Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Spokyho&Fredov denník
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Denník našej fretky
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
edicia
Člen SKCHF

Založený: 02.06.2008

PríspevokZaslal: Utorok 25.Nov. 2008 11:55    Predmet: Odpovedať s citátom

podla mna si mu urcite neublizil moja herecka si sama ponara hlavu do vody aj vcera ked sme skusali lovit vrchnaciky z misky tak ked tam uz ziadne nemala tak si ponarala hlavu do vody, straaasna zabava to je Smile))
a co ty vies, mozno sa mu paci cierna farba ako mne a chcel aj vizerat stihlejsi aby si mu daval viac papakat Smile)) alebo sa mozno chce pacit mne aj mojej lunke Smile))
Super medium
Super medium

Založený: 18.06.2008

PríspevokZaslal: Utorok 25.Nov. 2008 11:59    Predmet: Odpovedať s citátom

Aj ten moj sa ponara do vody Smile Keby si ho videla Twisted Evil Nebol strieborno-biely, ale bol cierno-dymovo-strieborny a vsetko biele, bolo na nom cierne Smile mozno chcel len vycistit kolesa alebo sa zahrat na kominara Smile hehe
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
edicia
Člen SKCHF

Založený: 02.06.2008

PríspevokZaslal: Utorok 25.Nov. 2008 12:04    Predmet: Odpovedať s citátom

v kazdom pripade si ho mal odfotit Smile)) musel by rozkosny Laughing
Super medium
Super medium

PríspevokZaslal: Utorok 25.Nov. 2008 12:12    Predmet: Odpovedať s citátom

..no skoda Smile nenapadlo ma odfotit ho Smile uz som sa dost ponahlal do prace Smile hehe
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Alena
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 05.10.2008

PríspevokZaslal: Utorok 25.Nov. 2008 13:27    Predmet: Odpovedať s citátom

neboj sa casom budes mat aj ty uchylku vsade chodit s fotakom a nahatat tvojho fretiaka ako paparazzi Laughing ,moja je uz niekedy zo mna taka nervozna,ze by ma chcela aj uhryznut Evil or Very Mad .No a mal si ho nechat takeho dymovo-cierno-strieborneho,taku fretku urcite este nikto nema Razz !

Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
WildSammy
Super medium
Super medium

PríspevokZaslal: Sobota 29.Nov. 2008 23:07    Predmet: Odpovedať s citátom

Alena Napísal:
neboj sa casom budes mat aj ty uchylku vsade chodit s fotakom a nahatat tvojho fretiaka ako paparazzi Laughing ,moja je uz niekedy zo mna taka nervozna,ze by ma chcela aj uhryznut Evil or Very Mad .No a mal si ho nechat takeho dymovo-cierno-strieborneho,taku fretku urcite este nikto nema Razz !

Moze byt, ale bohuzial mam fotak v servise a navyse mam velku zrkadlovku, s ktorou sa vsade neda chodit a fretka sa nou tazko foti Smile Na vianoce chcem nasim kupit kompakt, cize potom sa bude uz fotit jednoduchsie Smile
Návrat hore
WildSammy
Super medium
Super medium

PríspevokZaslal: Sobota 29.Nov. 2008 23:19    Predmet: Odpovedať s citátom

Zajtra sa chystam so Spockom von Smile Dufam, ze vyjde pocasie a bude sa mu vonku pacit Smile Mame sa stretnut este s inymi fretkami z NR, ktore prinesie Ambera a dufam, ze stretko bude uspesne Smile

Inac v poslednom case si Spoky zvykol spat v kosiku alebo v rukave v obyvacke Smile Spi sa mu tam lepsie ako v hamaku v klietke Smile Teraz cez zimu rad spava dlhsie Smile Problem je vsak v tom, ze ak sa zobudi, tak sa vykaka v obyvacke a nasi zuria Evil or Very Mad Shocked Skusil som mu dat rohovy zachodik na miesto kam chodi kakat v obyvacke, ale uspesne ho ignoruje a kaka aj tak vedla. Vacsinou do rohu pri stenu Rolling Eyes Objednal som mu WC Flappy, ktore snad bude mat u neho vacsi uspech ako rohove zachodiky, ktore nema rad.

Vyrobil som mu aj budku z kartonovej krabice Smile Vyrezal som do nej dieru na vlezenie a dnu ma umiestneny jeho oblubeny sveter. Neskor som mu budku vylepsil tunelom, ktory vsak smeruje naspat do budky, ale rad nim chodi. Dnes sa v nom, ale zasekol Question Budku ma vsak rad a obcas do nej vlezie, ked sa chce schovat Smile

Podobnu budku ma aj v kuchyni Smile Je to jeho jedalen. Bez nej by sa ani nenajedol Smile Vlezie jednou stranou do budky a druhou vystrci hlavu a papa z misky masko alebo pije vodicku z misky vedla. Ked dopapa, vylezie von alebo si este ide zamaskrtit na granulach v klietke Smile

Potom sa hrame, ale v poslednej dobe sa chce hrat len sam Shocked alebo sa mi schovava. Dnes ma prisiel zobudit do postele a vliezol mi pod duchnu a tam ma pohryzol do nohy Twisted Evil Robi to ak sa mu zda, ze sa mu nevenujeme Smile Potom mi este par krat poskakal po hlave a uspesne ma zobudil Smile Ked som vstal hned usiel a kvokal pri tom.

Takto nejak vyzera nas bezny den. Vonku sme dlhsie neboli, lebo doktor zakazal, ale nedalo mi a nedavno som ho zobral po dlhom case na sneh. Robil z neho ako saleny. Najprv sa v nom valal, potom ryl nufakom a neskor zacal skakat a hrabat Smile Ked som skocil ja, skocil aj Spoky a tesil sa zo snehu. Mal od neho cely nufacik Smile Ked mu uz bola zima, prisiel mi k nohe a chcel ist na ruky. Potom sme uz isli domov a vecer sme mali exkurziu po vchode Smile Behali sme hore/dole po schodoch a onuchavali susedom dvere. Obcas sa zalubil Spokymu nas kvetinac na chodbe a rozhodol sa ho presadit. Lubilo sa mu to velmi, ale zakazal som mu a isli sme preskumat dalsie poschodie. Tam sme nasli stare epeda z gaucu a Spoky medzi ne vliezol a jedno zhodil a trosku si po nom poskrabkal. Psy u susedov stekali ako dive, ale my sme isli uz pomalinky domov Smile

Momentalne Spoky opat spi ako vzdy, ked pisem do jeho denniku Very Happy

Naposledy upravil WildSammy dňa Nedeľa 30.Nov. 2008 16:54, celkom upravené 1 krát
Návrat hore
Alena
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 05.10.2008

PríspevokZaslal: Nedeľa 30.Nov. 2008 7:58    Predmet: Odpovedať s citátom

No asi by sa ti ani nepodarilo pisat,keby nespal.. Laughing
Dennicek ma pobavil,taky mily,prikladne sa Spokymu venujes.Nasa tiez velmi rada lašuje po schodisti.Tam su rozne vone a pachy a hlavne smradlave topanky Laughing Laughing Laughing ,co tak fretky miluju.

Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
WildSammy
Super medium
Super medium

PríspevokZaslal: Nedeľa 30.Nov. 2008 15:47    Predmet: Odpovedať s citátom

Alena Napísal:
No asi by sa ti ani nepodarilo pisat,keby nespal.. Laughing
Dennicek ma pobavil,taky mily,prikladne sa Spokymu venujes.Nasa tiez velmi rada lašuje po schodisti.Tam su rozne vone a pachy a hlavne smradlave topanky Laughing Laughing Laughing ,co tak fretky miluju.

Aj moj ma najoblubenejsiu hracku topanky Smile Hlavne kozenne s gumenou podrazkou Smile hehe
Návrat hore
ina
Člen SKCHF

Založený: 20.06.2007

PríspevokZaslal: Nedeľa 30.Nov. 2008 16:39    Predmet: Odpovedať s citátom

tvoj tvorecek je typicka fretka. prejem vam vela radosti. Wink robi si z tebou co chce, - presne ako nasa. Laughing a aby sa nepovedalo, obcas aj nie Very Happy
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Denník našej fretky Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Ďalší
Strana 2 z 9

Prejdi na: