Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Spokyho&Fredov denník
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Denník našej fretky
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
WildSammy
Super medium
Super medium

Založený: 18.06.2008

PríspevokZaslal: Piatok 17.Apr. 2009 10:12    Predmet: Odpovedať s citátom

ambera Napísal:
WildSammy Napísal:

2 ambera: Znacky s modrymi oblucikmi idu len po jaskynu a odtial musis sledovat s modrymi ciarami.

toto si už musím niekam zapísať dve rôzne značky Laughing
ja som včera večer nešla s Leom von, robil cirkus a tváril sa urazene. dnes sme vybehli, ani dáždik mu nevadil. teraz spokojne oddychuje.

hehe, aj Spocky sa uraza a vtedy ak ho pohladkam, tak odide o kusok dalej, aby som ho nemohol hladkat. Nas sa uraza, ked nemoze ist von Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
adina
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 13.03.2009

PríspevokZaslal: Piatok 17.Apr. 2009 10:48    Predmet: Odpovedať s citátom

Laughing Laughing Spocky je turista jak hrom Wink Super Velká noc. Wink a že ide pekne po cestičke,hehe o tom ja môžem len snívať.

Ja som chcela isť v pondelok von s Kikinkou( mal to byť tak trošku útek)....ale chytili nás hneď za bránou a schytali sme to obe Twisted Evil Malá potvorka sa so mnou potom niekolko hodín nebavila Laughing Laughing Asi pochopila,že som ju do toho namočila ja ( a to doslova Laughing Laughing )

To chudnutie je asi fakt normálne...Ferdík mi počas ruje postupne chudol 1800g na 1200g ,po kastrácii sa to zastavilo a potom cca 100g pribral....jeho normálna váha je teraz ,samozrejme ked nie je chorý ,1300g Wink
Super medium
Super medium

PríspevokZaslal: Piatok 17.Apr. 2009 15:18    Predmet: Odpovedať s citátom

Prikladam dalsie fotky z velkonocnej opekacky teraz od ineho autora:

1) http://photos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs033.snc1/3242_1150746765918_1145086862_30457485_564056_n.jpg
2) http://photos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs033.snc1/3242_1150746805919_1145086862_30457486_7599747_n.jpg
3) http://photos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs033.snc1/3242_1150746845920_1145086862_30457487_2381325_n.jpg
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Soara
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 07.04.2006

PríspevokZaslal: Piatok 17.Apr. 2009 21:54    Predmet: Odpovedať s citátom

Na tej poslednej foto je strašne zlatunký. Pekný výlet ste mali.
Dasha
Člen SKCHF

Založený: 27.08.2007

PríspevokZaslal: Streda 24.Jún. 2009 19:09    Predmet: Odpovedať s citátom

Ahoj,
tak ako to vyzera so Spockym a jeho zdravim, srdiecko je OK? A co Fredo, ma uz novy domov? My tiez hladame takemu samcekovi domov, hruza.
Návrat hore
WildSammy
Super medium
Super medium

PríspevokZaslal: Streda 02.Sep. 2009 11:34    Predmet: Odpovedať s citátom

Dasha Napísal:
Ahoj,
tak ako to vyzera so Spockym a jeho zdravim, srdiecko je OK? A co Fredo, ma uz novy domov? My tiez hladame takemu samcekovi domov, hruza.
Ahoj Dasha Smile Spocky ma podla vsetkeho srdiecko OK. Fredo je zatial u nas doma. Ma ruju a vazi skoro 1,6 kila Very Happy Bohuzial obaja su chory. Spocky nam mesiac hnackuje a Fredo je na pohlad OK, ale tiez je chory. Vysledky uz mame, boli sme u Sany, takze akurat dnes ideme pre ATB k nasmu vetovi. Inac je Spocky OK, myslim, ze vsetky jeho predosle problemy boli sposobene touto infekciou, lebo to trva uz dlhsie. Fredo v ruji okrem mna nikoho ineho nehryzie a ani cudzich nastastie Smile V tomto je oproti Spockymu lepsi, ktory v ruji hryzol vsetkych Very Happy Inac pohoda a Vam sa ako dari? Ako sa ma Maggie? Smile
Návrat hore
Dasha
Člen SKCHF

Založený: 27.08.2007

PríspevokZaslal: Streda 09.Sep. 2009 23:24    Predmet: Odpovedať s citátom

Ahoj,
Maggie je teda pekny megon. Maly medvedik. Kirunka je oproti nej taka spagetka mala. Maggie je sice tchorica, ale oproti tym dvom je bledsia, ide do hneda trosku. Ksichtik ma trosku iny, asi po tatovi a je to riadny dravec. Typicky rozmaznany jedinacik Laughing Ked si zaumieni, ze je nieco jej, tak aj cez mrtvoly. Ked dostavaju masko, Kira a Duffy cakaju na svoje susto, Maggie sa cakat nechce, vytrhne jednemu z nich z papulky to jeho a hotovo. Vie skaredo kusat. To je u nas novinka. Nekuse ale vzdy, len ked chyti ten svoj "drive", ked ma pocit, ze jej nieco chces vziat alebo ju nahnevas, alebo asi aj preto, ze je este mlada a tak sa hra aj s tymi dvomi, ona je velky pan totizto. Kuse hlavne do ruk, neutoci na nohy, len tak ju to nejako nebavi. Zato Kira sa v stipani do noh pre zabavu uplne vyziva, je podarena, ako sa tesi, ked jej to vyjde, ale to su len take stipanceky pre hru.
Takze aj ked je Maggie velmi pekna, aspon podla mna, neviem, ci bude moct na vystavu, ci nie je kusava. A tazko to overit, nechcem nechat niekoho dokusat Laughing
Návrat hore
WildSammy
Super medium
Super medium

PríspevokZaslal: Pondelok 08.Feb. 2010 1:52    Predmet: Zimna prechadzka Odpovedať s citátom

Po dlhom case prispievam opat. Boli sme vonku na prechadzke aj so Soarov sa trocha pohrat v snehu.

Album s fotkami najdete tu: http://picasaweb.google.sk/wildsammy.sk/PrechadzkaVZime#

Fretaci sa maju dobre. Spocky ma cca. 1,8kg a Fredo ma okolo 2,5kg. Doma ma kazdy vyhradene svoje teritorium a drzime ich zvlast ak su naraz hore, aby sa nepobili. Vonku bolo fajn, Spocky sa konecne po dlhom case mohol vyblaznit a Fredo je zatial vonku novacik, tak musel byt na voditku. Spocky si behal volne nakolko je uz na to zvyknuty a poznam jeho chodnicky. Davali sme pozor len na pripadne psy. Fredo akosi ku koncu prechadzky dostal druhy dych a doma potom este vystrajal. Spocky, ktory ustedril Soare 2 hryzance sa doma potom uz len najedol a isiel spat Smile Hnacky inac nemame a dufam, ze toto leto prezijeme v zdravi Smile Btw.. uz vieme strihat aj nechtiky Very Happy OK, tak popozerajte fotky, dufam, ze sa Vam budu lubit Smile
Návrat hore
Peggy
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 07.02.2009

PríspevokZaslal: Pondelok 08.Feb. 2010 8:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Dokonale fotky Smile Wink
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 17.12.2006

PríspevokZaslal: Pondelok 08.Feb. 2010 8:19    Predmet: Odpovedať s citátom

krásný fotky Smile
jen teda bych fretku venku na volno běhat určitě nenechala Confused i když je na to zvyklý a víš kudy chodí, nikdy nemůžeš vědět, kdy ho něco zaujme nebo se něčeho lekne a prostě zdrhne, věř tomu, že pak už fretka na volání nereaguje, zvlášt nekastrovaní samci mají sklony k toulání a není pro ně těžké se zaběhnout! Sad svoje fretky z vodítka občas sice pustim taky, ale to jen na krátkou chvilku kvůli focení (když jsou na vodíku a sehnu se, hned běží ke mě), ale určitě bych je nenechala běhat na volno celou vycházku, i když bez problémů reagují na zavolání, změnu směru a podobně...

Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorove WWW stránky
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Denník našej fretky Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Ďalší
Strana 7 z 9

Prejdi na: