dva krat vykakal mimo zachodika, co nespravil ani nepamatam. Miesto toho aby on ucil Kimmy co sa patri, tak sa nam akosi spustil.
Takze dufam, ze to pojde uz len k lepsiemu a bude z nich raz nerozlucna dvojka! Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Niki
Poradca chovu

Založený: 23.11.2005

PríspevokZaslal: Pondelok 21.Júl. 2008 11:52    Predmet: Odpovedať s citátom

normálne som sa pristihla ako sa pri čítaní usmievam Very Happy . cami asi to prežívam s Vami Wink
Návrat hore
Dasha
Člen SKCHF

Založený: 27.08.2007

PríspevokZaslal: Pondelok 21.Júl. 2008 12:33    Predmet: Odpovedať s citátom

parada, to je super, tak sa Vam dari, to ma tesi, tiez sa neviem dockat az to bude u nas ako u Vas. Vcera vecer mala behala stale po klietke a nemala kludu, tak som si dala nachvilku ospaleho Duffyho na vankusik na kolena a opatrne k nemu malu, uz sa k nemu chulila a hned ju bralo do spanku. Tak som si predstavovala, ake by to bolo fajn, keby tak mohla pri nom byt a nie samucka vo velkej klietke. No Duffy sa po chvilke otravene bral prec a keby nebol ospaly, uz by ju bral do zubov, som nanho zvedava v auguste po kastracii.
A tesim sa na Vase fotecky!
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Jordi
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 20.01.2005

PríspevokZaslal: Pondelok 21.Júl. 2008 12:34    Predmet: Odpovedať s citátom

Smile nádhera, podobně jako u nás Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky MSN Messenger
Jakub
Začiatočník
Začiatočník

Založený: 29.06.2008

PríspevokZaslal: Pondelok 21.Júl. 2008 12:34    Predmet: Odpovedať s citátom

cami: mozem sa ta opytat ako si si založila denník? Diki Razz
Návrat hore
cami
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Pondelok 21.Júl. 2008 12:45    Predmet: Odpovedať s citátom

Niki: ked chces, pridi si pomuchlat miminko. Je rozkosna, aj ked na mojich rukach vydrzi tak pol sekundy, sidlo malinke! Jimmkovi normalne zavidim, ako sa k nemu tuli!
Dasha: no skoda, ze s tou kastraciou to takto dopadlo. Ale aspon si uzijes malinku, lebo nasa ta len za Jimmkom sa teperi.
Jordi: ani si nevies predstavit, ako som sa bala, ze budem podobne horory ako Maja prezivat pri zoznamovani Sary s Kukom. Som velmi rada, ze to takto dopadlo.
Jakub: ked budes v sekcii dennik, tak sa nastav na okno: nova tema. Otvori sa Ti nove stranka. V predmete zadas nazov svojho dennika a potom uz len napise do takeho bieleho okienka, co chces. Das odoslat a je to. V kazdej sekcii sa da takto vytvorit si novu temu s danou problematikou.
Návrat hore
Shreya
NEPLATIČ

Založený: 07.09.2007

PríspevokZaslal: Pondelok 21.Júl. 2008 16:26    Predmet: Odpovedať s citátom

tesime sa z vas, a nezabudni pravidelne pisat, co je nove Very Happy
Návrat hore
elesmer
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 30.09.2006

PríspevokZaslal: Pondelok 21.Júl. 2008 19:27    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak si sa konecne dockala svojho noveho milacika? Smile to ma tesi ze sa s Jimmim tak nasli, tak vela stastia a zabavy vam prajem Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
cami
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Pondelok 21.Júl. 2008 19:51    Predmet: Odpovedať s citátom

Dakujem! Fotky musi manzel dat, ja to neviem! Ale coskoro dodam! Wink
Návrat hore
hena9
Poradca chovu

Založený: 20.10.2005

PríspevokZaslal: Pondelok 21.Júl. 2008 19:58    Predmet: Odpovedať s citátom

Ahoj som stastna ze zoznamovanie prebehlo bez problemov, vidis hovorila som ti
Wink
Surodenci sa proste nezapru kazdy z nich je odbornik na otravovanie svojich spolubyvajucich Laughing
Ako som uz prezradila vevkovi,ako maly dostavali duracel baterky do zradielka a ponechalo to na nich nejake znamky ....aspon sa nebudete nudit.

Pozdravujem Kimminku daj jej za mna boztek,ale pozor na nos Laughing

Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Denník našej fretky Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku 1, 2, 3 ... 61, 62, 63  Ďalší
Strana 1 z 63

Prejdi na: