Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

O všetkom a o ničom :-)
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3 ... 40, 41, 42, 43  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> OFF TOPIC
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Johana
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 14.07.2004

PríspevokZaslal: Štvrtok 28.Jan. 2010 17:20    Predmet: Odpovedať s citátom

Niki, ďakujem. Ide o 15 ročnú fenku majich známych, fena začala hárať a háranie nechce skončiť, so sterilizáciou váhajú vzhľadom na vek, tak zisťujú čo sa len dá...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ina
Člen SKCHF

Založený: 20.06.2007

PríspevokZaslal: Štvrtok 28.Jan. 2010 20:41    Predmet: Odpovedať s citátom

Smile tak taku diagnozu liecit, to nemam slov. zmeni sa potom fretka na nieco ine? Wink
Johana
Ferret profesional
Ferret profesional

PríspevokZaslal: Štvrtok 28.Jan. 2010 21:24    Predmet: Odpovedať s citátom

ina, tvoj príspevok som nepochopila....Evil or Very Mad

Ja hľadám seriozne info a odporúčania,
v snahe pomôcť známym s problémom. Aby s ohľadom na vek fenka žila ďalej sa hľadajú rôzne možnosti.
Prosím, nerobte si tu z toho srandu.
Návrat hore
ina
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Štvrtok 28.Jan. 2010 21:40    Predmet: Odpovedať s citátom

Rolling Eyes johanka, myslela som liecenie tvrdohlavosti a panovacnosti u fretiek.. ako to bolo spominane. ze mi to nepripada logicke..alebo som nieco pochopila zle? Embarassed
ina
Člen SKCHF

PríspevokZaslal: Štvrtok 28.Jan. 2010 21:41    Predmet: Odpovedať s citátom

cami Napísal:
Je to velmi zaujimave, co p.doktor Cech ponuka. Mozno by v nasom pripade stalo za uvahu ho navstivit s Jimmkom a tym jeho slintanim, len co zbada prepravku a ma ist von. Podla mna to je nejaka fobia.

Ale neda mi, aby som nenapisala, co mi hned udrelo do oci:
Najčastejšie diagnózy a zdravotné problémy u malých zvierat liečené homeopatickou liečbou:
.
.
.
# panovačnosť a tvrdohlavosť
..

tak toto by mna ohladne fretiek velmi zaujimalo, co na to pomaha?! Laughing Laughing

reagovala som na tento prispevok
Johana
Ferret profesional
Ferret profesional

PríspevokZaslal: Štvrtok 28.Jan. 2010 21:51    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja som sa na tomto fore seriozne pýtala zo závažného dôvodu na referencie o konkrétnom vetovi.
Niki mi aspoň jednu dala.

Pokiaľ nedokážete reagovať seriozne, tak radšej nereagujte alebo aspoň nerozbabrávajte príspevky!

A nie je vhodné všetko hneď obrátiť na humor. Tej fenke možno ide o život!

Mimochodom: ako moderátor tie vaše OFF čo sa týka odpovedí na môj seriozny dotaz môžem vymazať a asi to aj urobím.
Návrat hore
hena9
Poradca chovu

Založený: 20.10.2005

PríspevokZaslal: Štvrtok 28.Jan. 2010 22:22    Predmet: Odpovedať s citátom

Osobne na Ininej reakcii nevidim nič zle. Rolling Eyes Sme v off topic, takže ak niekto najde niečo vtipne čo liečenie tvrdohlavosti u fretiek je, prečo by to nemohol napisat?

Jedna vec je tvoj vážny príspevok, iná príspevok Cami a Iny, ale vymaž si to, ak ti to spraví dobre. Inak by si mohla spravit nejaku informačnu temu, kde presne napišeš čo kde kto a kedy može akým sposobom reagovat, aby tu nevznikali takéto konflikty Wink Twisted Evil

Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Johana
Ferret profesional
Ferret profesional

PríspevokZaslal: Štvrtok 28.Jan. 2010 22:52    Predmet: Odpovedať s citátom

hena9 Napísal:
Osobne na Ininej reakcii nevidim nič zle. Rolling Eyes Sme v off topic, takže ak niekto najde niečo vtipne čo liečenie tvrdohlavosti u fretiek je, prečo by to nemohol napisat?

Jedna vec je tvoj vážny príspevok, iná príspevok Cami a Iny, ale vymaž si to, ak ti to spraví dobre. Inak by si mohla spravit nejaku informačnu temu, kde presne napišeš čo kde kto a kedy može akým sposobom reagovat, aby tu nevznikali takéto konflikty Wink Twisted Evil

Ja tedy reakciu iny (nie cami) považujem za nevhodnú. Bo pred je príspevkom som odpovedala Niki a bolo zrejmé, že ide o vážny problém.

Na tvoju invektívu "vymaž si to, ak ti to spraví dobre" ti odpoviem len toľko, že mám fakt dosť inej práce, ako premazávať s prepáčením za výraz "bordel" na tomto fore.

A na ďalšiu tvoju invektívu, že "si mám spraviť temu, kde presne napišeš čo kde kto a kedy može akým sposobom reagovat" ti odpoviem len toľko, že každý seriozny a inteligentný človek by to asi mal vedieť sám.

A môj súkromný názor: na tomto fore som sa za posledný asi rok okrem príspevkov od pár účastníkov, ktorí sú tu od jeho založenia, nič moc o fretkách nedozvedela, pretože príspevky typu "ich, och, ach, akásuperfotka, tysiúžasná, akojemitoľúto, držímvámpalce"...a podobné, mne osobne žiadny prínos nedávajú.
Návrat hore
hena9
Poradca chovu

Založený: 20.10.2005

PríspevokZaslal: Piatok 29.Jan. 2010 0:44    Predmet: Odpovedať s citátom

A to ako tu urážaš slušných ludí, len preto, že TY nepochopíš odpoved, ktorá je jasna, ked vie človek aký je rozdiel medzi fretkou a fenou, tak z príspevku chápe, že nenaraža na tvoj problém...

Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorove WWW stránky
Johana
Ferret profesional
Ferret profesional

PríspevokZaslal: Piatok 29.Jan. 2010 1:11    Predmet: Odpovedať s citátom

hena9 Napísal:
A to ako tu urážaš slušných ludí, len preto, že TY nepochopíš odpoved, ktorá je jasna, ked vie človek aký je rozdiel medzi fretkou a fenou, tak z príspevku chápe, že nenaraža na tvoj problém...

Táto tvoja odpoveď je absolútne irelevantná.

Rozhodne si nemyslím, že by som niekoho svojimi príspevkami urážala. Vyjadrila som len svoj všeobecný názor.

Ak máš pocit, že si kompetentná ty mňa hodnotiť /kritizovať/napádať , píš mi pls ďalej o tomto na SS.

Ak máš so mnou problém na tomto fore, sťažuj sa adminovi.
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> OFF TOPIC Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3 ... 40, 41, 42, 43  Ďalší
Strana 41 z 43

Prejdi na: