Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

JIMMY&KIMMY
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3 ... 60, 61, 62, 63  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Denník našej fretky
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Niki
Poradca chovu

Založený: 23.11.2005

PríspevokZaslal: Streda 24.Okt. 2012 14:29    Predmet: Odpovedať s citátom

Ako dávate lieky? Ráno, štvrtinu tabletky, či?

Doris, Kira, Pongo, Speedy, Ella Fleur a Theo
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
cami
Člen SKCHF

Založený: 14.06.2006

PríspevokZaslal: Streda 24.Okt. 2012 15:05    Predmet: Odpovedať s citátom

Rano 1/4 a vecer 1/4. Je to ten najslabsi prednison. Dufam, ze po kontrole, ktora nas caka o 2 tyzdne, budeme na tom dobre a nebudeme musiet zvysovat dlhsiu dobu davky.
Návrat hore
Pavluska
Člen SKCHF

Založený: 24.08.2006

PríspevokZaslal: Streda 24.Okt. 2012 20:36    Predmet: Odpovedať s citátom

Och, prajem skoré uzdravenie, alebo zlepšenie...
Inak, všimli ste si, že sa o fretule staráme akoby to bolo naše dieťa? Občas uvažujem, či sa s nimi nemojkám viac ako s deťmi... Embarassed
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Štvrtok 25.Okt. 2012 7:43    Predmet: Odpovedať s citátom

Dakujem Pavlaska! Jimmko ma inzulinom a to je zial nevyliecitelne. Ale stav sa da zmiernit a ja pevne dufam, ze este mame vela casu spolocneho pred sebou. Aj ked ma uz 6 a 1/2 roka, myslim, ze este nie je cas, aby ma opustil. Aj ked trpiet ho urcite nenecham.
A mas pravdu, moje fretule su moje detinky. Uz ich ani inak nevolame, len pusti detinky, dal si jest detinkam, bezkali detinky? Laughing Aj syn (pubertak) uz par krat reklamoval, ze ich mam snad radsej, nez jeho. Nuz zial, oni tolko nepapuluju a vedia sa pritulit viac nez on! Laughing
Návrat hore
Pavluska
Člen SKCHF

Založený: 24.08.2006

PríspevokZaslal: Pondelok 29.Okt. 2012 9:53    Predmet: Odpovedať s citátom

Veď to...
Ja im zas hovorím papuľky. Čierna a biela. A že nepapuľujú, to je fajn... Ha, akurát u njás ak sa niečo nepáči bruceovi, ale už to robí aj Samko, tak zakňučia. Alebo kvokajú, a to sa riadne napapuľujú, ale v tomto bola zas výborná Miuška, tá bola čistá baba, ukecaná jak rádio, ach...

Inak, tie moje papuľky zdokonaľujú každým dňom psí pohľad... Dcéra hovorí, že keď sme v kuchyni a oni na nás kuknú, normálne nás chytajú výčitky svedomia. Asi že im rýchlo nepodávame pamlsky...
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Pondelok 29.Okt. 2012 14:52    Predmet: Odpovedať s citátom

Jaaaj zobrat vedia aj ti nasi. A neskusaju len psi pohlad. Jimmy ten az hlavou nadhadzuje, aby sme videli, ze caka a Kimmy ta sa uz vobec nekasle. Zacne nosom dobiedzat a ked nic, tak vybehne po nohaviciach hore a uz sa montuje do vsetkeho. Tie baby su naozaj viac vsetecne. Laughing
Návrat hore
Maria
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 07.10.2008

PríspevokZaslal: Pondelok 29.Okt. 2012 16:20    Predmet: Odpovedať s citátom

Plne to chapem. Myslim si ze kazdy dobry clovek ktory miluje zvieratka im niekedy dava viac ako vlastnym detom.U nas je to podobne. Hugo ked vstane skontroluje svojich macikov a potom sa skrabe panickovy chovat a maznosit.Ked panicek nie je doma a on sa nemoze domoct chovania tak beha kvoka brboce.Vtedy mu stacim aj ja nahodi ten svoj pohlad a uz sa chova lebo neodolam. Potom mam vycitky ze on sa chova stale a Jessienka nie.Ta je ako tatranska strela vsade a hned ale necha sa mackat len sekundu a uz je prec. Su to milacikovia ktore hladame hned po prichode domov aby nas potesili
Návrat hore
cami
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Pondelok 29.Okt. 2012 19:40    Predmet: Odpovedať s citátom

Typicke baby. Na maznanie nemaju cas. Laughing
Návrat hore
cami
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Utorok 20.Nov. 2012 8:49    Predmet: Odpovedať s citátom

Vcerajsia kontrola na veterine bola pre Jimmka totalne stresujuca. Celou cestou tam aj spat sa hrabal v papulke a slintal ako o zivot. Ale glukozu mal 3,2, co sice nie je uplne ukazkove, no hlavne ze zatial lieky sa zvysovat nemusia a kontrola o mesiac. Dufam, ze dovtedy sa mu stav nezhorsi a nechyti nijaky zachvat. Inak by sme museli utekat hned. Ale Sana mu aj zliazky vycistila a popocuvala srdiecko a nebyt toho hnusneho inzulinomu, tak je zdravucky ako repa.Zlaticko moje statocne.
Ked sme prisli domov, tak Kimmka okolo neho stale kruzila, cistila mu uska a krk. Taka bola podarena ako sa onho starala. Az mu to liezlo na nervy. Laughing
Návrat hore
Niki
Poradca chovu

Založený: 23.11.2005

PríspevokZaslal: Utorok 20.Nov. 2012 18:49    Predmet: Odpovedať s citátom

Chudáčik malinký Sad Keď je doma v kľude, tak mu nie je zle, že? Len tá stresujúca cesta. Aspoň, že má doma malú opatrovateľku.

Doris, Kira, Pongo, Speedy, Ella Fleur a Theo
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Denník našej fretky Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3 ... 60, 61, 62, 63  Ďalší
Strana 61 z 63

Prejdi na: