Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek Slovenský klub chovateľov fretiek
oficiálne fórum SKCHF o fretkách a ich majiteľoch

HOMEDomov   GalériaFotoalbum   Osobné blogyBlogy   ChatChat   FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   RegistráciaRegistrácia 
 Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny AlbumAlbum   NastaveniaNastavenia   Prihlásiť, pre kontrolu súkromných správPrihlásiť, pre kontrolu súkromných správ   PrihláseniePrihlásenie 

Zápisky našej Žofinky...
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5 ... 23, 24, 25  Ďalší

Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Denník našej fretky
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Alena
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 05.10.2008

PríspevokZaslal: Utorok 25.Nov. 2008 10:22    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak to sme dve opatrne maminy Laughing .To hej overal by nezniesol nikto,moja si neda ani obojok navliect,nieto este overal,to som len tak zo srandy napisala Laughing ...
Nasa si momentalne nasla novy pelech,pre velku radost mojho manzela sa stal jej najoblubenejsi a to medzi cistymi ponozkami a trenclami mojho muza

Laughing .Neviem co sa jej tam tak zapacilo,najprv si otvori suflik,krvopotne,lebo to naozaj ide tazko,potom povybera ponozky,pár z nich poodnasa pod postel,potom z vrchneho suflika nataha tie jeho trenky,zakutre sa a je spokojna Razz ...Takto si hovie presne teraz:

No kto by mal to srdce ju z tadial vyhanat???
Inac ked nam to urobila prvy krat,to sme boli v meste,tak som skoro umrela od strachu,lebo sme ju nevedeli najst.Som si myslela,ze sa nejak presmykla,ked sme vychadzali z dveri a uz je za horami za dolami a ona takto Wink !Este dobre,ze uz tak nesmrdi,to by sa mojmu muzovi mohlo nieco take podobne stat ako Pipe a to by som potom letela aj s milou Zofkou Confused Confused Confused ...

Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
edicia
Člen SKCHF

Založený: 02.06.2008

PríspevokZaslal: Utorok 25.Nov. 2008 10:28    Predmet: Odpovedať s citátom

jeejo aka je zlatunkaaaa... Alena potom by som vas prichylila Smile
Ferret profesional
Ferret profesional

PríspevokZaslal: Utorok 25.Nov. 2008 10:40    Predmet: Odpovedať s citátom

Jeeezis ty mas dobre srdce Edicia...
Len ako by to niesol tvoj chudacik priatel a takto pred sviatkami Confused ...Ale nie moj muz by za nas dušu dal,to sa on len tak doraba,aby z casu nacas ukazal kto je tu hlava rodiny!

Návrat hore
cami
Člen SKCHF

Založený: 14.06.2006

PríspevokZaslal: Utorok 25.Nov. 2008 10:41    Predmet: Odpovedať s citátom

Rozkosna je! Rozospaty kukuc s vyrazom: co ma tu budite? Laughing Laughing Nie veru, ja by som nemala srdce ju odtial tahat! Laughing
Návrat hore
ambera
Člen SKCHF

Založený: 10.02.2007

PríspevokZaslal: Utorok 25.Nov. 2008 10:47    Predmet: Odpovedať s citátom

zlatá je v tom šuflíku, aj moji sa pchali do skrini. tak som im spodný šuflík jednej komody nechala nech si tam nanosia čo chcú a mám pokoj. síce občas ich to pochytí a napchajú sa do skrini medzi ponožky Laughing Laughing
Alena
Ferret profesional
Ferret profesional

PríspevokZaslal: Utorok 25.Nov. 2008 10:53    Predmet: Odpovedať s citátom

No to by som jej darmo nechala ten spodny prazdny,ona postahuje aj z tych vrchnych suplikov.Neviem ako sa tam prepcha s tym tucnym zadkom Laughing .Inac vcera sme mali navstevu a zofa ked vyliezla z kosa,pozerali na nu ako keby prenasala mor,alebo co!!!Neznasam take navstevy!!!

Návrat hore
edicia
Člen SKCHF

Založený: 02.06.2008

PríspevokZaslal: Utorok 25.Nov. 2008 11:07    Predmet: Odpovedať s citátom

alena cooo??? xi ja by som pukla smiechom kedy som ju videla liezt z kosa Smile)) moja pre istotu nema povolene chodit do kuchyne lebo vzdy zajde za linku a tam nie je moc cisto tak sa bojim aby sa jej tam nieco nestalo, som bojko ja viem ale davam na nu pozor, fakt sa o bnu bojim, neznednicu moju Smile
Ferret profesional
Ferret profesional

PríspevokZaslal: Utorok 25.Nov. 2008 11:19    Predmet: Odpovedať s citátom

No ja mam kos v linke a ona si otvori dvierka a lasuje,ale uz nerobi taky binec ako volakedy.Len to tam prenucha,väcsinou sa hrabe tam kde su plasty,to sa jej paci,lebo to tam susti.Ublizit si tam nema ako,to by som ju tam nepustila.A za linku sa jej neda ist,tam je zapchata ,,dzirka"..Ja mam vlastne spojenu kuchynu s obyvackou,takze my sme museli cely byt prisposobit tomu tchorovi Rolling Eyes ...
Ale inac mas pravdu,to bola sranda,ked vyliezla z toho kosa,oni si asi mysleli v prvom momente,ze to nejaky hladny hlodavec nam vliezol do bytu Laughing ...

Návrat hore
Alena
Ferret profesional
Ferret profesional

PríspevokZaslal: Utorok 16.Dec. 2008 17:45    Predmet: Odpovedať s citátom

Taaak a konecne som sa dostala aj ja ku dennicku...V sobotu som prisla domov a neverila som,ze mi Zofku nevymenili! Jedine tak som ju spoznala,ze sa hned muchlovala so mnou a tesila sa,ze som konecne pri nej...tak krasne pribrala a zhuňatela,ze taka este nebola nikdy! Len taka rutiaca sa chlpata gulka je z nej...ked budem mat foto tak poslem,nemala som akosi cas doteraz...
Vazila som ju,ale zda sa digitalna vaha dost pridava,tak som ju skusila odvazit na takej malickej kuchynskej a na tej vazila 1300g...tak snad je to uz spravne...
Vcera mi urobila uzasnu radost! Hrala sa v spalni a iba ked nepocujem rincat sklo,utekam pozriet,ze co zasa rozbila a to moju nocnu lampu,co som dostala od manzela k vyrociu svadby!!! Ma islo slak trafit! Ale ku podivu nie ze by som sa na nu hnevala,ale este som si ju polulkala a bola som rada,ze sa jej nic nestalo...tak takato je asi bezhranicna laska........
Zajtra asi ideme vytlacat zliazky,len sa musim dohodnut s vetom,ci bude ochotny..skusime to...nasla som nejakeho noveho,tak snad sa nam bude viac pacit...

Návrat hore
Pipa
Ferret profesional
Ferret profesional

Založený: 02.10.2008

PríspevokZaslal: Utorok 16.Dec. 2008 18:21    Predmet: Odpovedať s citátom

Jej.. jaka je nadhernáá.. je fakt velmi kúzelná.. ja tiež nemám to srdce vyhánať moje malé svinky zo skrine kde je čerstvo opraté oblečenie.. tak si sladko spinká.. a žofinka je taký malý anielik.. je naozaj zlatá.. Alenka to si dobre powedala že by si dopadla ako ja Very Happy Laughing

°°•moje lásky •°°
† ♥Lesanka♥ † ,♥Kami♥,♥Vickey♥ a ♥Nessie♥

http://picasaweb.google.sk/Pipendorka
Návrat hore
Odoslať novú tému   Odpovedať na tému    Obsah fóra Slovenský klub chovateľov fretiek -> Denník našej fretky Časy uvádzané v GMT + 2 hodiny
Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5 ... 23, 24, 25  Ďalší
Strana 4 z 25

Prejdi na: